Washington prohrál v San Antoniu, Satoranský zápas proseděl na lavičce

Basketbalisté Washingtonu prohráli v NBA na palubovce San Antonia Spurs 105:107. Jediný český zástupce v lize Tomáš Satoranský poprvé v sezoně nedostal šanci ani na minutu hry a utkání tentokrát proseděl na lavičce. Obhájci titulu Cleveland Cavaliers prohráli potřetí v řadě, Chicagu Bulls podlehli 105:111.

A55n17d60r92e16j 84S52u76c67h88á34n98e21k 7275458178752

Njn to je tak, kdyz clovek vsasi Denver, ze bude Houston urcite utahanej..

+1/0
3.12.2016 21:36

M69a23r31i98a89n 92M50i35k81u40l33í29k 6972365964

LeBron zaznamenal 27 bodů (překlep v článku to asi nebude), ale stále přidává i hodně ztrát, nicméně pro CLE nepostradatelný. KI se stále víc tlačí pod koš, ale přes vysoké hráče nedokáže přesně zakončit nebo je zblokovaný. Hlavně však CLE nemá v posledních utkáních útočné doskoky, kterými otáčel finálovou sérii. JRS no comment, dal 3 trojky, ale jeho hra je skutečně bída.

M97a77r94c88e38l 64H13r41o85c60h 9129239432

Hlavu si můžu ukroutit... Pozdní zápas v GS, prodloužení, poslední zápas delšího road tripu a do toho altitude v Denveru, tam všechno řvalo, že Nuggets vyhrajou. A oni nasází 42 bodů v první čtvrtce a je po zápase. :-)

+2/0
3.12.2016 15:52

M26a93r37t64i14n 11Č83a30r12n23e61c49k60ý 2145144739555

Přesně tak...Ale co se to proboha děje v Atlantě?

0/0
3.12.2016 17:23

M47i90l93o51š 20K41r78e38p29s 1477147845657

Hm, poslední dobou prohrávali, ale vůbec jsem si nevšiml, že z posledních 9 zápasů dokonce 8x. Naopak Detroit 3 výhry za sebou venku - Charlotte, Boston, Atlanta. Hlavně, že jsem ve všech 3 zápasech vsadil proti Detroitu... :-)

0/0
3.12.2016 18:09

M59a84r19c64e44l 89H10r69o93c85h 9329249952

Jak Amíci říkají, Schroeder dostal klíče. ;-D Ukázkovej příklad "empty stats" hráče. Pořád drží balon, okolo něj spoluhráči mávají jak na prvního máje a pak se jdou proběhnout do obrany. Jak ze začátku vypadal Dwight solidně, konečně Atlantu zápas co zápas soupeř neničil na doskoku, tak má buď zdravotní, nebo mentální problémy. :-) Mi přijde, že od doby, co dostal na jeden zápas volno, v dalším pak napálil loket Zellerovi, to s ním jde pěkně dolů. Proti Lakers dělal při odchodu do tunelu tyjátr s fanouškem Lakers, co na něj pořvával nadávky, ať mu to jde říct dolů... Bazemore dostal zaplaceno, tak co by se snažil, to dá rozum. Ale asi bude v týmu víc, než jen blbá nálada z pár proher, protože když už i Thabo kašle na obranu, to je divný.

+2/0
3.12.2016 19:18

M92i74l85o24š 12K62r80e80p56s 1377667955357

Podle mě je Howard opravdu pitomec a v jeho případě je to o hlavě a o vůli (což by se dalo v podstatě považovat za totéž :-) ). Jasně, už na tom asi není fyzicky stejně jako na začátku kariéry, ale i když je to po basketbalové stránce kopyto, tak pořád je na tom fyzicky skvěle a měl by se pořád ještě dostatečně prosazovat. Možná už zase začíná sklouzávat k výkonům nejen z loňské sezony, kdy byl schopen za 25-30 minut mít 5 bodů a 8 doskoků (záměrně trochu přeháním).

+1/0
3.12.2016 22:47

C98h85a54r72l31e55e 11H64a18r76v83e11y 4294933194207

Ja sem si mohl hlavu ukroutit nad "obranou" Denveru...

0/0
3.12.2016 22:25

D34a56v33i18d 64S41u35c71h28a69r 8634956133372

Marcin neuvěřitelnej s těma číslama ... škoda toho Satyho, ale je to logický výsledek posledních týdnů. Bez střelby a bez sebevědomí to v NBA nejde.

0/0
3.12.2016 9:29

M17a17r32i13a44n 93M10i77k50u74l46í73k 6312165344

Dalo se to čekat, psal jsem to tu někdy před 3 týdny, že to co Tomáš předvádí vzhledem na čas, který má k dispozici nestačí a pokud nezačne přidávat něco navíc, zůstane na lavičce.

0/0
3.12.2016 10:08

D78a78v61i61d 28S56u48c44h74a38r 8314636663232

A to ještě před třemi týdny hrál docela slušně, rozehrával, kombinoval, tvořil hru, předváděl pěkné akce, tak se dala slabší střelba přežít. Jenže teď už nic z toho nedělá. Ještě štěstí, že ho nemůžou poslat někam "na farmu" jako v NHL, aby se tam rozehrál. I když možná by něco takového potřeboval. Vrátit se do Evropy rozehrát se a za pár týdnů to zase zkusit.

0/0
3.12.2016 14:58

P74e91t89r 16F29e15i25g66l 5118133350862

Četl jsem různé diskuse a Brooks je velkým "oblíbencem"...nemyslím jen kvůli Satymu...

...

Korku, náš (bývalej člen Válce) Rajon Rondo Ti dneska musel udělat radost...umí být vynikající hráč, když jednou za čas zapne tu lepší část mozku :-D...

0/0
3.12.2016 9:19

M89a62r32t40i23n 66Č87a96r95n63e38c26k34ý 2745554879745

Zdržuji se komentáře. Když jsem ho po 3-4 zápasech pochválil, zahrál několik zápasů prd a pak se zranil. Spíše mě straší, jakým způsobem Hoiberg zúžil rotaci. Dneska to odehrál v 7. Gibson a Butler 40 minut, Rondo a Wade 36. McDermott a MCW jsou zranění, Felicianovi s Portisem Hoiberg vůbec nevěří, stejně jako Valentinovi, Granta úplně odstřihl. V Dallasu to teda bude vypadat. Jestli vůbec Wade nastoupí.