Washington slavil výhru nad Bostonem. I díky čtyřem bodům Satoranského

Teprve druhé výhry v nové sezoně NBA se dočkali basketbalisté Washingtonu. Na domácí půdě přehráli Boston 118:93, k čemuž čtyřmi body pomohl Tomáš Satoranský.

M10a40r85e86k 93M89a44z82u66r 7549698282139

Fandit Sacramentu, to je taky úděl asi....

0/0
11.11.2016 9:03

M86a23r85t32i49n 24Č82a31r29n72e25c61k20ý 2735124229675

Super, Bulls asi brání opravdu jen ve chvílích , kdy se nedívám;-DNebo byli Heat tak hrozní?

0/0
11.11.2016 7:20

M26a78r27e94k 45M48a38z66u31r 7689378532939

znáte toho k...ta? We lost and Trump win omg it is all happened in same night , takový údiv :D

M73a57r65t27i54n 54Č76a34r22n42e92c15k38ý 2695804899705

Fakt je super, co se tady okamžitě maže za příspěvky, když to člověk srovná s těmi urážkami na fotbale a podobně.

R23o76m25a63n 84T15i67č53k68a 8920415314

Tohle bude chtít rychle nějaký trade, ne, že bude Ainge všem nabízet nesmysly a čekat, že se najde nový Billy King. I když se Horford uzdraví, tak tohle prostě nikam nevede :(

M22a63r10t53i44n 78Č86a67r40n20e43c62k49ý 2645854769695

Stejně je to pískání sranda. LaMa visí Hardenovi na jedné ruce, Green na druhé, Manu má nohu v kruhu, průraz;-DJeště že mají to video. I když Harden ty dvě šestky nedal.

0/0
10.11.2016 8:57

M64i45c92h27a42l 89T50u46r35e66k 9671820892159

Jenze oni to rozhodci nemaji lehke. Vsichni si naopak vzdycky stezuji, ze Harden se do nich zavesi...

M68a36r44t60i33n 41Č32a43r88n58e19c93k30ý 2195134969525

Mi nemusíš říkat, že to rozhodčí nemají lehké;-DVyhlášený flopper, který navíc dokáže naprosto famózně navázat kontakt s obráncem v pohybu, vleze mezi 3 hráče. Skvělá situace na posouzení. Na tom prvním záběru jde vyloženě vidět, jak si tím písknutím rozhodčí není jistý, zatímco jeho kolega se na to úplně vybodl a nechal ho v tom.

+2/0
10.11.2016 10:03

M29a98r57t30i38n 33Č42a41r22n75e68c51k23ý 2635844329265

A ještě jedna krátká, svižná. Floppers 7-1, popáté udrželi soupeři pod 90 body, posedmé pod stovkou, v posledních dvou zápasech vedli o 48 a 41 bodů. Předtím vyloženě posvačili Spurs na jejich palubovce. Těm to teď klape opravdu parádně.

+1/0
10.11.2016 8:07

M31i23l12a74n 43P36o59k56o26r79n96y 3380525898966

Já bych jim přál snad titul, jsou neskutečně teď v pohodě.

0/0
10.11.2016 8:32

J89o97s61e18f 46Š93e39m12e11l28í21k 7649631900747

Na stahování kalhot je brod ještě neskutečně daleko. ;-)

0/0
10.11.2016 10:17

M94i33c70h14a87l 89G94r77i85č 4726961737221

Souhlasím, Flopákům to jde dobře. Nedávný zápas na palubovce Grizzlies vcelku suverénní. Nebyla stopa po nějaké rivalitě mezi těmi týmy... LAC přijelo, přistoupilo k tomu profesionálně a zasloužená výhra. Nejvíc mě překvapil DeAndre Jordan - neviděl jsem ho v jiných zápasech letos, ale jednoduše nedělal blbosti, soustředil se na hru a choval se s respektem k hráčům Grizz. V minulých letech byste DJ neviděli pomáhat Gasolovi vstát z palubovky nebo se s ním s úsměvem bavit.

Jejich obrana je sweet

I still hate the Floppas tho.;-D;-D;-D

+1/0
10.11.2016 8:34

M53a45r12t69i84n 70H60o25l11u76b 6854316903204

Já nevím proč, ale mě jsou prostě nesympatičtí a pár dobrých výkonů to nemůže změnit. Stejně v PO vyhoří nejpozději ve druhém kole :-P Jedinej koho tam mám fakt rád je Doc.

+3/−1
10.11.2016 8:45

M10a55r32t70i95n 64Č50a84r72n67e47c11k17ý 2945294749455

Hrají výborně, ale sympatičtí jsou pořád stejně. Ale toho Doka mám rád asi tak jako Paula s Griffinem.

+1/0
10.11.2016 9:09

D49e30n27i58s 65M26o50r78o91z39o58v 3920560842812

Hrajou dobře, myslím že to druhé kolo udělají, vypadnou a CP3 v lětě se upíše suprs

+1/0
10.11.2016 10:19

M96a78r94t32i63n 11Č10a19r70n67e71c44k31ý 2825634659955

Zvláštní kolonka Washington. Možná budu psát trošku nesmysly, ale sleduj na 100% zápas, který začne 25:4 a je 34:8 po první čtvrtině. Satyho 32 minut je skvělých. I kdyby tam tu dobu jen stál v rohu. Ale už by ho konečně mohli nechat hrát rozehrávače. Ale byl aktivní, trefil jeden jumper ze šestky (podle play-by-play 12 stop), ale trojka zase nespadla. Pozitivní je, že naprosto jednoznačně už je v rotaci před Oubrem. Burke moc nezmiňuju, protože mi to čím dál více připadá, že ti dva nejsou konkurenti. Že Saty to PG hraje opravdu výjimečně. I když není na hřišti ani s Wallem, ani s Burkem. A v noci myslím byl na hřišti vždycky s jedním z těch dvou. Že s Thorntonem dostal minuty Beala a Morrise (rsp. Porterovy minuty, protože Otto hrál většinu času místo Morrise na PF).

A jen poznámka ke slavné statistice +/-. Beal v prvních 4 minutách 4 neproměněné střely, 1 faul a 1 útočný doskok. A raději zmiz z placu (už někdy Brooks vystřídal po 4 minutách svou drhou největší hvězdu?). Přesto byl +10, protože Otto Porter řádil jak černá ruka. Celkově 11 minut, střelba 1/8, +12.

Jinak určitě pomohlo, že Morris ve druhé čtvrtině udělal dva průrazy po sobě, měl 3 fauly a už na tom hřišti tolik nezavazel. Ale protože tam byl při té úvodní jízdě, má za 17 minut +21.

A pro srovnání Porter, suverénně nejlepší hráč zápasu, který na 34 bodů potřeboval jen 19 střel a 3 šestky, k tomu 14 doskoků, 4 asistence, 3 zisky i bloky, 0 ztrát, má +18.

Překvapivě výborně hrající Burke, který dal za 17 minut 19 bodů z 9 střel, je +9.

+10/0
10.11.2016 8:03

F35r41a45n11t73i60š43e39k 80N90o14v34á91k 1916267819657

Saty hraje = Wiz vyhrávají pěkná rovnice ne ? :-)

J78a74n 54B61r65a78b35e64c 2972244962965

Je H.Barnes na MIP? Nebo se MIP za to, že se v jiným týmu hráč stane 1. volbou na střelu nedává?

(Harden v HOU taky nedostal)

0/0
10.11.2016 7:44

K88a27r68e48l 57D61u94t75ý 1609388341102

Dostal to myslim McGrady v Orlandu...jestli někdo po něm, to nevim.

0/0
10.11.2016 7:49

M43a83r80t19i48n 14Č37a33r52n36e75c25k49ý 2285624269135

Dodnes je mi záhadou, proč Harden dostal tenkrát tak málo hlasů. Přitom ta pozice Hardena a McGradyho byla v podstatě stejná.

0/0
10.11.2016 8:28

J19a63k52u28b 51K90o15r59e22k 3439315231307

mě na MIP ještě pasuje T.J. Warren, ale řešit tohle po pár zápasech opravdu nemá smysl ;-)

M59a84r57t15i24n 37Č93a63r21n52e24c65k82ý 2745744319605

Já se na Bulls asi nemůžu dívat. Psychicky jsem to nevydržel asi 5 minut před koncem druhé čtvrtiny, kdy Bulls tekli o 15, ale hlavně za těch 19 minut dostali 64 bodů. Do toho průchoďáku by si dal koš i opilý sádrový ježek se záchodovou štětkou v ruce. A oni pak dostanou 51 bodů za zbývajících 29 minut a dostanou se až na -2 body. No a pak jsem to zase pustil... Jinx?

Rozehrávač James Harden, po prvních 10% sezóny pro mě jednoznačné MVP. On dokonce občas i brání. 8-o8-o8-o

Skvěle hraje DeRozan, naopak dnes Westbrooka nakopat do ***.

Minny první výhra venku, druhá v sezóně. No hurá. No a co, že Orlando nastřílelo své letošní maximum bodů. Thibse čeká opravdu obrovské množství práce.

+2/0
10.11.2016 7:26

M14i32l72a93n 96P30o15k46o86r90n74y 3790485388186

Já viděl 2. půlku SAS - HOU a ten Harden zas válel. Ty jeho nahrávky, to je prostě krása. Jen pár zbytečných ztrát a výkon by byl perfektní.

0/0
10.11.2016 8:37

M74i16l84o71š 33K68r54e44p42s 1337197235737

Vzhledem k tomu "krásnému" přirovnání k ježkovi bych řekl, že Tě opravdu hodně rozčílili. :-)

0/0
10.11.2016 9:22

M66a94r87t56i36n 63Č72a80r65n31e61c64k52ý 2675374459295

Víš, že ráno budeš rozbitý, ale stejně se díváš. Washington vede po 6 minutách o 20 a je to nuda. Bulls začnou, Dostanou 15 bodů za 5 minut a říkáš si, že už by mohli začít bránit. Pak dostanou 3 body za 4 minuty a říkáš si, že by to mohl být zajímavý zápas. A šup ho, 17 bodů za 3 minut do konce čtvrtiny. Ztráty, otevřené trojky, útočné doskoky. No nic, tak je Hoidberg *** a něco změní. Jasně. 15 bodů za 3 minuty, minuta bez bodu (rozuměj ubrání jeden útok) a pak 14 bodů za dalších asi 3:15. To fakt chceš ve dvě v noci vidět.

0/0
10.11.2016 10:21

S83t72a24n15l89e75y 88D13a96v91i58d 2870398697865

To teda, ale za stavu 85-89 jsem Westbrooka chtěl i chválit, nez ztratil tři míče po sobě a vypálil dve trojky metr za carou v třetí sekundě útoku. Pak ho ještě asi dodělalo když hlásili, že nejlepší hráč zápasu je Oladipo s 18p/8r :-D :-D