Kvitová s Berdychem budou na Australian Open turnajovými šestkami

Trojice českých hráčů je mezi nasazenými tenisty letošního Australian Open. Turnajovými šestkami úvodního grandslamu sezony v Melbourne jsou Petra Kvitová a Tomáš Berdych, u jména Karolíny Plíškové bude svítit devítka.

M37a30r16t46i78n 58C87a65j10t41h92a34m95l 3821368746380

Eso a je v SF.Vyzve Portugalce Silvu.V kvalde AO ziskala první set 7-5 Kristýna Pliskova. Tím se s Vámi loucim. Už tak sem tu na minusy napsal dost.

0/0
15.1.2016 5:56

M56a48r97t28i77n 17C25a70j27t76h33a54m43l 3621298486170

Adam při stavu 6-5 bude servírovat na vítězství, Eugénie přestala být jistá na servisu.Soupeřem Radka bude nejspíš Gonzalez. Vede 5-1 ve třetím

0/0
15.1.2016 5:51

M75a95r71t50i51n 67C79a23j75t31h34a21m40l 3791358406290

Světla 5-2 ve třetím!Jednu hru od finále a vyřazení té namyslene Rumunky.

0/0
15.1.2016 5:21

M95a60r60t79i58n 22C89a74j60t81h64a21m66l 3771728856870

První mecbol Radek využil! Dál ho čeká lepší z dvojice Matosevic Gonzalez.Do zápasu se dostává i Adam.V setu druhém vede 5-1.

0/0
15.1.2016 5:00

M17a39r12t86i15n 80C28a15j12t84h89a58m85l 3961968236230

Eugénie bere první servis v utkání Cibuli.Hraje útočně, kéž se dostane i do finále.Rumunka si vybojovala rozhodující set.

0/0
15.1.2016 4:52

M65a68r86t37i26n 83C80a74j89t84h25a11m18l 3521618356520

Pavlasek dostal v prvním setu kanara, Radek drží nadějný výsledek.6-4\3-2 a podává.

J94i12t13k92a 41P38a33v43l34í11č84k80o73v89á 6546626696567

Smitková, Martincová, Krejčíková a Plíšková prošly prvním kolem kvalifikace na AO. R^ Hlaváčková vypadla.

J23i53ř96í 30Š97e49d62a 3980949531101

hlaváčkovou snad ani neni třeba zmiňovat, ta si hraje svou vlastní soutěž..

D24a91l16i61b20o66r 83Š49i92m90o94n 4927439825

Měla se raději koncentrovat na čtyřhru a nenechávat Hradeckou, které Goerges nakonec v Sydney odřekla, ve štychu!Ve dvouhře už lepší v jejím věku nebude!!

+1/0
14.1.2016 11:43

D93a61l50i65b65o77r 87Š85i70m35o93n 4887949885

0/0
14.1.2016 11:52

D18a13l42i19b49o17r 39Š15i23m46o39n 4957249545

první kolo na AO: Petra Cetkovská - Sabine Lisicki (GER) !!To by mohl ukazovat německej Eurosport nebo Livestream na ran.de či tennis.de:-)

0/0
15.1.2016 1:16

D59a18l41i17b47o23r 56Š89i19m22o94n 4297289375

0/0
15.1.2016 1:21

M31a80r67t30i70n 94C41a88j58t84h53a35m52l 3871488146350

První finalistkou Sydney po skreci Belindy Monica Puig,Rumunka ztratila se Světlou první set v TB.V kvalde AO končí po Smitkove aj Martincová, svůj zápas rozehrál i nyní Radek