Lyžařka Nováková skončila v Ruce dvacátá, Jakš na body nedosáhl

Česká běžkyně na lyžích Petra Nováková obsadila bodované 20. místo v závodě Světového poháru na 5 kilometrů volnou technikou ve finské Ruce. Zvítězila Norka Therese Johaugová. Čeští muži v závodě na 10 kilometrů volně na body nedosáhli.

M82a58r21t30i92n 93C44a25j76t68h14a44m14l 3981568836600

Konečně už mají na fis- ski.com i správně výsledky u pětky žen

0/0
28.11.2015 21:03

P55e88t55r 29M91a92r85h22o65l75d 2831548

Výborný výsledek, vzhledem k jejímu věku je šance, že bude brzy dojíždět v desítce.

M37a10r19t13i66n 83C24a63j13t47h96a89m65l 3351178366270

A na 16. místě vidět Notrhuga k nezaplacení. Díval sem jak dojížděl do cíle a čísla stoupala

+1/−1
28.11.2015 14:09

J59o70s19e18f 71S51t89e77f78l 5644227493250

Martine,kdyz se Tobe nekdo nelibi,tak jim to davas pekne znat.

0/0
28.11.2015 14:18

Z80d77e92n25e58k 22B56e72d27n69a51r 7957386547279

Nováková pěkný a obě holky maj body v SP. Škoda Vrabcové, ale už její vyjádření na FB moc optimismu nepřipouštělo. Takže jen držím palce ať se s tím popere a zvládne to. V každém případě velká škoda, že letos neprodá co má natrénováno.

0/0
28.11.2015 13:33

R40o20b92e39r78t 55F24a79j88m67o65n 4588283343

No nevim zda 45 sekund ztraty je dobry vysledek na 5km bruslarsky.asi tomu nerozumim.

Š57t91ě63p38á48n 40Š50e49v80e50l87a 2982439695260

Polovina z te ztraty udelala samotna Johaug. Pak uz to nevypada tak strasne. Navic vetsinu ztratila na poslednim km a oproti chlapum je to vysledek uplne uzasny.

0/0
28.11.2015 14:45

L98u11k81á78š 31C54i32e60s54l86a27r 6584298546265

Petra opravdu výborná. Hodně lidí řekne, 20. místo nic moc. Ale ona jela na mezičasech do desítky a až na posledním kilometru trochu ztratila. Porazila třeba Kowalczkyovou a 4-5 sekund by ji posunulo o 7-8 pozic. Zanedlouho budeme mít závodnici v TOP 10, hlavně aby byla zdravá a nezastavilo ji zranění jako loni.

+7/0
28.11.2015 11:25

M98a29r91t91i83n 40C51a15j10t59h27a41m90l 3191738146970

Proč jsou výsledky na stránkách fis- ski.com.jiné? Nováková 28 a Kowalczyk 24 i medailistka jiné. Sedí jen vítězka Therese

Z87d78e50n77ě41k 13K56u94č80k29a 9137238401510

nekoukáte na průběžné pořadí Ruka triple?

+1/0
28.11.2015 13:43

M80a82r29t13i81n 83C57a24j10t19h88a24m38l 3681548866670

Právě sem viděl živý přenos a věděl bezpečně že Charlotta druhá. Díky. Píšou tam Ruka 5 km ale je to vážně průběžné pořadí.