Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.

M72a74r29t37i69n 15C85a23j86t65h13a33m86l 3351208756670

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0/0
15.1.2016 5:56

M58a62r90t20i88n 25C93a72j76t24h14a30m25l 3421478816690

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0/0
15.1.2016 5:51

M69a87r52t57i38n 32C92a78j20t94h38a62m28l 3381228326960

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0/0
15.1.2016 5:21

M35a67r24t82i59n 34C64a92j90t81h92a71m32l 3651518276590

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0/0
15.1.2016 5:00

M50a87r24t11i34n 67C26a19j14t98h43a23m95l 3741178926450

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0/0
15.1.2016 4:52

M22a23r55t91i19n 62C87a63j46t50h10a17m86l 3391868456670

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.

J27i26t12k27a 68P55a77v38l86í82č83k48o21v24á 6576286636367

Smitková, Martincová, Krejčíková a Plíšková prošly prvním kolem kvalifikace na AO. R^ Hlaváčková vypadla.

J23i23ř48í 76Š97e68d60a 3440829111721

hlaváčkovou snad ani neni třeba zmiňovat, ta si hraje svou vlastní soutěž..

D76a57l35i68b91o82r 84Š24i23m44o60n 4547469595

Měla se raději koncentrovat na čtyřhru a nenechávat Hradeckou, které Goerges nakonec v Sydney odřekla, ve štychu!Ve dvouhře už lepší v jejím věku nebude!!

+1/0
14.1.2016 11:43

D59a79l10i22b97o77r 97Š78i96m20o83n 4777959375

0/0
14.1.2016 11:52

D88a27l90i58b42o79r 45Š89i51m38o76n 4777589685

první kolo na AO: Petra Cetkovská - Sabine Lisicki (GER) !!To by mohl ukazovat německej Eurosport nebo Livestream na ran.de či tennis.de:-)

0/0
15.1.2016 1:16

D87a37l65i37b59o53r 77Š59i82m88o90n 4297449975

0/0
15.1.2016 1:21

M59a24r84t23i85n 57C34a94j53t12h21a65m24l 3691388706450

První finalistkou Sydney po skreci Belindy Monica Puig,Rumunka ztratila se Světlou první set v TB.V kvalde AO končí po Smitkove aj Martincová, svůj zápas rozehrál i nyní Radek