Strýcová, Koukalová a Siniaková dohrály v Petrohradu už v prvním kole

Barboře Strýcové se první zápas na okruhu WTA po vítězné čtyřhře ve fedcupovém duelu v Rumunsku nevydařil. Devětadvacetiletá česká tenistka prohrála v úvodním kole turnaje v Petrohradu s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny 3:6, 4:6. Nevedlo se ani Kateřině Siniakové, která podlehla Timee Babosové z Maďarska 6:7, 5:7 a Kláře Koukalové, která prohrála s domácí Anastasií Pavljučenkovovou 4:6, 6:4, 4:6.

M16a64r53t36i82n 86Č46a74r22n83e48c90k36ý 2355154529255

Klasický slepičí tenis. Mladenovič - Siegmund, 6:1, 4:2, 30:30, Němka absolutně netušící, které bije. Najednou cvak, Mladenovič horko těžko udrží servis na 5:5, set prohraje 7:5, ve třetím setu dostane 6:1, když i při tom jediném vyhraném gemu odvrací brejkbol.

M20a87r42t89i35n 26C38a42j33t60h39a67m55l 3131128636440

Radek rozhodující set nezvládl, jestli pak ho zvládne slovenský Berdych?

M94a64r82t38i12n 23C64a46j86t64h35a28m53l 3701638956580

Satral prohrál 2-0,Radek 6-2\3-6 začíná podáním třetí set.Živéprenosy 2 mají stream.Desna hala,ale lidí kupodivu dost.Gulbis nevyužil na Monfilse jeden brejk,při stavu 4-5 ve druhém setu tak to dopadlo hladce.Z jeho pohledu 4-6\4-6

0/0
9.2.2016 21:19

P35a72v87l16a 65S59k71o92u46m54a30l79o42v98á 4709770620180

to bylo keců jak je Bára na vrcholu - tady ji smázla jako nic nějaká rychlokvaška Kozlova, o které do dneška neměl tušení ani vševěd cajthaml ......

+3/−1
9.2.2016 19:38

M47a80r15t58i44n92a 89V65e72s43e77l44á 1108546642414

Hej Jezerský, a nebyl jste to náhodou vy, který preferoval Báru na Halepku místo Petry? :D Si nevidíte do huby.

+2/−2
9.2.2016 23:10

L34i95b10o84r 38K14l20a45s65n68a 1442656544645

Klára i přes nepříznivé skore bojovala, fakt dost dobrej vykon, nemusí se stydět!R^

+1/0
9.2.2016 18:57

M64a49r89t61i26n 25C52a75j38t94h25a98m86l 3381248116530

Ve třetím Koukalova 0-4\2-5 teď 4-5.Odvrátila 5 mecbolu, ale souperka bude mít servis

M17i78r38o54s48l37a49v 87J57e66ž15e69k 8381276812308

Tohle Baghdatis přehnal. Poprvé v zápase prohrál svoje podání, zrovna za stavu 6:1 5:6. Za trest si zahraje s Goffinem třetí set :)

0/0
9.2.2016 16:46

M63i25r68o50s54l89a88v 71J22e81ž82e54k 8831826622458

A to že byl Marcos set a půl lepší než 4. nasazený Goffin, je najednou pryč.

0/0
9.2.2016 16:53

M90i87r78o59s85l56a15v 46J73e21ž25e17k 8711186512258

Ale Baghdatis pokračuje ve velmi dobrém výkonu. Ve 3. setu vede 3:2 a půjde potvrzovat brejk.

0/0
9.2.2016 17:10

M87a48r38t59i88n 82C66a26j88t66h42a65m54l 3941148746140

Skvěle Kyperan. Už v TB prohrával 5-3,nakonec 7-5.A závěrečná výměna? Bylo skvělé jak byl trpelivej. Skrcek, promin Josefe, se pak vyhodil.Koukalova ztratila úvodní set 6-4

0/0

P68e77t50r 47Č31e43r17v20e31n75ý 3426739817989

Co ta levá ruka? Proč se Bára opičí po Karolíně? Jsem myslel, že na tohle má Kája patent!!8-o

D48a91l78i16b50o13r 12Š39i10m76o65n 4147309495

Ta Niculescu je rozehraná!! Jinak je, podobně jako Strýcová, up and down. Do Fed Cupu byly Strýcová 2016 lepší = http://www.wtatennis.com/players/player/10091/title/monica-niculescu

M16a13r57t97i93n 49C96a85j60t92h97a90m36l 3901318256210

Katka nedopodavala první set.Je to 5-3.Ještě ne dřív jak 16.30 bude hrát Koukalova.

0/−1
9.2.2016 14:57

Z20d16e35n64e65k 13B57e26d18n37a28r 7287156617189

Jé, tak jak se k tomu postaví chytrolíní co věděli, že by porazila Halepovou?

+5/0
9.2.2016 14:48

K26a60r63e60l 48P95e44t89e96r60k72a 8720349821699

To nikdo netvrdil. Porazila by ale tu jejich dvojku.

+2/−5
9.2.2016 14:52

M70a85r43t21i45n 82Č75a21r50n10e98c80k84ý 2215774669545

Tak určitě, proto se s ní i Karolína trápila 2:19 hod., proto je ta jejich dvojka v žebříčku před Bárou.