Veselý je ve Winston-Salemu v osmifinále, Šafářová uspěla v New Havenu

Český tenista Jiří Veselý si na turnaji ve Winston-Salemu zahraje v osmifinále. Ve 2. kole porazil Slováka Martina Kližana 6:3, 6:4. Naopak Lukáš Rosol titul neobhájí, když podlehl Jerzymu Janowiczovi z Polska 3:6, 2:6. Lucie Šafářová postoupila do čtvrtfinále tenisového turnaje v New Havenu po výhře nad Rumunkou Beguovou 6:3, 6:4. Čeká ji Slovenka Cibulková. To Barbora Strýcová ve 2. kole prohrála, na Lesju Curenkovou z Ukrajiny nestačila 3:6, 0:6.

H67y97n70e51k 36S14v39o77b97o71d31a 4469351119731

Karolína umí tyhle low level turnaje docela dobře. Ale chtělo by to Masters a Slamy sakra už :) Tenis na to má, hlavu zatím ne.

M42a73r92t85i45n 39C88a61j43t47h14a23m45l 3451598896320

Snad už to nezakriknu když napisu 6-4\4-1 servíruje Karca a na nejlepší cestě do CF

L82i67b53o93r 76K14l64a55s45n32a 1262886784945

Je docela vzacny od Safarove neudelat ani jednu dvojchybu. Sem za to rad. :-)

+1/0
26.8.2015 7:59

O79l50i10v32e35r 65N60e74u28m33a71n93n 3280956489

Takze Vesely si zahraje s Belluccim, nasazenou sestkou. Presto je to hratelny souper a H2H maji 1:1. Vesely muze klidne vyhrat a pokud se tak stane, paradoxne to nejhorsi co na nej muze cihat ve ctvrtfinale je Gabashvilli, tedy opet hratelny souper.

Naopak Bellucci se v tomto kole poradne natrapil s Tiafoem. Ten je asi velke prekvapeni turnaje, vyhral kvalifikaci, v prvnim kole udolal Duckwortha a ted ve druhem se s nim Bellucci poradne nadrel. A to je klukovi francouzskymu teprve 17 let. Sikula, asi o nem casem uslysime.

+2/0
26.8.2015 6:57

M36a36r54t14i59n 43Š78t53r68o25s 4269347910968

Třeba Jirka zopakuje jízdu před Austrálií, kdy také na přípravném turnaji vyhrál vše. Vzhledem k jeho psychice mu vyhovují turnaje, kde jakoby o moc nejde.

M14a19r46t58i96n 95Č88a43r74n45e45c70k55ý 2625194499365

Před pár týdny tohoto zobáka sundal v Praze Michalička. Uvidíme, jestli to bude stabilní průlom, nebo jen jeden náhodný turnaj.

0/0
26.8.2015 9:35

P82e30t30r 39H75l27i35n42k28a 1928116565

Sundal ho na antuce. Na hardu by asi moc šancí neměl :-)

0/0
26.8.2015 15:04

M97a76r57t60i42n 55C22a24j54t48h16a46m37l 3661958696700

Safi vyhrála na sety hladce 6-3\6-4 a ve CF ji čeká Cibulková. Dnes zahajuje Pliskova a program OF končí Kvitova

+2/0
26.8.2015 5:46

L71a96d92i51s27l94a20v 15S48o74u43k28u33p 9637769957427

Typicka oblibena Strycova. Po jedne vyhre konci s prumernou hrackou.

M57i30c13h63a56l 59V61a49k37u16l47a 2809362253515

No tak po téhle prohře se Rosol propadne minimálně na 86. místo. Ale zase na druhou stranu v příští sezoně bude moct jenom získat.

+1/0
25.8.2015 23:27

M69a41r33t77i33n 11Š57t11r72o86s 4889837820338

Hmm, jestli oni ti hráči nevypadávají schválně, aby ty body nemuseli za rok obhajovat ;-D uvažovat teď o ziscích v příští sezoně je hodně předčasné. Rosol naštěstí hlavně nebude obhajovat skoro nic už v této sezoně, takže se malinko nahoru snad dostane, ale bude na to muset jít i přes nějaký ten challenger.

M36a73r31t48i83n 87C87a73j34t54h41a44m24l 3811498416450

Teď teda byla lupa sakra rychlá, sotva dohrali hned informace.Dodavam že na stejném turnaji de dál přes Slováka Klizana Jirka Veselý! Podařilo se mu vyhrát ve dvou setech a nejspíš si v dalším kole zahraje s Bellucim.

M86i15r77o63s67l49a21v 52J22e67ž91e66k 8741986492328

A to se vyhnula Halepové, která se odhlásila, jak zde včera psali :-)

0/0
25.8.2015 20:45

M45i76r49o97s96l47a18v 36J80e64ž92e77k 8591136522518

Takže Tsurenko skončila v kvalifikaci, ale po odhlášení Simony se dozvěděla, že bude hrát, a to rovnou 2. kolo a už je ve třetím?  Štěstí se na ni usmálo :-)