Vítková bojovala a skončila osmá, stíhačku pro sebe pozlatila Bergerová

Chvíli se zdálo, že by Veronika Vítková mohla ve stíhacím závodu na deset kilometrů zaútočit na medaili, po druhé střelbě byla česká biatlonistka dokonce pátá. Jenže po dvou chybách vestoje skončila na světovém šampionátu v Novém Městě na Moravě osmá. Pro zlato si doběhla vedoucí závodnice Světového poháru Norka Tora Bergerová.

M72a98r43t61i56n 42T95o33m96á20š 1149450821715

Tohle byl pro mě povedenej závod. Holkám lyže naopak jely. Bylo to vidět při sjezdu na stadion. Proto taky obě před cílem ubojovaly ještě jeden flek. I když to nebylo o medaili, tak na tribuně to byl super zážitek.

+1/0
11.2.2013 8:32

J92a68n 34V22o92r83l80í52č94e93k 7767645543877

Nevíte někdo, jak se počítá Course time? Trestná kola se odečítájí paušálně nebo se měří každému zvlášť? Žádných čidel při vjezdu a výjezdu z trestného kola jsem si nevšiml. On ten rozdíl může být veliký. Když jede závodník sám po vnitřní stopě, nebo když musí jet vnějším a objíždět.

0/0
10.2.2013 19:45

J15a48r42o72s86l56a17v 84Š72k95o63d89a 8522304430133

Ta citace Veroniky je hezká, přál bych jí aby to příště zkusila aspoň do trojky:-))

P83e91t87r 17Š28m58e77j41k58a36l 9635170958387

ze zaznamu kamery to spíse vypadalo, ze si to strihla moc ostre pri predjizdeni a v tom oranisti se ji zaborily lyze....

0/0
10.2.2013 18:12

P57e12t40r 60Š19m91e76j92k73a20l 9775450768957

omluva. to byla reakce na   Libor Rechtorik 3425

nespadla... prostě ji ta ruská pipka sundala ...

skocilo to nejak jako novy prispevek:-)

0/0
10.2.2013 18:14

J91a43n 51V86a80r32g21u71l12i45č 7111833357843

O medaili nepřišly jen naše dvě (někdo to tu psal), ale podobně dalších dvacet závodnic, které měly tu možnost..Snad jen Thora to měla jasně na háku, jako letos dost stabilně..

0/0
10.2.2013 17:54

B35á63r78a 12T73e42s87n76e22r54o20v21á 5715900274769

Trošku mi přišlo, že Verče dneska nejely lyže úplně 100%... Jinak super výkon.R^

+3/0
10.2.2013 17:24

L38u81k81á81š 48V24l83k 2761359724266

Možná lyže, spíše fyzička. Už ve sprintu poslední okruh ztratila více než v předcházejících. Ale to je sport, každý není holt raketa jako Tora... :-)

Díval jsem se a dát 4x za 0, tak skončila asi tak 5.

+6/0
10.2.2013 17:34

L85u10k93á58š 35V66l90k 2671199404756

JE TO KDYBY jasně. Přesto podle časů: dát 4x za nula tak možná by bronz měla. Ztratila 49s na bronz. Kdyby 2 minely dala do černého tak to dělá kolem těch 49s (okruh cca 20-25s). :-)

+3/0
10.2.2013 17:40

B71á44r17a 25T30e96s76n69e60r30o53v34á 5165280124539

Sprint jsem neviděla, běžel se ve všední den v době, kdy jsem byla v práci. A ze záznamu mě sportovní výkony nebaví (čest pár výjimkám). Tora je robot jakmile doběhla po poslední střelbě dpředu, bylo mi jasné, že to nepustí. Nevím, kde se to v ní bere, ale běhá jako stroj.

+1/−1

S46t20a78n12i75s10l25a11v 76B28a94c83í54l80e33k 3179466629209

Komentátor Eurosportu Šíma dnes opět tragédie. Nechápu proč se nevěnuje radši závodu, zvlášť když je to stíhačka. Pak by musel postřehnout, že tam za Bergerovou chybí 2 závodnice.

+9/−3
10.2.2013 16:56

Z46d73e32n93ě86k 10S65t21r95n42a74d 1865390326229

Tak trochu s tím měli problém i Němci, srovnali se až na mezičase.

+1/0
10.2.2013 17:06

L54u56k40á38š 98V70l28k 2151489124116

Šíma dnes opět tragédie??? Ani ten vám nevoní? Koho byste tam lidi už chtěli?

Komentovat 2x 1,30 hodiny za den LIVE závod, prostě může občas znamenat, že si něčeho nevšimne, že komentování nebude jako od robota... Trochu tolerance a klidu by to chtělo. A ne jenom nadávat na komentátory...

+11/−2
10.2.2013 17:14

B91á24r79a 96T45e87s53n18e64r78o23v25á 5915120204889

Přesně, proti expertům z ČT je to jako nebe a dudy...

+3/−5

J28a68k11u40b 64A61m41b35r75o76z18e63k 6498278686839

Ano, taky jsem si všiml, že si nevšiml. Řekl bych ale, že ho zaprvé omlouvá fakt, že nesleduje jednu jedinou obrazovku, ale mnoho dalších tabulek a údajů. Zadruhé je to stejné, jako kdyby Veronika Vítková udělala za celý závod jednu chybu na střelnici a Vy jste ji za to zatratil a poslal do šuplíku "tragédie".