Belgie si vyšlápla na Litvu, rozhodující koš muselo potvrdit video

Basketbalisté Belgie na mistrovství Evropy překvapivě porazili obhájce stříbrných medailí Litvu 76:74, jejich rozhodující koš muselo potvrdit video.

R38a96d16e82k 58H32o26r15á51k 1527606732336

To je zase řečí. Jo, dnes to nešlo, ale to se stane i lepším týmům. Co mají třeba říkat Rusáci s bilancí 0-3? Litva padla s Belgií, Frantíci horko těžko zdolali Finy po prodloužení... Teď je den volna a po něm se uvidí proti Belgii a Litvě, jak jsme na tom. ;-)

0/0
7.9.2015 20:20

M92a21r10t43i45n 84C73a51j64t92h62a82m55l 3361398546640

Tak hotovo.Radši ani nedali on line.Ani postup ještě jistý není. Byli pomalý,útočili do zformované obrany

0/0
7.9.2015 19:16

L77u21k28á67š 39T69o34m15a74n 1561132782

hrajeme otresne. nechapu co tam dela welsch. a ten american... nevim. prohra s takovymi nazdarky....

+1/−4
7.9.2015 19:09

K75u68b22í45k 43C55h89l16u67m57e62c43k53ý 5642551517884

Zase znalec :P Ten američan dal 11 bodů a byl náš třetí nejlepší hráč. Welsch, ano hrůza, ale to se ví dlouho. Dneska hlavně trestné body. Hrůza!! Toi je taková česká specialitka. Měli by to trenovat do padnutí. Co se dá dělat. Teď bude rozhodující porazit Belgii. Ale bude to další těžkej zápas. Každopádně máme den na regeneraci a to je dobré.

0/0
7.9.2015 19:23

K94u48b69í78k 21C96h95l95u21m74e52c70k72ý 5212781977934

Dnes nejhorší hráč pumprla, bohužel. Hlavně ty trestné body a pak se to s ním už vezlo.

M14a95r26t69i59n 32C67a17j40t15h89a10m47l 3471598776400

Oba těsně .Tak kluci pojďte to ještě zvrátit. O 9 po 3. čtvrtině se ještě dá. Zvlášť když Belgie s domácími zahajovací utkání prohrála.