Na Marcialonze skončil laufař Novák šestý, zvítězil Nor Gjerdalen

Proti severské přesile se držel statečně a v populárním dálkovém běhu Marcialonga v Itálii obsadil český lyžař Petr Novák šestou příčku. Do cíle závodu na 57 kilometrů klasickou technikou, který byl zkrácen kvůli nedostatku sněhu, dorazil necelých 24 sekund po vítězném Norovi Tordu Aslem Gjerdalenovi.

P15a66v94e72l 28S49a10n69t59o 4649224

Přesně tak.Sedim u televize od startu a naše kluky před cílem vypnou😁.Ty já nadával!!!!!

+1/0
25.1.2015 20:36

J65a16n 52V73y90b95í40h88a95l 8426830239288

Standa je letos nějakej špatnej. Žeby se už začal projevovat věk?

0/0
25.1.2015 14:07

M83a84r92e25k 71P75a58r44a 7852879560533

ČT se dnes předvedli jak maximální IGNORANTI, kdy nebyli schopni počkat s přepnutím na biatlon aspoň 10 sekund na Nováka, když ne ještě dalších 40 sekund na Řezáče. To to pak ani nemusejí dávat, když tam neukážou naše, ještě když jedou tak skvěle. V batlonu o nic zrovna nešlo.