Hradecká prohrála i šesté finále v kariéře, zato Peschkeová slaví

Ani na šestý pokus nedokázala česká tenistka Lucie Hradecká vyhrát finálový zápas na okruhu WTA. Ve Štrasburku nestačila na domácí Alizé Cornetovou, které podlehla 6:7 a 0:6. Dařilo se naopak Květě Peschkeové, která spolu s Annou-Lenou Grönefeldovou opanovala čtyřhru na antukovém turnaji v Bruselu.

F52i53l18i86p 54L38o96u39k85a 6578136617800

Čím to, že tenisti vypadají normálně a většina tenistek vypadá jak kulturistky? Teda nevím, je to samozřejmě vývoj, ale před pár lety takhle tenistky nevypadaly.

0/0
27.5.2013 19:35

M61a80r24i92e 82Č41e12r37n30í88č26k91o26v47á 1101619921833

Určitě to škoda je, ale i tak Lucka predvedla nečekaně výborný turnaj a pokud bude zdrava, jeji delovy servis a obourucny backhand zas budou postrachem soupeřek. A když se prohraje? Tak chleba levnější nebude...:-) Hlavně se z toho nepotentit..Přesto: ať je co nejvíc výher!:-)

0/−1
25.5.2013 19:02

M30a68r17t65i25n 76V68o15j89á31č32e96k 9842918448587

viděla jste ten tenis ve finále ? první set budiž ,ale ten druhý hrála jen bezhlavě furt to samý ..tim chci říct at servis nebo jiný úder moc nepomůže pokud to nemá v hlavě

+1/0
25.5.2013 20:06

J85i17ř24í 35H23u45r41t 6145317640903

LH prostě není vítězný typ, finále je super úspěch. R^ Po odečtu bodů za FO 2012 je aktuálně v žebříčku 83., teď hlavně postoupit do 2. kola FO (s Barty se to zdá docela reálné;-)) a bude to určitě ještě lepší...měla by se stabilně držet na 50. - 70. místě, aby byla na svém...lepší už to asi nebude

0/0
25.5.2013 17:39

A93n38n89a 95J77u92r72e81č91k73o94v65á 2466332765514

Aha, není vítězný typ. Ale že by to bylo třeba tím, že soupeřka je lepší tenistka vás asi nenapadlo...Tak hlavně že jí umíte předpovědět i kdy jí začnou šedivět vlasy...

+1/−4
25.5.2013 17:54

F80r14a32n13z 34J57o67s61e91f 3468679690837

viteznej typ neni, ale i Novotna porazila Testud ve finale wimbledonu...a snadnejsi souperku nez Alizé tezko nekdy jeste bude mit.

0/0
25.5.2013 18:58

M37a13r44i60e 85Č73e76r10n34í54č14k21o19v52á 1841909511763

Ted nerozumim paralele na Novotnou?...Kdyby nebyla vitezny typ, tezko by se dostala do finále. ..

+1/−2
25.5.2013 19:04

J11i45ř93í 60H98u97r60t 6665467690383

vítězné typy vyhrávají tituly ;-) (když se hovoří/píše o tom, jak jsou/byli(y) tenisti/tenistky úspěšní(é), tak se vždy udává počet titulů s důrazem na GS + pozice na žebříčku (aktuální nebo nejlepší), poměr výher/proher se udává zřídka, spíš při nějakých podrobnějších rozborech...)

+1/0
25.5.2013 19:24

F13r40a35n13z 97J64o69s60e14f 3608589100517

tak kdyby nikdy zadny zapas nevyhrala, tezko by se asi  tenisem uzivila. ta paralela byla o vyhrani turnaje. novotna, ackoliv vyborna hracka, nebyla schopna vyhrat GSovy turnaj, zejmena se "proslavila" prohrou prakticky vyhraneho zapasu se steffi graf. to asi vite. nakonec mela kliku, ze padla jednoho dne na tauziat (pardon, predtim jsem si ji spletl s testud) coz ji umoznilo konecne mit titul a nasledne i vyhrat dalsi.

+5/0
25.5.2013 19:29

F55r59a28n91z 24J14o82s69e50f 3688659340897

zapomnel jsem dodat, ze tauziat byla tehdy prumerna hracka, ktera se shodou pro ni priznivych udalosti dostala do finale. neco jako cornet...

+2/0
25.5.2013 19:34

A75n14n45a 98J28u37r16e70č30k23o77v18á 2216862245394

Alizé Cornetová možná průměrná hráčka je, ale ve srovnání s Hradeckou dokázala podstatně více. Tudíž řeči o tom, že už těžko narazí na lehčí soupeřku ve finále jsou směšné. Pouze to ukazuje na to, že máte jen velmi povrchní přehled o ženském tenise.

0/−2
25.5.2013 19:49

M46a26r51t44i51n 14Č48a78r68n51e41c86k67ý 2625704699785

Aničko, to sis vycucala z prstu, že někdo něco takového psal?

+1/0
25.5.2013 21:50

A18n87n65a 24J14u41r31e93č79k34o45v49á 2836122265674

Hned v prvním příspěvku tohoto vlákna. Asi se pan Hurt tentokrát nepodíval do wiki, kdo že to vlastně je ta Alizé Cornetová. ;-)

0/−1
25.5.2013 22:03

M40a13r52t23i88n 47Č71a64r65n40e75c94k28ý 2135674519185

Pan Hurt ve svém příspěvku nepíše vůbec nic o Alize Cornetové. Vůbec, ale vůbec nic.

+1/0
25.5.2013 22:47

F38r13a98n58z 25J41o84s29e50f 3718789120397

na wiki se divat nemusim, ve frankofonnim prostredi ziju skoro celej zivot a tak znam vsechny hrace velmi dobre. je pravdou, ze AC trochu zazarila pred 4-5i lety, ale od te doby vicemene prd. co se tyka tenisoveho potencialu, je o 2 ligy niz nez hradecka.

+1/0
26.5.2013 0:15

A84n48d24r28e37j 58S28u55c89h70á26n10e58k 7735648368742

A na to jste prisel jak? 8-o

Naopak, je mnohem talentovanejsi, nez Hradecka. Ta vyhrava akorat tim "bum bum" stylem a obcas se stane, ze ji tam vsechno pada a tak dokaze porazit i lepsi hracku.

0/−1
26.5.2013 1:01

J75i66ř93í 41H54u98r27t 6195247710673

z aktuálních TOP hráček by se taky dalo několik nevítězných typů uvést: podle mě jasně vede Kerber, která už byla 5. na světě a přitom jenom 6x ve finále a má pouhé 2 tituly (1 malý turnaj a 1 střední)...a nevypadá, že by to mělo být lepší...Rv; další je Stosur...už je jí skoro 30 a na kontě 3 vyhrané tituly (ale aspoň je mezi nimi ten jeden totální úlet...US Open;-D)...Kvitová byla ve finále 13x a má 10 titulů;-)

+1/0
25.5.2013 19:54

I92v48o 74Č91á61n 5368553

Anna Kurnikovová - ta nevyhrála žádný turnaj, jen 2x na nižším okruhu, ale ta je tím známá, přitom se také dostala do TOP 10.

A tak mě napadá, že naše zlatá hokejová generace byla vítězná - když byli naši ve finále, tak ho vyhráli, když hráli o 3. místo, tak bývali také úspěšní, tu jednu stříbrnou máme z 2006.