Diskuze

Čtvrtý český basketbalista v NBA. Satoranský se dočkal premiéry

Po měsících očekávání je to konečně realita, Tomáš Satoranský si jako čtvrtý český basketbalista zahrál NBA. Při své premiéře naskočil za Washington na čtyři minuty a zaznamenal dva body, doskok a asistenci. Jeho tým však při vstupu do sezony prohrál 99:114 v Atlantě.
CH

To je vazne sranda kolem Duranta, jak ted nabral alttitude "me against the world"

0 0
možnosti
AM

Dej s ním pokoj. Na olympiádě vypadal umem jak dorostenec;-D

0 0
možnosti

Jinak teda fanoušci a hráči Celtics asi budou pěkně naštvaní, protože pochybuju, že se ještě letos bude opakovat zápas, kdy Wade i Butler dají každý aspoň 4 trojky s úspěšností 0.500+. Jen mám pocit, že až na nás přijdou Warriors, Spurs nebo Floppers, dají té naší obraně tak 100 bodů za tři čtvrtiny.

1 0
možnosti
CH

Treba se to vazne bude stavat casteji.. Hlavne Wadeovi je potreba dat kredit jakej pokrok napric karierou udelal se svoji strelbou.

A hodne se mluvilo o tom jak se v lete zameril na roli spot up strelce, tak uvidime.

0 0
možnosti

Tak co, dá se z té poslední přípravy něco vyvozovat?:-POpět jen garbage time, tak nějak bude muset Saty doufat, že Washington urychleně prohraje spoustu zápasů a Brooks do toho sáhne, nebo prostě vypadne. Teda ty porážky možná přijdou rychle, ten tým je divně poskládaný. A nejspíše bude mít veliké problémy s doskokem.

0 0
možnosti
MT

No jo, mas pravdu, da se z toho neco vyvozovat ;-D Ze je Brooks skutecne mimo ;-D

1 0
možnosti
MH

Tak Tomáši super, vlastní "minizápas" vyhrál. ;-) Ale vážně, příště těch minut bude víc. R^

0 0
možnosti
MT

Ja se jeste vratim ke vcerejsku. Videl jsem zapas Indiana - Dallas a musim rict, ze jsem byl dost smutny z Nowitzkiho. Ano, trefil par strel, nakonec dal dost bodu, ale jinak vypadal uz od zacatku strasne utahane, unavene, tezkopadne, v obrane byl neviditelny, totalni pruchodak. Az me ho bylo lito jak absolutne nestihal. A Barnes? Trefil par strel, ale rozhodne nevypadal sebejiste a predvedl nekolik kiksu. Tam to bude chtit vic casu, ale z takovym platem o minuty hned neprijde. A aspon brani. Na druhe strane Turner opravdu kvalitni vykon. Ten skutecne roste ve hvezdu

0 0
možnosti
JV

J77a54n 65V28r54á81b67e20l

28. 10. 2016 11:11

Snad začne dostávat více prostoru. Musí být ale trpělivý. Na druhou stranu Wizards nemají tým plný hvězd aby si mohli dovolit tak kvalitní hráče nevyužívat.