Plíšková v semifinále turnaje Elite Trophy narazí na Svitolinovou

Karolína Plíšková se v semifinále turnaje Elite Trophy v Číně střetne s ukrajinskou tenistkou Elinou Svitolinovou, která porazila Španělku Carlu Suárezovou. Se Svitolinovou si Plíšková dosud zahrála tři zápasy a pokaždé vítězně.

D22a77l92i95b30o49r 67Š64i89m22o91n 4367549705

Doufám, že vyhraje Vénus!!(Monačanky nezajímají)

0/−1
7.11.2015 13:20

M95a90r94t90i79n 88C26a72j56t66h80a29m23l 3391728906860

Grandisimo rikali Italove.A ja dodavam.Dlouho uz sem nevidel takovy vykon od ceske tenistky.Na esa vyhrala 6-4, brejky promenila 4 z 5 a hlavne!Zadna dvojchyba.Kez to zitra dotahne.Prohraje li vsak s Venus,usmev mickymouse mit nebudu.Jedina vytka.Ten cop ji slusi vic,snad s nim hrala v Moskve,nez ten nacesanej drdol.A jeste jedna vlastne.Pred tydnem diky CT zastup fanousku a dnes?Jak k tomu chudak holka prijde.Tak 6-3/6-1

M23a80r69t38i48n 10Č90a89r69n89e95c15k46ý 2395484309545

Karolína skvěle! A pokud ve finále zdolá Venus, budou v konečném letošním žebříčku tři Češky ve světové desítce! (Zní to lépe, než v první jedenáctce)

0/0
7.11.2015 13:12

L35i27b30o15r 77K20l42a25s33n19a 1362236634395

O tři třídy lepší výkon než co hrála poslední čtvrt rok. Nádherný tenis.

M36a85r65t63i76n 56C28a18j13t58h95a33m76l 3801638566360

Nádherný lob vystrihla Karca na set point a vzápětí set poměrem 6-3 při returnu získala. Finále snů je blíž !!!!!!

0/0
7.11.2015 12:43

M66a52r91t47i17n 24C23a65j82t78h29a19m65l 3721358616380

Cejcho takhle se vodí manasek jestli koukas, ale těžko. Tento přenos málo kde.

0/0
7.11.2015 12:47

J18a85r76o73m97í76r 44S23t95a38c20h47o 6283181855890

Velmi zajímavý je pohled na tabulku skupiny D. Třetí Schmiedlová má stejně bodů a lepší skóre než vítězná Vinciová. Takže vlastně dnes hrály exhibici ..

+2/0
6.11.2015 20:05

M22a62r14t37i34n 88C77a50j50t21h73a48m88l 3921918326960

Katka Siniakova je v SF Nantes. Čeká na soupeřku. Buď Francouzka Johansson nebo Ukrajinka Kalinina.

M20i32c75h60a72l 57K11r82á96l 8980329561656

Jak je možné, že je Schmiedlová ve skupině až 3-tí, když má nejlepší poměr setů?

Neměla by do semifinále postoupit ona?

+1/0
6.11.2015 13:32

T70o73m17á45š 27K24o30n92r44á44d 9516134218821

Prvním kritériem při stejném počtu vítězství ve skupině je větší počet odehraných zápasů, až pak vzájemný zápas, sety atd.

H66a50n70a 71U59l69r95y58c41h29o20v47á 9370303398278

Ví někdo, proč odstoupila Wozniacki? Jestli je zraněná nebo prostě už bez šance, tak to ukončila.

M52a95r35t92i72n 78C53a50j85t60h53a63m22l 3281378176570

Tak sem to četl jinde.Skrec kvůli problémům s levým zápěstím. Moh bych tu zas vyvolat diskusi,ale nechci

0/0
6.11.2015 13:33

K60a80t83i61e 65D31e32v96e60r44e70u16x 4570976437804

Na WTA webu psali, ze je zranena a odstoupila po prvnim odehranem setu s Kuznecovovou.

+1/0
6.11.2015 14:37

D71a36l76i43b91o94r 67Š39i24m94o40n 4227669595

Taky psali 3. November: Thank You Caroline Wozniacki for all you do to promote our incredible sport & world-class athletes!

Twitter 4. Nov. Caroline Wozniacki

Pretty cool to be part of a @GWR record. Proud and excited to be the new brand ambassador for BETADINE!

A November 05. Wozniacki began the match with taping on her left wrist and after a short medical timeout midway through the second set decided she could no longer continue.

0/0
7.11.2015 4:08

M85a70r72t35i37n 77Č93a26r89n39e14c70k75ý 2285184789795

Miluju WTA. Jeden den něco napíše na své oficiální stránky, druhý den je všechno jinak.

+4/0
6.11.2015 12:43

M12i54c29h40a56l 10V39a23k68u85l26a 2329502353915

Tak ono se to dalo čekat. Suárez Navarro je na konci sezony úplně tragická a jasná výhra nad zraněnou Petkovic na tom nakonec nic nezměnila.