Satoranský si chvíli zahrál a byl u výhry Washingtonu nad Detroitem

I zželelo se Scottovi Brooksovi českého basketbalisty Tomáše Satoranského a po pěti zápasech ho poslal do hry. Kouč Washingtonu mu dopřál pět minut na začátku druhé čtvrtiny a český rozehrávač stihl v utkání NBA s Detroitem nasbírat alespoň dvě asistence a přispět k výhře 122:108.

M19i51c55h98a92l 85G77r14i68č 4466391637941

0/−1
17.12.2016 18:12

M32i86c10h91a27l 76G94r91i26č 4786361707101

Grizzlies outplayed, outworked, outcoached... Kosta Koufos nás zničil, to jsem nežral. Návrat Conleyho se měl nechat na těžšího soupeře, takhle to úplně narušilo náš gameplan, Gasol nás nechtěl táhnout. Utah bude tvrdý oříšek

0/0
17.12.2016 16:38

M68i13c58h69a37l 77G64r62i11č 4296891867391

+1/0
17.12.2016 16:40

D57a48v98i70d 97S53u72c20h49a85r 8764906363872

Tomáš mne potěšil tím, že se během svého pobytu na hřišti nesnažil střílet. Ze začátku se zapojil do pár kombinací, což bylo fajn, pak teda bránil vyššího soupeře, kterej přes něj v pohodě střílel, jednou mu nechal úplně volnou střelu z trojky, když jakože vypomáhal obraně a pak k němu nestačil doběhnout. Ale celkově toho moc nezkazil, přestože samozřejmě nastoupil i v druhém poločase v rozporu s článkem.

Pořád ale zůstává mezi posledníma z lavičky, protože to včera zejména Burkemu a Thorntonovi docela šlo, zejména Thornton měl několik parádních akcí za sebou. Oubre nedal žádnou trojku ze tří pokusů, takže nedosáhl na dvojciferný výsledek, ale dal parádní smeč, co rozparádila celou halu.

0/0
17.12.2016 12:49

M49a90r92t71i29n 37Č91a26r74n55e98c19k61ý 2975424309665

Naprosto očekávaný výbuch po mém včerejším projevu...

0/0
17.12.2016 8:35

M20i15l86o28š 56K91r55e80p81s 1967897295267

Tak klasika, ne? :-) Jinak Atlanta vyhraje v Torontu, Sacramento v Memphisu. Na to se nedá sázet....

0/0
17.12.2016 9:47

P81e77t11r 88C24h70ý18l56e69k 8588465404723

Ja mel lakers +5, houston -9 a jazz -5. A kdo mi to poslal do kopru? Muj tym, kdyz byl pred posledni ctvrtkou +13

0/0
17.12.2016 10:20

M53a70r87i91a73n 76M28i29k65u85l48í68k 6912985474

Když jsem se večer díval na přehled zápasů kdo s kým, tak k utkání TOR s ATL jsem tipoval za nejvyrovnanější a uvažoval jsem, že bych se na to i podíval, ale nakonec jsem spal. Pro mne největší noční překvapení jednoznačně Bulls.

0/0
17.12.2016 12:04

L90u47k39á12š 95H58a73r31t18m71a83n71n 7224202493553

no prohru Bulls jsem trefil...že Lakers utnou šnůru taky...ale to Toronto s Memphisem už ne :(

jak jsi tuhle psal o Bulls, tak mi přijde, že prostě druhý zápas ve dvou dnech prostě doma nevyhrají...