Porážka Golden State číslo 3: Curry pálil, ale byl i u klíčové ztráty

Basketbalisté Denveru se stali po Milwaukee a Dallasu třetím týmem v NBA, který v této sezoně porazil Golden State. Ve středečním utkání domácí Nuggets zvítězili 112:110. K zisku skalpu obhájců titulu měl Denver blízko už v minulém vzájemném zápase před necelými dvěma týdny, kdy na palubovce favorita prohrál až po prodloužení.

F50i75l78i73p 36V83a93c70u51l95o18v21i13č 1175619288382

Spurs první tým v historii, kterej má sérii 10 výher šest sezón po sobě R^

0/0
15.1.2016 7:40

M39a61r24t20i80n 14Č65a93r57n42e41c78k66ý 2405394609455

-20 ve Phile na začátku druhé čtvrtiny. No neber to.

0/0
15.1.2016 1:41

M53a49r27t84i54n 35Č68a21r53n64e82c90k29ý 2375664979485

A sledovat současného Noaha je neskutečné utrpení.

0/0
15.1.2016 2:02

M42a63r98t91i68n 70Č22a79r78n50e62c91k83ý 2655774599675

Ale ještě větší masakr je představení Mirotiče...

+1/0
15.1.2016 2:58

K63a22r10e53l 83Č36e55r97m37á49k 5825127380156

Lakers vyhráli, tak si ve Phily řekli, že dneska můžou vyhrát taky... Abych ti pravdu řekl, bohužel nemůžu říct, že by mě te výsledek až tak překvapoval.

0/0
15.1.2016 2:04

M73a80r27t96i75n 61Č52a83r77n15e14c75k84ý 2165294689975

Porážka by mě nepřekvapila, ale to, co tam předvedli na začátku. I když to vlastně předvádějí čtvrtý zápas po sobě. Jen teď je to víc viditelné tím, že je to Phila.

0/0
15.1.2016 2:12

M15a41r60t73i53n 96Č94a57r36n53e92c41k31ý 2385764499455

Vedle I kdyby za pár měsíců v NBA skončil, tak poster Ibaky je něco, za co Mejrimu určitě stálo NBA zkusit http://uproxx.com/dimemag/salah-mejri-posterized-serge-ibaka/

R37o35m48a28n 18T12i39č13k43a 8450935194

Prigioni 8 stealů za 15 minut na hříšti?

M89a65r36t87i29n 21Č81a12r30n69e66c20k73ý 2365404469205

"Pablo is just a crafty veteran player," Rivers said. "Eight steals in 14 minutes is impressive, but that's what he does. He honestly drives (assistant coach) Lawrence Frank crazy, because on half those steals, he should be getting back on defense."

M16a70r85t79i40n 67Č57a55r65n30e95c87k30ý 2575244149905

Kdyby mi někdo řekl, že Portland bude v půlce sezóny 1,5 zápasu za play off, i když Lillard 7 zápasů vynechá, pošlu ho rovnou na psychiatrii. Obzvláště pokud by to zazdil tím, že Denver bude za PO 2,5 zápasu, i když Galo, Faried, Mudiay i Harris vynechají každý minimálně 6 zápasů. Opravdu nechápu, co se to na západě děje. Sacto když už začne vypadat trošku solidně, prohraje s New Orleans, kterému se po pár minutách zraní a Evans a které o den dříve ruplo v LA proti Lakers (byť bez Davise). Phoenix se rozloží sám zevnitř. Minny jedna velká tragédie, talentu, že by mohli rozdávat, ale prd z toho...

M16a77r52t48i24n 23Č64a18r70n63e96c79k87ý 2685574339895

Já jsem NBA v poslední době dával velice málo. Nějak mě moc věcí nezaujalo. Teda kromě pár handicapů na Spurs.

J64o42s73e51f 52Š87e43m76e77l98í40k 7949281340947

Asi největší dřina je po tomhle udržet ten xicht "to umím kdykoliv". ;-)

J97a55n 63V15o29p78i11č98k52a 8123332852284

Kazdopadne 2:46, tohle by meli ukazovat kazdemu "dlouhemu" porad dokola - nedavej balon dolu. V tom mi pripomina mi Sheeda nebo LaMu, ale je vyrazne sikovnejsi s micem.