Mokrý Silverstone přál Kornfeilovi. Pomohl mu k životnímu druhému místu

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil poprvé skončil v závodě mistrovství světa na stupních vítězů. V Grand Prix Velké Británie kategorie Moto 3 dojel druhý. Životního úspěchu se dočkal na mokrém okruhu v Silverstonu při svém 103. startu v seriálu. Další český závodník Karel Hanika nezužitkoval druhé místo z kvalifikace a závod nedokončil. Z vítězství se radoval domácí Danny Kent.

J85a12n 27C49e74p62e92k 1854276240

Rossi obrovský respekt a velký obdiv. To je neskutečné co tento človíček v jeho věku dokáže v soubojích s mladými kluky.

+3/0
31.8.2015 10:45

V36o11j71t19ě94c12h 48B46l78a31ž24e37j 7146390893

Mně dělá radost Kája Padája R^ .. Když náhodou nemám náladu, uvědomím si, že někteří jsou na tom ještě hůř ;-D

+1/−2
31.8.2015 2:51

L80u40k47á20š 87T20o17m97a19n 1801742872

fantasticky vykon abrahama. dojel 19! famozni uspech. sice 6 pred nim spadlo, ale takto to posledni misto nevypada tak spatne. top 20. bravo karle. delas cesku radost. :-P

+5/−2
30.8.2015 19:58

H79a48n23a 43U60l66r53y35c40h60o59v76á 9670483848818

Těch 6, co spadlo, bylo horších. Jestlitě někdo spadne a nedokončí, tak je to jeho chyba. Takže Abrahám skončil sedný od konce.

+2/−1
31.8.2015 1:35

J52a95n 57C96e87p58e92k 1324556740

Paní Ulrychová, nechci vám brát iluze, ale spadnout nebo dojet poslední na nebodovaném místě, je v podstatě to samé. Ti co spadli, tak spadli z přemíry snahy, to dle vás bude lepší jen odkroužit a dojet poslední, než se o něco pokusit a jet na riziko?

0/0
31.8.2015 14:24

H39a14n28a 12U61l37r29y23c67h96o65v86á 9620703608148

To je klidně možné. Ale zase na druhou stranu kdyby se Abrahám o něco pokusil a spadnul, tak tady zase bude hafo řečí, že spadnul. On by se snad zavděčil jen kdyby se zastřelil za úsvitu před nastoupenou jednotkou kritiků. :-P

O10n30d55ř89e87j 84Č36a48p16k38a 6971311573534

Dneska to zahodili i lepší, většina dokonce na tom samém místě... i Marquez to o závod dřív poslal do kačeru.

+5/0
30.8.2015 20:45

V79l87a25s64t43i85m46i83l 10J72i51r83g32l 8894789926567

Volný trénink 2. místo, kvalifikace 2. místo, Warm-up 3. místo, závod bohužel pád, ale z 1. místa, to není důvod toho nechávat.

J51a34r85o78m50í92r 70K34u30b41i82s 1658708682207

Kuba super,Hanoš  divočák Abajovi tatik dal před startem radu.Kájo jezdi jen na ten nejnižší rychlostní stupeň a možná budou i body.Hodně jich popadá a mi konečně budem slavní,jakou taktiku jsem vymyslel.

M47a54r82t11i40n 76F61r63a64n94t41i23š42e56k 7745140663735

Jo a Rossi, to je něco neuvěřitelného. O tom se budou za 50 let vypravovat zkazky u ohňů z pneumatik

M71a30r95t25i82n 41F80r89a74n52t51i40š16e57k 7725670553175

Gratulace. Na mokru se ukáže kdo umí a kdo má jen rychlou motorku.

+16/0
30.8.2015 17:28

K90a76r50e38l 87H18a66l78b79e36r80š38t62á70d88t 6844275603283

Nikomu jsem pódium nepřál víc než Kubovi! Velmi zasloužené. Gratulace největší JK84 [>-]

R31a61d60e26k 55H58r96u73b57ý 6824281402809

Cože - druhé místo???Tak to je paráda.Konečně to vyšlo!Gratuluju a přeji co nejdříve(i nejčastěji) podobně krásná umístění.

J76i73ř56í 92R19o44h30o54v26s16k59ý 3594368777944

Super závod od Valentina :-), Márquez moc tlačil na pilu, za daných podmínek by pro něj stříbro mělo cenu zlata. Karel dnes 19. flek. Ale jenom :-)proto, že před ním šest borců popadalo. Škoda zase toho druhýho Karla :-), snad si nebere příklad z prvního Káji, ale věřím, že se trochu srovná a konečně pojede. A Kuba? Na to s čím jezdí, tak klobouček, prostě skvělý:-)R^.

+10/−1
30.8.2015 16:40

P75e96t11r 88P21o71k33o49r26n20ý 4792735632933

Abraham byl 19. jen proto, že více jezdců závod nedokončilo. ;-)

+2/−2
30.8.2015 17:03

J63i28ř35í 42R27o94h61o38v69s15k31ý 3264808337114

No...vždyť jsem to napsal, že před ním 6 jezdců, včetně Márqueze nedokončilo;-), nebo kde je problém?

+6/−1
30.8.2015 17:18

H17a57n33a 38U85l32r95y90c10h28o20v53á 9330403818388

Takže když 6 jezdců nedokončilo, tak byl lepší nežli těch 6. To, že nedokončili, je  jejich problém a jejich chyba

D61a56v45i76d 70J66i37n35d23r16a 6510374976864

Nevim, ale vykloubený palec léčit 3 měsíce mi připadá už dost dlouho. Pamatuju si Jorgeho jak šel na bednu o berlích a druhém místě seděl, neboť měl zlomený oba kotníky. Nebo Dani když jezdí po operaci se zápěstím a jezdí taky dost vysoko. Abrahám možnost měl, měl dobrou motorku a pak si přečtu rozhovory cituji: předemnou mě ty ducatky brzdí.... ejhle jezdí nejrychleji, tak kde je chyba

M85a31r30i80e 34M89e88t93l59i97c13k12á 9401154481482

Skvělýýýýýýýý Kuba to dojel báječně...... jentady koukám redaktoři totálně chrněj.... asi je jim v horku divné makat......

M62a83r36i21e 25M46e47t30l76i34c85k58á 9261604951972

No když se podívám kdo nedojel, tak to Karel zajel dobře......

+1/−3
30.8.2015 16:42

K47a44r65e14l 96P28á14t23e25k 9424632716812

Dobrý den... Mohl by mi, prosím, někdo sdělit, kolik dojelo závodníků do cíle závodu? Děkuji

P63a68v13e37l 80S89l78a67d57o90v13n36í79k 6437783237956

Proč mám ten čím dál více silnější pocit, že dotace do neprůhledného účetnictví brněnského okruhu je určena pro Karlovo ježdění po světě?