Nejdřív střelnice, pak drama. Basketbalistky na ME porazily Ukrajinu

České basketbalistky si na mistrovství Evropy připsaly důležitou výhru, nad Ukrajinou uspěly jen 80:79. „Jen“ proto, že v první čtvrtině zaznamenaly 31 bodů a utkání dlouho vévodily. Soupeře si však ještě pustily k tělu - a v koncovce musely projevit lepší nervy. Vítězství je přiblížilo postupu ze základní skupiny.

P14a32v86e58l 46Z71a13h30r13a98d89n88í44k 6776798491346

Na postup ze skupiny bude možná stačit výhra s Rumunskem, ale na ČF to v žádném případě nevypadá a o 5. místě snad mohou snít jenom trenéři tohohle ansámblu. Mě někdy připadá, že nikdy nic nekoučovali a jediný pokyn je DÁME JIM NA KOZU;-D

+2/0
13.6.2015 9:06

P65a73v16e56l 73Z37a28h86r24a65d50n95í53k 6456158651756

0/0

F27r37a76n93t23i48š94e92k 78N54o46v52á16k 1406677479927

Ten málem faul na konci jsem vůbec nepochopil, proč po ní proboha vůbec šla když už ta ukrajinka byla tak blbá a šla do nájezdu za 2 body když potřebovala trojku ??? Já ty baby vůbec nechápu.

+5/0
13.6.2015 0:25

Z45b50y65n14ě96k 75M23e31l27i83c87h63a61r 9125457525399

po 1. čtvrtině jsem šel ven, že to bude pohoda, ale konečný výsledek mě tedy dostal...

M97i22c29h35a61l 33N78o27v10o26t77n19ý 8893909833496

Příšerný výkon obou stran, příšerný výkon rozhodčích, naprosto nezáživný komentář, skvěle strávené dvě hodiny R^[>-]

+3/0
12.6.2015 20:03

L69i86b38o34r 88B23e53r76d34a 9148675441876

Viděl jsem sice až od poloviny druhé čtvrtky, ale tak trapný výkon jsem v poslední době viděl jen jedinkrát. Minulý zápas s Černou horou Rv

0/0
12.6.2015 19:52

J77o51s20e50f 26Š46e59m54e26l91í77k 7699721190617

Omlouvám se všem rozhodčím, na které jsem kdy v životě nadával.

Ale potřebuju vysvětlit, proč se Pecková rozhodla u posledního balonu pro AND1.

M98a74r58e64k 38D98o67b79r50o66v12s20k42ý 5213429201533

Tak Veselá a Bartošová,to je  fakt tragikomedie. Co ony jsou schopný předvést a ztratit,to je na blití.

0/0
12.6.2015 19:40

M80i66c71h21a76l 44Š63r29á10m25e76k 1513683125809

Docela rád bych věděl, co Bortelová provedla autorovi článku. To foto je vyloženě za trest ;-D

+1/0
12.6.2015 19:38

J92i85ř95í 84Š73e44d13a 3360629111651

otázka je, jestli existují i nějaká "hezká" fota...

+1/0
12.6.2015 19:56

V77á10c36l69a64v 44V45ě40r22t62e10l27á36ř 1627800301733

Je to bída, nějak nám vázne generační výměna, či co... A Blažek ven!

L68a84d24i42s96l51a98v 88H16l86a34v65a 4498807334948

Lool. myslím že zcela nezasloužená výhra, rozhodčí nás pekně potlačili ... hnusRv

0/−4
12.6.2015 18:45

F66i46l80i31p 16H87e31j98k23r37l21í37k 8559813274837

Zas na druhé straně - kdy naposledy v jakémkoli sportu pískal rozhodčí pro nás?

0/0
13.6.2015 7:50

D96a93n92i93e67l 77Z66í86k76a 8374665747653

Na konci rozhodčí teda ty ukrajinky 2x pěkně zařízl...

+1/0
12.6.2015 18:44

Z37d18e51n21ě46k 32F28l11i69n50t47a 9772363211974

Teda to byla z (_).(_) klika... Ty rozhodčí tam Ukrajinu na konci slušně zařízli.

+1/0
12.6.2015 18:43

M37i71c76h78a40l 51Š47r64á83m39e12k 1713783135649

Tak nám taky dvakrát v poslední čtvrtině pískli pozdní přechod na útočnou polovinu, přičemž minimálně v druhém případě to bylo dost na hraně. Celkově byli rozhodčí nejslabším článkem zápasu (a to je s ohledem na náš výkon co říct)

Z80d65e13n15ě46k 79F28l57i13n34t53a 9422943471504

No a ještě ten písknutej přešlap, když byla asi metr od čáry..... Ale v tý poslední vteřině to byl slušnej blikanec ;-D

+1/0

L83i86b62o10r 24B28e67r62d63a 9408155471506

No, pouštěl jsem si to zpomaleně a špičkou boty se opravdu dotkla čáry a hned o 10cm ucukla. Ale nevím, zda už je to přešlap

0/0
12.6.2015 20:07

R24o58m22a19n 92V14í36c69e83n47e52c 2569562458192

Míč je v zámezí mj. když se dotýká hráče, který je v zázemí .... A hráč je v zámezí, jakmile se jakákoliv část jeho těla dotýká podlahy nebo objektu na, nad nebo za čarami.

Takže aut to byl, pokud se dotkla čáry s míčem v rukách.

0/0
12.6.2015 21:05

D42a43n57i15e81l 31Z28í48k26a 8164965367663

Absolutně jsem ji nepochopil, proč do ni šla úplně nesmyslně..

+1/0

Z46d44e52n81ě48k 23F20l61i19n93t30a 9852533451574

Blikanec. Před těma šestkama se řeklo, "pokud dáme, můžeme faulovat" :-)

+1/0
12.6.2015 18:48

F26r78a61n70t71i21š26e54k 96J70o88s45e42f 8375935696767

rozkaz znel jasne - nesmi za zadnou cenu projit ...

0/0
12.6.2015 18:51

Z97d39e43n26ě10k 17F14l73i95n95t32a 9812483201614

No právě, a ona prošla ;-) Tak jí to nemějme za zlé. Ona to myslela v jádru dobře :-)

0/0
12.6.2015 18:57

D45a73n13i67e88l 27Z73í95k74a 8334355377513

No ale taková hráčka by asi mela vědět ze koš s faulem pro nás nebyl úplně fajn ;-D

0/0
12.6.2015 18:52

Z51b31y26n76ě66k 35M25e76l47i28c82h61a61r 9625667475299

teda, ten závěr 1. čtvrtiny nebyl moc povedenej - reprezentantky snad nevědí, že když se nikdo nedotkne míče, čas nezačne běžet?? a pak zbytečně inkasovaný koš... i když fakt, že Ukrajinky vhazovaly ze stejného místa, mě trošku překvapil ;-)