Body za 19. místo. Novákové v Kanadě svědčil i závod s hromadným startem

Běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila při Světovém poháru v Montrealu 19. místo v závodu s hromadným startem a po úterním sprintu tak bodovala i ve druhé etapě série Ski Tour Kanada. Už pro 16. vítězství v sezoně si suverénně doběhla Norka Therese Johaugová a jediná výhra ji dělí od vyrovnání rekordu krajanky Marit Björgenové z ročníku 2011/12.

K26a87r28e54l 11K16o86n59e49č96n86ý 9107213474116

Tak po biatlonu dalsi kanadsko- americka holomajzna. Snih maji, mraz taky, ale ten zavod byl sileny!

+1/0
3.3.2016 6:22

J23a63n 90V72o25r37l96í23č42e81k 7327725593987

Mě přišel skvělý. Netradiční prostředí a konečně zimní podmínky. Trať určitě mohla být lépe připravena, ale až na první kolo, kdy se pod kopcem čekalo na odbavení, to byl spravedlivý závod, který udělal rozestupy jako už dlouho žádný jiný. Jsem jen zvědav, kam ty rozestupy porostou, když už po dvou závodech ztrácí třicátý 4 minuty. To bude ke konci stíhačka.

0/0
3.3.2016 7:55

K68a62r32e95l 81K18o14n56e71č52n82ý 9597493174196

To je otázka úhlu pohledu, podle mě byla trať absolutně nelyžařská, špatně připravená a pro hromadný start neregulérní, to čekání pod stoupáními byl větší problém, než to mohlo vypadat. Pokud by se jelo intervalově, bral bych to jako nepěknou, ale těžkou a spravedlivou zkoušku absolutní síly. A jestli se závěrečná stíhačka pojede na normální trati a budou velké rozestupy, tak moc velkou zábavu neočekávám.

+1/0
3.3.2016 11:22

M93a11r20t63i77n 64C82a20j23t51h33a29m73l 3841728776430

Nakonec druhy ztrata na vitezneho Iversena kolem 5 vterin,4. Sundby ale ztracel uz 39 vterin.No blbe se na vysledkovou listinu kouka

0/0
2.3.2016 21:20

M37a60r80t43i64n 14C39a38j95t65h91a47m89l 3641868896130

Necelych 5 km do cile a Northug se drzi jak kliste.Kdepak hromadak. Ja ho tak nerad v popredi vidim a nakonec jeste vyhrá.