Kornfeil: Bylo to zoufalství! Motorka nebyla nachystaná na vítězství

Už před startem tušil, že z útoku na stupně vítězů nebude nic, a po dvou kolech se v tom motocyklista Jakub Kornfeil jen utvrdil. „Motorka nebyla nachystaná na vítězství. Přitom já jsem na to měl,“ říkal jezdec po svém 14. místě ve třídě Moto3.

D36a50v55i26d 24S22h28a62k58h26a98r 7528505144238

0/0
17.8.2014 21:42

M54a22t54ě15j 19J90a79š70n23a 8189193124119

Trochu pokory, chlapče. Co jsi velkého dokázal, že si takhle vyskakuješ? Jak už tady níže někdo psal. I kdyby to pravda byla, tak tyto věci se řeší uvnitř týmu a ne takhle fňukat do médií jako fracek. Na to doplatil L. Pešek.

+4/0
17.8.2014 18:24

J49i62r78i 80J64o25n59á73š 2483789407481

Mam jen ja pocit, ze se z normalniho kluka zacina stavat primadona?

R48i97c93h48a15r35d 77T51r78e26f47i63l 4851225599660

Chtělo by to víc pokory a začít hledat chyby u sebe.

+5/0
17.8.2014 16:17

P89a49v39l98a 66K96u46b31i29š64t93o98v50á 3663936751231

Přijde mi, že začíná Peškovatět, chyba je všech okolo.

+8/−2
17.8.2014 15:54

P14a18v12e89l 53S71o18b56o11t48k17a 5950384

Motorka to psychicky neunesla.

+11/−2

M62i48l32a47n 97T19r56o33j39a49n 7408960118821

Tak to každopádně ! Rozhodně je chyba ve všech kolem... p.s: doporučoval bych vzít si příklad z Jágra. Vždy zduraznuje když se mu nedaří že je to jen proto, že málo trenoval, nebo byl soupeř prostě lepší. A místo keců do novin jde trénovat ještě víc...

M82i22l67a64n 45T11r43o56j76a13n 7578840728491

Jágr i kdyby měl tupé brusle, tak řekne ž eje to jeho chyba a skustodama si to vyříká někde bokem. ALe rozhodně nebude nikoho schazovat, když by sám nic nedokázal...

+8/−1
17.8.2014 16:18

M23a73r17t73i94n 34D58o26l61e81ž78a22l 3474525607685

Tak to je vážně škoda, zvláště když Kornfeil na vítězství nastavený byl, že ano...:-P

I22v42a95n 96R72a24d20o70u62š 9512751498574

Myslím, že i kdyby mu půjčil motorku vítěz závodu, tak na ní zajede stejný kulový.

+9/−7
17.8.2014 14:57

I63v50a13n 62H31a31l18b33y51c87h 7208287364413

Chudák Kuba, nejdřív mu pršelo a teď ještě špatná motorkaRv.

+11/−3
17.8.2014 14:49

D27a51v73i13d 78N65o81v86o44t66n78ý 2517552865549

Jak mám toho kluka rád tak už mě ty jeho řeči začínají lézt krkem. Snad před každým závodem plno keců jak má na bednu a možná i na vítězství a po závodě nářky kdo mu to zase pokazil ... :-/

+17/−5
17.8.2014 14:22

M63a82r59t40i79n 25V51a38v14ř88í80k 8531254132

Tak sebevědomí mu rozhodně nechybí, že furt plácá o vítězství a přitom o vítězství ani náznak, místo toho nějaké 13.místo v kvaldě, pak chyba mechaniků s převodama..těmahle řečma se o vítězství nejezdí..trošku pokory by to chtělo!!