Neobvyklé skóre. Ragbyová řež nejlepších evropských týmů vítěze neměla

Souboj dvou nejlepších evropských ragbyových národních mužstev skončil neobvyklou remízou, Irsko ve svém úvodním duelu Poháru šesti národů hrálo s Walesem 16:16, byť vedlo 13:0, ale v závěru muselo dotahovat. Už v sobotu Anglie vyhrála ve Skotsku 15:9 a Francie zdolala Itálii 23:21.

M67a96r98t47i27n 65C28a65j52t32h58a89m80l 3141128966520

Tak jsme tady u nedavneho MS utvorili partu a ted tak malo prispevku.Six nations je nejvetsi evropsky turnaj.Nojo TV v Cesku nedaji ani zaznam

0/0
7.2.2016 22:29

D84a80n14i51e41l 90D96r68á79b73e42k 8370480725162

dávají to na Nova Sportu kterej holt nemá každej

navíc dneska to mělo konkurenci ve Fed Cupu..

+2/0
8.2.2016 0:39

D70a44v90i45d 68K50o78p68a27l 5573682244839

Jak píše kolega Drábek níže. NovaSport dává od podzimu nejen Anglickou Rugby Premiership (nejvyšší angl.liga), ale také Evropský pohár a nyní RBSixNations, během roku se pak můžeme údajně těšit také na Turnaj Čtyř z jižní polokoule a snad také nějaký přátelák Anglie/Francie x Zéland/ Austrálie. Mít dnes NSport není až tak nákladná záležitost.

0/0
8.2.2016 4:45

D46a88v62i10d 83K52o48p84a28l 5843352164119

Z těch tří víkendových zápasů prvního kola RBS byl ten dnešní mezi Irskem a Walesem nejlepší. Krásná podívaná, už se těším na příští kolo.

0/0
7.2.2016 21:05

P78a47v91e84l 38C14h59a51l29u45p22a 2661376125151

Proč tento článek vidí tak vysoko, když jsou u nás sporty, které lidi zajímají více? Anebo republika žila tímto zápasem?...