Kornfeil byl při Grand Prix v Brně osmý. Abraham nezářil, Pešek spadl

Osmou příčku obsadil Jakub Kornfeil v Grand Prix České republiky silničních motocyklů v Brně. Ve třídě Moto3 bodoval a postaral o nejlepší český výsledek v nedělních závodech mistrovství světa. Jeho krajanům se v MotoGP nevedlo: zraněním limitovaný Karel Abraham skončil na Masarykově okruhu devatenáctý, Lukáš Pešek spadl a závod nedokončil.

J53u45r65a 74H77a80n13á57k 8714432166539

Pešek si závod užil, ale asi zapomněl, že byl vypsanej na 22 kol a ne na dvě.. Jinak jsem velkým fanouškem motosportu, ale souhlasím s některými negativními názory na naše jezdce..Abraham se buď vymlouvá na motorku, nebo na bolesti a jeho loňský cíl "jezdit kolem desátého místa" se změnil na cíl "dojet závod" a Pešek toho víc nakecá než najezdí.. doufám, že to zachrání Hanika, kterej umí závodit i mluvit, držím palce R^

M73i27c87h16a31l 23K87v15á51č 3933252696666

Milí redaktoři, proč mi ten článek přijde jak přes kopírák? Asi proto, že je ;-D

0/0
25.8.2013 16:58

M61a73r93t24i41n 58N33e22d16o59š33í41n86s55k13ý 1837713514

Těžko byste hledali nesympatičtějšího sportovce, než je Pešek. Jezdí úplnou tužku, ale myslí si, že je nejlepší závodník na světě, a chová se jako arogantní namistrovanej stodukát.

R10u25d21o17l97f 68L41i83n38h60a20r38t 5812891352

Tak nejdražší pokladač v ČR tentokrát nepoložil, ale dojel 19. z 21.

+5/−2
25.8.2013 14:35

D42a11v66i31d 73M86a65r27e55č64e82k 1568318483817

Chtěl bych vás Mistře, co byste se předvedl... pod injekcemi a  práškama.

Bylo by to jistě k popukáníííí ;-D ;-D ;-D

Jinak to že má peníze není jistě trestné a závodit umí, i když Moto GP nevyhraje, u nás lepšího zatím nemáme...

Třeba za pár let Hanika!

Jo, závist je nepěkná věc...;-)

+2/−3
25.8.2013 14:54

J46o19s54e98f 50K55o87m71e63n52d22a 3699609884777

Já nevím, ale závidět někomu, že pořád šůruje kačírky?

L42u85k83á61š 89C78i72e28s37l90a84r 6854238936665

Rozhodně si nemyslím, že je nejlepším jezdcem. Co Vás k tomuto tvrzení vede? Abrahám ani v nižších kubaturach nic nejezdi. To Pešek dokázal závody i vyhrávat což je pro Abraháma něco naprosto vzdáleného. Je pravdou, že jel pod prášky, ale výsledek byl stejný jako vždy, takže to moc vliv nemělo. Po jezdecké stránce nemá v moto GP co dělat. pravda takových jezdců tam je více.

+3/−1
25.8.2013 15:22

P30e73t94r 66T65y86č62k11a 6755532769192

Abraham vyhrál závod Moto2 na rozdíl od Peška.

+2/0
25.8.2013 16:00

R69o43m87a78n 42V38í77c12e19n36e85c 2979982978562

To bude tím, že Pešek Moto2 skoro nejezdil. Pešek vyhrál závod 125ccm. Cennější je ale spíše to, že byl celkově 6. v celém MS a v následujícím ročníku dokonce 4. (o pouhých 11 bodů).

0/0
25.8.2013 16:41

P36e27t13r 29T50y35č26k52a 6505472639362

Pešek vyhrál jeden závod 125, Abraham jeden moto2. Takže napsat , že Pešek vyhrával a Abraham neví co to je je buď neznalost a nebo lež.

+1/0
25.8.2013 18:33

M94a55r32t81i85n 45Č11a63r58n93e12c16k53ý 2835264649215

S nejlepší motorkou ve startovním poli. A v Moto 2 odjel Abraham o 3 závody více než Pešek. Předtím dva roky za sebou jezdili spolu vyrovnaně na podobných motorkách, i když je Pešek o 4 roky starší. Navíc Pešek v té době dával prohlášení o tom, že kdo tomu rozumí, ví, že právě Lukáš je nejlepší český jezdec. Že v té době Kuba Smrž pravidelně bodoval v MS superbiků včetně umístění na pódiu a pole position, to bylo Peškovi jedno.