Kolínští basketbalisté vrátili Prostějovu těsnou porážku

Basketbalisté Kolína porazili v 12. kole NBL Prostějov 80:77 a dotáhli se bodově na třetí Děčín, který má ještě pondělní zápas k dobru. Středočechům se podařila odveta za smolnou prohru z prvního kola, v němž je Orli porazili až po prodloužení (96:94). Vrátili se také na vítěznou vlnu, z které je v minulém kole po šesti výhrách v řadě srazily Svitavy.

P54e52t57r 81J21a10n45t66a35r54o58v53i31č 5384245571748

ohromná gratulace do Nymburka. Perfektně zvládnutá taktika a dva body z důležitého utkání jsou doma. Super. Takové příspěvky si pane Kočárku představujete?

+1/0
19.11.2016 21:27

K23a76r59e73l 43L50á35n37i98k 7238738666520

na druhou stranu dělá idnes pokrok, už nejsou nadpisy typu "další Nymburská stovka" a pod.

P83e23t26r 15J25a75n35t35a20r11o31v54i22č 5864705101818

Děkuji. Původně jsem chtěl napsat i něco o tragickém Simpsonovy, ale na druhou stranu, kdy jindy by měl dostat minuty než proti Hradci či Brnu. Minule ste mi neodepsal ohledně zonové obrany. Opravdu si myslíte, že to byl skvělý tah chvíli před koncem, kdy v se funguje a není důvod cokoliv měnit?