Obří slalom ve Squaw Valley ovládla Američanka Shiffrinová

Americká lyžařka Mikaela Shiffrinová vyhrála obří slalom ve Squaw Valley, kde se jel závod Světového poháru poprvé od roku 1969. Vedoucí žena celkového pořadí seriálu si na domácí trati připsala jubilejní desáté vítězství v sezoně a třicáté v kariéře.

J59a10r65o32s97l33a60v 23S90t70r94o64m67m38e65r 3317906834489

Shiffrinová vyhraje velký glóbus a to je pro tule mladou závodnici jistě velký úspěch a jasně malý za slalom.R^

+1/0
11.3.2017 6:37

T53o86m64á25š 83B41r66a44b41e81c 2418146775206

Mikaela je jedničkaR^. Jakkoli si myslím, že Lindsey je královna sjezdového lyžování, tak Mikaela bude podle mě "přepisovat dějiny". A přeji jí to, je to neskutečný talent, stačí se podívat, jak zajela pár závodů ve sjezdu či SG

Držím palce R^

+2/0
11.3.2017 2:16

J41a26r36m19i30l46a 83K51ř16í28ž58o51v61á 5426731392646

Mikaele to strašně moc přejuR^R^R^... a věřím, že velký globus vyhraje a o ten malý ještě zabojuje... má k tomu poslední závod obřího slalomu... ale ona jich jela mnohem méně, než Tessa, takže je vůbec div, že je zatím "jen" 2...