Djokovič triumfoval v Paříži. Turnaj šampionek ovládla Petkovicová

Finále turnaje v Paříži se pro Novaka Djokoviče stalo zápasem plným jubileí. Srbský tenista porazil Kanaďana Milose Raonice 6:2, 6:3 a vyhrál dvacátý turnaj Masters v kariéře. Navíc si připsal už 600. vítězství na okruhu ATP. Turnaj šampionek v Sofii ovládla německá tenistka Andrea Petkovicová, která týden před pražským finále Fed Cupu zdolala v souboji o trofej Italku Flavii Pennettaovou 1:6, 6:4, 6:3.

R35o90m71a20n43a 96H90r20u41b70á 7136259149184

Hezký parohy si veze Djokovič z Paříže ;-D

0/0
3.11.2014 7:30

V67á62c43l38a44v 64V12ě89r62t31e94l49á55ř 1837800311433

Já toho psa Nováka fakt nemusím. Mám ho rád asi tak jako Bráchu Sirénu.

P40e73t38r 95M27i15n27a33ř11í18k 6878472563445

Někteří se nestydí za to, jak hloupí jsou. Dokonce se tím mají potřebu chlubit. Asi jediná věc, kterou mají ke chlubení ... :)

M59i48c98h26a17l 97V71a38k79u47l72a 2749822943135

Proti Raonicovi se dnes postavil hráč s momentálně nejlepším returnem na okruhu a podle toho to taky dopadlo.

+1/0
2.11.2014 19:39

H24y46n57e27k 86S54v55o55b72o24d47a 4489201929631

To je fakt nejlepší hráč na okruhu momentálně.

+4/0
2.11.2014 17:52

L53u64k12á18š 31S31m41ě57t82á38k 3586897144936

Ještě, že to vyhrál Novak, protože pokud by zvítězil Miloš, tak by Berdycha přeskočil v Race žebříčku a odsunul by na 7. místo. Takhle to má Berdych celkem dobrý, protože určitě nemůže mít Murrayho, který je před Berdychem na 5. místě. Jinak Tomáš bude mít vždy jednoho z dvojice: Djoković-Federer, Wawrinka-Nišikori a Raonić-Čilić. Snad mu bude přát los a dostane skupinu s Federerem, Nišikorim a Čilićem.

Katka Siniaková vyhrála prestižní turnaj ITF s dotací 50 tisíc dolarů ve francouzském Nantes, když si celkem snadno poradila s Jabeurovou, na kterou umí (3 zápasy, 3 výhry. Jinak pro ní to tedy znamená, že se posune z 87. místa už na 74. tedy o 13 míst. Snad se ta její výkonost bude nadále zlepšovat a příští sezónu udělá díru do světa.

+2/0
2.11.2014 17:24

M93a33r22t66i61n 11S28ý28k95o52r26a 1157928537527

Buďme realisté. Úspěchem bude, když TB vyhraje alespoň jeden zápas.

+6/0
2.11.2014 17:44

M92i59c33h27a86l 82Š29r19á79m85e81k 1913153105449

Ve skupině s Federerem, na kterého celkem umí, momentálně marným Wawrinkou a Raoničem, u kterého záleží, jak mu zrovna bude chodit servis, by Berdych klidně mohl hrát o 1. místo.