Šafářová vyřadila Allertovou, uspěli i Veselý, Štěpánek či Siniaková

Tenistka Lucie Šafářová vstoupila do nové sezony hladkým vítězstvím, na turnaji v Aucklandu porazila krajanku Denisu Allertovou 6:1, 6:2. V Šen-čenu uspěly Kristýna Plíšková, která v úvodním kole udolala šestou nasazenou Anastasiji Sevastovovou z Lotyšska 1:6, 6:3, 7:6, a také Kateřina Siniaková po výhře 6:3, 7:5 nad domácí Pcheng Šuaj. Jiří Veselý přehrál na turnaji v Dauhá tureckého soupeře Anila Yuksela porazil 6:2, 6:3. Radek Štěpánek tamtéž po postupu z kvalifikace vyřadil Kypřana Marcose Baghdatise, jenž za stavu 6:4, 5:3 pro Čecha vzdal.

D27a80l29i29b42o58r 61Š80i41m12o86n 4617649605

Vyšetřovatelé daňových podvodů mají pro letošní rok vytyčený jasný plán. Seznam zná jeho podrobnosti a také několik jmen, po nichž tým zvaný Daňová Kobra půjde. !!!!!!

0/0
3.1.2017 4:17

D18a42l72i98b56o49r 45Š28i51m85o52n 4517949625

Groth - Herbert (ATP Brisbane) na Eurosportu!

Jarmila Wolfe, rozená Gajdošová, v letech 2009–2011 užívající příjmení Groth - copak s ní je?

0/0
3.1.2017 4:06

M52a92r79t42i49n 78C58a13j25t42h76a38m42l 3681398296370

Brejk v osmé hře setu 2 je na světě, teď už Karča dopodava a bude druhé utkání v roce 2017 mít zdárně za sebou.

0/0
3.1.2017 3:19

M52a88r49t98i57n 59C49a65j81t56h97a39m43l 3761908626970

Nakonec utkání končí na příjmu. Rebrejk taky dobrý R^ Horší podání, lépe jí dnes šla mezihra. 4 esa, 3 dvojchyby, 27 vítězných míčů, 20 nevynucenych chyb.

0/0
3.1.2017 3:32

D38a47l31i53b21o85r 11Š15i27m40o31n 4287179755

03.01. 00:30Strýcová B. (Cze)- Štefková B. (Cze)

0/0
2.1.2017 16:56

J88a32r57o98s62l55a62v 93Z43ů39d76a 5677315596

Takže jistá česká čtvrtfinalistka. A to jsem si včera večer dělal srandu, že by tam mohli vítězku toho kvalifikačního zápasu nalosovat.

P67e96t95r 85Č14i16h85a47ř 2952628940533

Tu Kristýnu docela odbyli s větou, že se lepšila. Musel to být slušný adrenalin. Ve 3. setu prohrávala 0:4 a v t.b. 4:6, takže odvrátila dva mečboly.

+1/0
2.1.2017 13:05

D82a92l10i43m21i81l 20K18o76t97u76l79a 9898796465606

Je zbytečné, aby se holky trmácely přes půl zeměkoule a tam si to rozdaly. Mohly ten zápas (nebo celý turnaj) odehrát v Česku a měly by to. :o) ;-D