Ledecká na juniorské MS lyžařů nepojede, přednost dostane snowboard

Zkoušela vymyslet, jak stihnout světový šampionát juniorů ve sjezdovém lyžování i předposlední závod Světového poháru ve snowboardingu v tureckém Kayseri, jenže na termínovou kolizi nevyzrála. Ester Ledecká upřednostnila snowboard, na němž může vyhrát celkové hodnocení seriálu.

M86a46r26t41i93n 50C51a82j23t69h82a72m34l 3201798676360

39. Zatím ukazuje Eurosport, velká šance, že dá i naše holky!

0/0
19.2.2016 13:29

M61a16r81t20i21n 96C62a14j49t41h16a17m31l 3231428946280

Dnes zahranila Lindsey lyže a skončila na zemi.Naštěstí snad bude OK ne ko. Tak vše hraje do karet Lare.

0/0
19.2.2016 12:51

M40a33r44t13i89n 14C67a56j74t57h67a38m66l 3411188776950

Číslo 16 v cíli a opět teprve začíná závod,teď jede Kanaďanka a ta sjezd umí. Odstup však velký. Mám obavy,že Eurosport Ester nedá a odejde na severskou kombinaci.

0/0
19.2.2016 12:36

M97a55r50t78i75n 49C63a36j53t18h44a75m91l 3551498766150

Zítra uvidíme. Křížová číslo 42,Ester 45 a Lindsey 22.Bude i na Eurosportu jízda Ester? Nevěřím. 15. v tréninku a nedají ji alespoň číslo 35?Odstrkujou tu naší holku.

0/−1
18.2.2016 23:32

Z78d56e33n33e70k 12B23e63d45n49a93r 7747816107979

zkus si na FIS nastudovat problematiku startovních čísel a FISbodů.. :-)

+1/−1
19.2.2016 14:33

P38e35t24r 86B54o48r64e83k 9800753457944

Omlouvám se, že to není k tématu - zmizely mi diskuze především u článků o fotbale. Je to chyba u mě nebo to prostě zrušili? Díky za odpověď

0/0
18.2.2016 22:07

P32e79t82r 11T27y61č60k61a 6605542729362

Maji nejakou chybu, protoze v mobilni verzi ty diskuze jsou.

0/0
19.2.2016 7:16

Z53d36e25n40e10k 68B61e71d18n46a47r 7667416627319

Ad Blok je blokuje. Myslím, že to tak nastavili úmyslně.

+1/0
19.2.2016 14:34

J65a24n 72V51o57r35l17í89č82e61k 7477765233317

Kdybyste si vybral k okomentování včerejší trénink, tak Křížová byla 13. a Ledecká 48. Minulý týden také jezdila Křížová tréninky lépe jak Ledecká. Uvidíme zítra, ale rozhodně bych zrovna v těchto dnech Křížovou nezatracoval, třeba zrovna domácí konkurenci potřebovala. Jinak Lindsay to dnes nevyšlo, včera dala druhé vteřinu a třetí skoro dvě vteřiny.

0/0
18.2.2016 16:32

J47a46n 82V62o87r43l28í33č33e82k 7227235733857

Ten pocit, kdy člověk chce reagovat na jiný příspěvek, napíše nový, a ještě ho pošle dvakrát.

T47o85m96á81š 90B54r31a30b74e33c 2268866775216

Je docela nefér argumentovat prvním tréninkem. A psal jsem to i před pár dny, kdy naopak Ester zajela první trénink pod 2 vteřiny za vítězkou a byla, tuším, 24. Prostě tréninky jsou tréninky, hlavně ten první, kdy si závoďáci osahávají trať, takže podle toho se opravdu usuzovat nedá. Jinak Vonn se jmenuje Lindsey a zase, je otázka,jak trénink zajela. Při minulém závodě byla Lara Gut v tréninku až někde na konci, aby pak závod vyhrála