Strýcová, Koukalová a Siniaková dohrály v Petrohradu už v prvním kole

Barboře Strýcové se první zápas na okruhu WTA po vítězné čtyřhře ve fedcupovém duelu v Rumunsku nevydařil. Devětadvacetiletá česká tenistka prohrála v úvodním kole turnaje v Petrohradu s Katerynou Kozlovovou z Ukrajiny 3:6, 4:6. Nevedlo se ani Kateřině Siniakové, která podlehla Timee Babosové z Maďarska 6:7, 5:7 a Kláře Koukalové, která prohrála s domácí Anastasií Pavljučenkovovou 4:6, 6:4, 4:6.

M22a13r17t74i37n 85Č36a82r93n32e60c90k55ý 2375714749845

Klasický slepičí tenis. Mladenovič - Siegmund, 6:1, 4:2, 30:30, Němka absolutně netušící, které bije. Najednou cvak, Mladenovič horko těžko udrží servis na 5:5, set prohraje 7:5, ve třetím setu dostane 6:1, když i při tom jediném vyhraném gemu odvrací brejkbol.

M50a87r22t40i82n 90C31a13j43t43h70a66m37l 3461568186660

Radek rozhodující set nezvládl, jestli pak ho zvládne slovenský Berdych?

M96a87r83t62i74n 77C14a38j69t31h82a53m69l 3911358826950

Satral prohrál 2-0,Radek 6-2\3-6 začíná podáním třetí set.Živéprenosy 2 mají stream.Desna hala,ale lidí kupodivu dost.Gulbis nevyužil na Monfilse jeden brejk,při stavu 4-5 ve druhém setu tak to dopadlo hladce.Z jeho pohledu 4-6\4-6

0/0
9.2.2016 21:19

P61a46v78l36a 50S59k79o31u58m10a83l92o40v10á 4739770530830

to bylo keců jak je Bára na vrcholu - tady ji smázla jako nic nějaká rychlokvaška Kozlova, o které do dneška neměl tušení ani vševěd cajthaml ......

+3/−1
9.2.2016 19:38

M81a40r62t19i54n34a 82V66e63s64e73l54á 1458566862214

Hej Jezerský, a nebyl jste to náhodou vy, který preferoval Báru na Halepku místo Petry? :D Si nevidíte do huby.

+2/−2
9.2.2016 23:10

L20i69b52o62r 74K39l82a78s81n46a 1132646904775

Klára i přes nepříznivé skore bojovala, fakt dost dobrej vykon, nemusí se stydět!R^

+1/0
9.2.2016 18:57

M98a71r38t39i26n 37C71a77j78t24h70a75m14l 3431738716870

Ve třetím Koukalova 0-4\2-5 teď 4-5.Odvrátila 5 mecbolu, ale souperka bude mít servis

M34i35r57o26s73l77a17v 96J49e92ž48e28k 8101676942168

Tohle Baghdatis přehnal. Poprvé v zápase prohrál svoje podání, zrovna za stavu 6:1 5:6. Za trest si zahraje s Goffinem třetí set :)

0/0
9.2.2016 16:46

M58i58r65o65s52l17a94v 70J44e79ž70e73k 8241936832888

A to že byl Marcos set a půl lepší než 4. nasazený Goffin, je najednou pryč.

0/0
9.2.2016 16:53

M44i28r86o69s94l63a90v 32J39e49ž29e97k 8801746962518

Ale Baghdatis pokračuje ve velmi dobrém výkonu. Ve 3. setu vede 3:2 a půjde potvrzovat brejk.

0/0
9.2.2016 17:10

M44a92r88t20i48n 88C33a88j55t85h52a58m83l 3331178146740

Skvěle Kyperan. Už v TB prohrával 5-3,nakonec 7-5.A závěrečná výměna? Bylo skvělé jak byl trpelivej. Skrcek, promin Josefe, se pak vyhodil.Koukalova ztratila úvodní set 6-4

0/0

P60e57t15r 13Č13e83r28v19e45n66ý 3716429967299

Co ta levá ruka? Proč se Bára opičí po Karolíně? Jsem myslel, že na tohle má Kája patent!!8-o

D83a27l63i87b70o91r 76Š70i23m32o35n 4567319485

Ta Niculescu je rozehraná!! Jinak je, podobně jako Strýcová, up and down. Do Fed Cupu byly Strýcová 2016 lepší = http://www.wtatennis.com/players/player/10091/title/monica-niculescu

M39a67r56t14i70n 33C16a48j92t89h84a82m21l 3771488786160

Katka nedopodavala první set.Je to 5-3.Ještě ne dřív jak 16.30 bude hrát Koukalova.

0/−1
9.2.2016 14:57

Z25d14e24n47e96k 97B93e32d57n42a79r 7627256807759

Jé, tak jak se k tomu postaví chytrolíní co věděli, že by porazila Halepovou?

+5/0
9.2.2016 14:48

K57a81r48e12l 90P57e77t13e15r29k84a 8970819661729

To nikdo netvrdil. Porazila by ale tu jejich dvojku.

+2/−5
9.2.2016 14:52

M55a28r52t35i37n 92Č30a41r16n20e24c33k17ý 2175344729455

Tak určitě, proto se s ní i Karolína trápila 2:19 hod., proto je ta jejich dvojka v žebříčku před Bárou.