Juniorské ME v biatlonu začíná pro domácí Čechy s nemocí i nadějí

Bezmála tři stovky mladých závodníků ze 35 zemí budou od středy a do neděle v Novém Městě na Moravě bojovat o medaile z juniorského mistrovství Evropy v biatlonu.

J11a31r17m65i68l56a 24K55ř22í57ž78o66v17á 5106371422416

škoda, že nedává naše televize - přece jen - byla by to podpora budoucích biatlonových nadějí... a pro nás fanoušky různých zemí i takový malý přehled, koho nadějného z různých zemí máme v budoucnu vyhlížet v SP... rozhodně by to bylo o moc zajímavější, než univerziádní biatlon, který dává ES - i když tedy režie přenosů z biatlonu je dost hrůzná - nemluvě o neustálém přerušování veledlouhými reklamními spoty... na Univerziádě startovalo ve sprintu 35 děvčat - počítám, že tak polovinu startujících byly Kazašky, Ukrajinky a Rusky a pak pár jednotlivých závodnic viz: naše Černá - skončila s čistou střelbou 14., za ní Slovenka Maidišová - také čistá střelba... tu měla ještě jedna závodnice asi na 9. místě - jenže slabší běh všech těchto tří prostě nestačil na ty i s několika chybami... to by tedy ME juniorů bylo na sledování daleko zajímavější - už jen ta startovní listina - 99 závodnic v individuálu...

F47i82l97i33p 58S43m34o78l41a 9517508131177

Tak Davidová ve vytrvalostním i se třemi chybami třetí, Maříková pátá s jednou chybou. Výborně :-)

+3/0
2.2.2017 11:39

B22a32r98b76o25r77a 76D48o98h18n35a65l97o90v86á 6435681839743

Markéta Davidová je v cíli zatím třetí (3 chyby), do cíle doposud dorazilo 69 závodnic z 99. Simona Maříková pátá s jednou chybou R^

J87a39n18a 56E69l71i26á45š91o18v45á 9209284554688

Proč je biatlonový článek zařazen u basketu ? Zase nějak Hamza ?

0/0
2.2.2017 10:15

M80a12r78t23i18n 83C32a17j43t21h76a32m92l 3191248116350

R^ za info a program. Marketa vyrazi s cislem 38. Bude zajimave sledovat biathlonove nadeje. Ve startovni listine od 10, stream bude, 5 Cesek. Ptam se: mame vazne len Charvatovou??Rv