Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Huleš neví, co pojede napřesrok

Návrat na závodní trať po dvouměsíční přestávce, zaviněné zdravotními potížemi, nevyšel českému jezdci Jaroslavu Hulešovi podle představ. Při svém premiérovém startu v závodu mistrovství světa motocyklů ve třídě do 250 ccm Huleš v neděli v Brně odstoupil čtyři kola před koncem kvůli technickým problémům. Osmadvacetiletý Huleš se ale přesto stal nejrychlejším českým motocyklovým závodníkem v historii, neboť na Masarykově okruhu v neděli dosáhl času 2:06,929 na jedno kolo. S čím bude závodit napřesrok, zatím neví.Zvláštní příloha o GP Brna - ZDE

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Room 202

Hlasy ze zákulisí - pro Petru
Vážená Petro, skupina kolem Room 202 již řadu let pracuje v prostředí motoristického sportu na všech jeho úrovních. Pečlivě jsme sledovali veškeré příspěvky v této diskuzi a musíme s politováním konstatovat, že ve Vašich reakcích se nachází řada faktografických chyb, které nasvědčují tomu, že Vaše informace vycházejí pouze ze sdělovacích prostředků a nikoliv z vlastních zkušeností z prostředí GP. S pozdravem Room 202
0/0
8.9.2002 12:48

Krucipisek

Pouze pro informaci a prosím neurazit se :o)), je to napsané dříve
LOL, našel jsem ten příspěvěk, tak prosím Petro čtěte, jestli Vás to nezdrží :o):
Vážená Petro,
pochybuji, že tento příspěvěk vůbec budete číst, tak jako jste zřejmě nečetla moje dřívější příspěvky. Všude, kde se s Vaším jménem setkávám panuje napjatá atmosféra, kterou neustále živíte řečmi o zkušenostech, znalostech v týmu GP a podniku GP. Je to Vaše věc, ale je s pochybem o Vaší profesionalitě, když zde nepokrytě urážíte Jaroslava Huleše. Člověka, který toho dokázal zajisté mnoho. Mluvíte o tom, že z něj Mistr Světa nebude, věřím, že mu to všichni přejí, ale jednoduchou matematikou se dostávám k názoru, že Mistr Světa může být pouze jeden. A proto se jím asi opravdu nestane, ale ne proto, že je chudák atd.. co něm píšete. Protože Mistry Světa se stávají v poslední době pouze jezdci s tovární technikou. A s tou zajede ,,dobrý výsledek" opravdu každý kdo má něco odježděno. A v GP jsou nejlepší jezdci z celého světa, je to výběr toho nejlepšího co motorismus má a určitě v něm nejezdí žádní chudáci. K Vaší připomínce o ME s Valentinem Rossim, tento případ jsem rozvedl ve svém dřívějším příspěvku, až na to, že jsem porovnání těchto dvou jezdců nesváděl na, dle typu povahy jezdce, ale směrem kam se vyvíjela jejich kariéra. Rossi dostal skvělou techniku a Jarda skvělej šrot. Jarda se šel podle Vás do GP pouze povozit, aby mohl v Čimelicích v hospodě vyprávět, že jezdil na strojích pro pár vyvolených!? Co řeknete na letošní výsledky Ue, který brečí kudy chodí? Jednou mi nefungovalo tohle, podruhé zas tohle. A co třeba Roberts-zas mi to nejede, špatně nastaveno. Když to nejede, tak to prostě nejede a jak je vidět nejede to více lidem, ne jenom Jardovi, který se k danému problému musí vyjádřit. V tom nevidím žádné brečení nad rozlitým mlékem.
Dále píšete, že naši jezdci potřebují silné sponzory, dobrou techniku, dobré zázemí a v neposlední řadě je rozhodující- co si budeme namlouvat - i národnost. S touto půdou pod nohami se hned lépe jezdí. A co z toho Jarda měl??? Nebudu zde jmenovat jeho sponzora, ale způsob jakým naložila UGT s jeho pěnezi hovoří za vše. Zde totiž došlo, podle mě, k jedné největší chybě v Jardově kariéře. Případ Tomáše Engeho také mluví za vše, ač skvělý pouze jezdí druhou ligu.
Hm, ale to již odskakuji od tématu, který je velmi obsáhlý i když se tím člověk zabývá pouze amatérsky.
S pozdravem Martin
0/0
31.8.2002 19:03

mauser

Re: Pouze pro informaci a prosím neurazit se :o)), je to napsané dříve
Se vším, co bylo řečeno k JH 39 - 13 souhlasím!!! Drobně odbočím: stáj Matteoni - byl jsem zvědav jak pojede na Jardově stroji Goi a Simonicelli - no, asi se s tím materiálem zázraky dělat opravdu nedají... Pěkný den i večer...!!
0/0
31.8.2002 22:39

J.Lískovec

Re: Re: Pouze pro informaci a prosím neurazit se :o)), je to napsané dříve
0/0
1.9.2002 3:04

Krucipisek

Pro Petru
Jěště jste mi neodpověděla ani na jeden můj příspěvek :o((. Je pravdou, že některé z nich byly dost štiplavé ( ne sprosté ), ale pouze-snad trefné :o). Nechci se k tomu vracet, protože vznikly v době kdy zde byly líté boje a napsány trochu pod jejich vlivem. S nastálou náladou na těchto sitech jsem nadmíru spokojen :o))). A zřejmě nejenom já, lol. Jen jedno se chci zeptat: Jak zde uvedený fax mezi Charouzem a Team Kurz změnil kariéru J.H. Protože ve svém nedávném příspěvku jsem vyřkl názor, že Charouz byl jedním z největších průserů J.H už ve 125ccm a jde to s ním do dnešní doby. V příspěvku jsem dále uvedl, že tak zřejmě asi dopadne i Tomáš Enge.
Toto je jen kostra z mnoha názorů v tomto nedávno minulém příspěvku, ale jsou to pro mě neaktuálnější otázky.
Díky za odpověď Martin
0/0
31.8.2002 18:51

mauser

Vážení přátelé motorismu...
121 jeden příspěvek v této rubrice... to už je výkon hodný autorů telenovel!! Jen tak dále... pěkný víkend!!
0/0
31.8.2002 11:59

D.Dog

CZ
i dnes osvěžil čerstvý svěží vánek.Tak to má být.Ale pozor,předpověď hlásá,že portugalské pobřeží Atlantiku zasáhne tento víkend prudký uragán,který se žene od východu pod krycím číslem třináct.Brzy nazdárek.
0/0
31.8.2002 10:19

FOX

HULES
jedu na to....doufam, ze nase povidani bude po GP Estoril veselejsi!!!!!!!!!!
0/0
31.8.2002 8:07

Francois

Vulgárnosti
Jsem velice rád,že se tu přestalo s neustálým napadaním a vše se přesunulo do polohy zajímavé a přátelské.Věřím,že toto bude velkým přínosem pro nás všechny a to je účelem našeho snažení.Těším se na diskusi po Portugalsku a přeji všem našim jezdcům hodně úspěchu a konkrétně Jardovi hodně štěstí,které mu tak chybělo.Mějte se všichni fajn a nazdar.
0/0
30.8.2002 19:43

Petra

For ALL II.
Omlouvám se přítomným za své někdy nevhodné výroky a děkuji za velmi příjemnou a věcnou diskusi. Těším se na Portugalsko. I když pro mě to bue spíš pracovní honička, tak si potom po něm pokecáme.
0/0
30.8.2002 13:18

mauser

Zdar přátelé motorismu...
...i na těchto stránkách se začíná lidsky blýskat na lepší časy... tak vydržme!!!!! je mi tu s Vámi dobře!! Dík.
0/0
30.8.2002 12:52

TOMAS GP

FOR ALL
Snad si zase takhle pokecáme po Estorilu a zkusíme najít cestu jak se nenapadat.Zášť a závist jsou důvody proč český sportovní motorky trpěj.Neumíme se radovat z cizího úspěchu a tolerovat neúspěch.Ne na trati ale v podnikání a Špidla to zazdí rozdělením daní pro bohatý a chudý.Když jsem sehnal sponzora pro český team tak ho finančák začal podezřívat z krácení daně a obstavil mu účty.Když jsem sehnal sponzora ve Španělsku tak mu náklady odpustily a poděkovali mu za práci s mládeží a vzornou reprezentaci státu. Mějte se fajn
0/0
30.8.2002 10:16

Petra

Re: FOR ALL
Myslím, že společnou řeč už nacházíme, nevím jak vám ostatním, ale mně se teď povídá bezvadně. Po pár dnech totiž odpadli ti blbečci - omlouvám se za ten výraz a zbylo jen jádro, který motorky opravdu zajímají. Motorkám zdar a českým závodníkům zvláštť !
0/0
30.8.2002 10:24

mauser

Re: FOR ALL
Ahoj, s tím sponzoringem máš 100% pravdu!! PO NÁS CHTĚLI FINANČÁCI VYČÍSLIT EKONOMICKÝ PŘÍNOS SPONZORINGU...Netušili, že jsme fanoušci...
0/0
30.8.2002 12:56

D.Dog

Re: Re: FOR ALL
A jak to ti loupežníci z FÚ přijali?Fanda=člověk,který má něco rád=láska je věc abstraktní a těžko se ocení.Nevěřím tomu,že Špidlounům stačilo vysvětlit,že nevyčíslitelný ekonomický přínos sponzoringu se zvětšuje tím,čím je šťastnější šéf,vedení firmy a pracovníci.
0/0
31.8.2002 9:58

Petra

Pro Tomáše GP k fotbalu
Sparta nehrála špatně, ale za výkon v Genku si postup nezasloužila. Liberec hrál výborně a chyběl mu malý kousek, dost jsem mu před odvetou věřila, ale AC Milán je výborný klub, který se neporáží každý den. Olomouc předvedla docela dobrý výkon, ale ani v lize jí to nijak extra nejde a Žižkov měl jednoznačně nejlechčího soupeře, se kterým vypadnout by byla ostuda. Jinak je bezva si takhle popovídat o motorkách, přeci jen GP Brna je největší motoristická akce u nás a stojí za to. Určitě jeden z nejlpeších závodů v seriálu, jak po stránce okruhu, tak i po stránce jezdecké.
0/0
30.8.2002 9:30

D.Dog

Re: Pro Tomáše GP k fotbalu
Souhlasím s Petrou,že Brno patří mezi nejlepší závody jak atmosférou,tak technickým zabezpečením.Jedno mě však vytáčí a v očích světa celou atmosféru degraduje.Sociální zařízení v areálu padoku.To na to závodiště opravdu nemá,že musí vybírat vstupné i od účinkujících s visačkou na krku?  
0/0
30.8.2002 9:44

Petra

Re: Re: Pro Tomáše GP k fotbalu
Máš úplnou pravdu. V takových maličkostech, které dohromady dělají dojem z celku ještě máme co dohánět. To rozhodně. Nadruhou stranu si myslím, že se to postupně zlepšuje.
0/0
30.8.2002 9:49

TOMAS GP

PRO FOX
Nevím jestli to ještě zachytíš, přeci jen je tento článek již poněkud neaktuální. Fascinuje mě jaký jsme blázni a paradoxně dělám i pro media který si to neuvědomujou, že se tady mluví o motorkách jěště týden po skončení a po fotbalu nikdo neštěkne.Jinak k Tvému dotazu-nejsem u FBI ani u jiné podobné jsem pouze v dění a v obraze. Cituji Her.Kurze " Tak arogantní a neomalený(v němčině není vhodné sinonimum)přístup, nedává šanci mému teamu dohodnout se s Vámi na účinkování jezdce J.H." Konec citátu. A kdyby tuto diskuzi sledoval někdo z BPA a chtěl o ní referovat na vedení, prohlašuji, že nikdo z jeho zaměstnanců mi to nepustil.Mám to z druhé strany.
0/0
30.8.2002 8:11

Petra

Re: PRO FOX
Jistě znáte chování pana Charouze. Dovede být velmi arogantní, když se někdo staví proti němu.
0/0
30.8.2002 9:27

D.Dog

Re: PRO FOX
Hezky.Žeby také nějaký byznysmen z ciziny nekoukal jen na prachy,ale také na slušné chování?Pak je škoda,že se ten Jaroslav nedostal ke Kurzovi dříve než k Charouzovi.Jinak ti Tomasi naprosto věřím,máš totiž symbolickou přezdívku,jak Enge.
0/0
30.8.2002 9:33

Petra

Re: Re: PRO FOX
Enge jezdí taky výborně, ale je svázanej s Charouzem jak s pupeční šňůrou, nyní už bohužel pro něj. Jinak tým pana Kurze je budován velmi cílevědomě a realisticky. Žádné přehnané cíle, spíš krůček po krůčku výš a výš.
0/0
30.8.2002 9:37

D.Dog

Re: Re: Re: PRO FOX
Tým pana Kurze prozkoumala v posledních dnech pod drobnohledem většina českých aktivních zájemců o gp.Zatím má  motokrosová odnož malý náskok,ale silničáci je určitě brzy doženou.Už se těším jak to bude Hulda smažit v nejvyšší kubatuře,v motogp.
0/0
30.8.2002 9:52

D.DOG

Díky za tip !
www.racing.wz.cz -doporučuji ! Já chodím na : http://www.motogp.com a také na http://www.sportovninoviny.cz/motosport/ a také na http://www.deniksport.cz/kategorie.asp?id=27 a také na http://auto.impuls.cz/index4.php?main=2&rubrika=20&PHPSESSID=3921017d1287fecd4f08d1045c55a4ca a také na http://www.hules.cz/ a také na http://www.paddock.cz/ a také na http://kubasmrz.cz/ a také na http://www.matejsmrz.com a tak dále.Jestli máte někdo více zpravodajských a diskuzních stránek o motogp,sem s nimi.Díky.
0/0
29.8.2002 23:47

mauser

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ MOTORIZMU....
Jsem osobně potěšen, že se začíná diskutovat bez vulgárností a s mírným nadhledem... myslím, že ten nadhled nám chybí tady všem!! Včetně mne... A proto bych si přál 1/ více ERUDOVANÝCH článků o MOTO GP / pane redaktore, snažte se.. / a 2/ věcnou i když vášnivou diskusi nás všech... připíjím Vám všem tady na usmířenou modrým portugalským a zase nashledanou!! p.s. když jsem stále jen u JH... to už jsme zapomněli, že Kuba je marod?? povzbudme naše hochy, všechny dva které máme... Pěkný večer všem!!
0/0
29.8.2002 20:30

D.DOG

Re: VÁŽENÍ PŘÁTELÉ MOTORIZMU....
Jasně ! Jarda-Huleš je vohulí, Kuba-Smrž bude jako smršť a Lukáš-Pešek bude chodit okolo a kdo se na něj koukne toho... 
0/0
29.8.2002 22:42

TOMAS GP

POR FOX
Kdybych Ti ukázal fax, kterým před 3 lety vodpálkoval pan Kurz pana Charouze tak bys pochopil proč to tenkrát nešlo. A zaplať pán bůh že to nevyšlo, bylo by to ještě horší než dnes.
0/0
29.8.2002 14:14

D.DOG

Re: POR FOX
Fan.Tomasi GP-ukaž mi ho!Myslím ten fax.Je to přístroj Sony nebo Panasonic?To byl jen pokus o vtip.Jaks dokázal tak důležitý dokument zachytit?Děláš u F.B.I.a šli jste po Charouzovi nebo co?Tak co tam psal ten pan Kurz tomu panu Charouzovi,když se něco nakousne,tak se to má dokončit a nedělej z nás neurotiky.Díky.
0/0
29.8.2002 22:53

Petra

Dneska musím končit
Omlouvám se, ale musím běžet, bude-li to možné, odpovíd zítra, ale od pátku do neděle máme pěknej cvrkot
0/0
29.8.2002 14:14

FOX

Hm
jo holka to jsi mi toho bohuzel ale moc nerekla.....Me by fak zajimalo jaci jsou? nemas s nima nejaky prihody, nebo tak neco....Ja treba, kdyz nekoho potkam a mrknu mu do oci, tak jsem schopnej rict trochu vic o tom cloveku....pokud se s nima potkavas, jako ze urcite tak nam o nich rekni.... Delaji machry, nebo jsou skromni, vesely, smutny....
0/0
29.8.2002 13:57

Francois

Re: Hm
Něco jako veselé historky z natáčení.Mne by to taky zajímalo,kdo je normální a kdo má nos výše nežli čelo.
0/0
29.8.2002 14:02

Petra

Re: Hm
Bud mluvit konktrétně k Evě, soukromí neznám, ale pracovně je velice fajn, připadá mi skromná, machra ze sebe nedělá, profesionálně velmi zdatná, dokonale ví o čem mluví, není to takový ten typ sice hezké, ale přiblblé mluvčí, která neví na co se jí člověk ptá. Jestli je veselá nebo smutná, na to se nedá odpovědět, to je spíš otázka pro její soukromí, v rozhovoru se mnou byla vždy veselá. Myslím, že to platí obecně nejen o Evě, lidé, kteří (a nejen v GP) něco umí, tak ze sebe machry nedělají. Spíš naopak.
0/0
30.8.2002 9:35

FOX

GP
ja byl jen parkrat na zavodech, ale protoze delam machra, tak rikam skoro pravidelne.... Nikoho z nich osobne neznam. Jen podle videni. Zajimalo by me jaci jsou? Jsou necim vyjimecni? Napriklad ta holka Eva J. jaka je? Jak je to mozny ze prave ona ma tak dobrej flek? Nebo nerikej mi ze to je nahoda s hulesem, ze najednou jede 250 a jeste v teamu kde zrovna nahodou dela nejakej cech -  ajak ten se tam dostal, kdyz ho nikdo z nas nezna???? Charouz chtel Hulese taky ke Kurz ale tenkrat to neslo......prestavam tomu rozumet?!?! Ty?
0/0
29.8.2002 13:43

Petra

Re: GP
Opravdu Evu Jirsenskou neznám jinak než pracovně. O jejím soukromí ani její předchozí kariéře jsme spolu nemluvili. Jiank výjimečná určitě je, protože místo, které má je velice, velice prestižní. O J.H. si myslím, že to náhoda samozřejmě není, že tam pracuje Liška. Ovšem pokud vím, pracuje tam teprve od letošního roku. Takže možná i to. Podrobnosti ale přesně neznám. O takových jednáních nikdo moc nemluví.
0/0
29.8.2002 13:50

FOX

otazky pro Petru jeste jednou
OK uz jsem ticho...... Nechces se teda na neco zeptat ty? Za odmenu ze te tak zlobime? Ja bych se chtel zeptat: jestli se s temi cechy v GP potkavas? Myslim napr. sefa Elitu, Evou Jirsenskou, J.Liska, a jestli jo tak co na ne rikas..... O tech se toho clovek moc nikde nedocte..... A co rikas na media.....??? Nemas pocit ze to trosku zkresluji a ze se nam te pravdy moc nedostane??? Dekuji Petro
0/0
29.8.2002 13:37

Petra

Re: otazky pro Petru jeste jednou - ještě jednou odpověď
Nezlobíte, povídám si ráda. S čechy v GP se občas potkávám, ale nemám mezi nimi nějakou výslovnou přítelkyni nebo přítele, protože se vídáme jen občas a při tom shonu na to není ani čas. Jestli jezdíš na závody GP pravidelně, víš jaká je to honička. Čili, abych na vyjmenované čechy řekla svůj názor, na to je zase tolik neznám. Jsou to profesionálové a jako tak se i chovají. Ale ke se chovali vždy příjemně. A média. Rozdělila bych je na odborné a profesionální a na ty druhé. Idnes patří samozřejmě do těch druhých. Ty odborné a profesionální vidí do kuchyně GP podstatně lépe a práce je myslím velmi dobrá. Ty ostatní spíš "přežvýkavají" to, co někde zaslechnou průměrnému čtenáři a myslím, že často o věci o níž píšou nic moc neví, protože se v těch článcích občas objevují pěkné kraviny. No a pak je tu ještě takový motoristický bulvár, o kterém nemluvím, protože tomu o závody vůbec nejde. Petra
0/0
29.8.2002 13:39

Petra

For Fox
Můžeš mi ty otázky zopakovat. Já už se v té změti pomalu přestávám orientovat. Díky Petra
0/0
29.8.2002 13:24

FOX

pro PETRU
zrovna jsem se chtel zeptat, jelikoz jsem taky skoro z brna, jestli bychom nezasli na kafe, ja totiz neumim psat otazky tak presne jak bych si predstavoval. Mam jich jeste k tomu strasne moc!!!
0/0
29.8.2002 12:59

Petra

Re: pro PETRU
Na rande nechodím, mám manžela, děti a fajn práci a to mi ke spokojenosti stačí. Jestli chceš, ptej se tady. A navíc v Brně budu nejdřív 25 listopadu.
0/0
29.8.2002 13:12

FOX

Re: Re: pro PETRU
ja nerikal rande, ja rikal na kafe, v zajmu dobre veci.... Mam takovou vyzvu Co kdyby jsme vsichni rekli kdo jsme Rekla by jsi to taky???
0/0
29.8.2002 13:17

Petra

Re: Re: Re: pro PETRU
Už po x-té říkám, že neřekla. Už jsem to jednou zažila a některé maily a telefonáty nebyly vůbec příjemné. A navíc je mi opravdu jedno, kdo je kdo. Zajímalo by mě, proč každého zajímá kdo je kdo, místo toho, o čem si píšou. Proč si nepopovídat o motorkách tady. Můžeme mít každá(ý) spoustu jiných názorů, ale pokecat se tady dá docela dobře.
0/0
29.8.2002 13:20

FOX

Re: Re: Re: Re: pro PETRU
OK uz jsem ticho...... Nechces se teda na neco zeptat ty? Za odmenu ze te tak zlobime? Ja bych se chtel zeptat: jestli se s temi cechy v GP potkavas? Myslim napr. sefa Elitu, Evou Jirsenskou, J.Liska, a jestli jo tak co na ne rikas..... O tech se toho clovek moc nikde nedocte..... A co rikas na media.....??? Nemas pocit ze to trosku zkresluji a ze se nam te pravdy moc nedostane??? Dekuji Petro
0/0
29.8.2002 13:29

Petra

Re: Re: Re: Re: Re: pro PETRU
Nezlobíte, povídám si ráda. S čechy v GP se občas potkávám, ale nemám mezi nimi nějakou výslovnou přítelkyni nebo přítele, protože se vídáme jen občas a při tom shonu na to není ani čas. Jestli jezdíš na závody GP pravidelně, víš jaká je to honička. Čili, abych na vyjmenované čechy řekla svůj názor, na to je zase tolik neznám. Jsou to profesionálové a jako tak se i chovají. Ale ke se chovali vždy příjemně. A média. Rozdělila bych je na odborné a profesionální a na ty druhé. Idnes patří samozřejmě do těch druhých. Ty odborné a profesionální vidí do kuchyně GP podstatně lépe a práce je myslím velmi dobrá. Ty ostatní spíš "přežvýkavají" to, co někde zaslechnou průměrnému čtenáři a myslím, že často o věci o níž píšou nic moc neví, protože se v těch článcích občas objevují pěkné kraviny. No a pak je tu ještě takový motoristický bulvár, o kterém nemluvím, protože tomu o závody vůbec nejde. Petra
0/0
29.8.2002 13:36

Francois

Re: Re: Re: Re: pro PETRU
Tajemství je někdy krásné a někdy nutné,ale nemohu přijít na souvislost s obtěžováním telefonáty a e-maily.Všichni chtějí znát Vaše jmeno,ale nikdo se neptal na telefon ani na e-mail.Myslíte,že by to ve Vašem případě bylo lehce vydedukovatelné.To,že Vás někdo obtěžoval Vám věřím,protože některé výpady některých diskutujících na Vaši osobu byly nechutné a byly daleko za hranicí normální konverzace a to jsou pouze psané.Děkuji a přeji pěkný den.
0/0
29.8.2002 13:38

Petra

Re: Re: Re: Re: Re: pro PETRU
Milý Francois, když řeknu i jen své jméno, každý si mně vystopuje někde na internetu. A zase nechci lhát, že se jmenuji třeba Adéla Králíková. K čemu by takové lhaní bylo. Petra
0/0
29.8.2002 13:42

Francois

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pro PETRU
Bylo by k ničemu a oceňuji Vaši přímost.Já už bych na Vašem místě asi napsal nějaký nesmysl,abych uklidnil davy.Možná bych nic nepsal a přestal bych se zúčastňovat diskusí,ale to by zase byla škoda,alespoň ve Vašem případě.Možná by to nebyl až zase takový těžký úkol Vás identifikovat,ale respektuji Vaše přání.
0/0
29.8.2002 13:51

Francois

Yamaha a Kurz
Zdravím všechny diskutující!Chci se vás zeptat,jak se díváte na Yamahu ve 250-kách a co si myslíte o teamu Kurz.Jsou konkurenceschopní?Mají co nabídnout Jardovi a může něco nabídnout Jarda jim?Díky a ahoj
P.S. Jsem Brňák a zdravím všechny Brňáky
0/0
29.8.2002 12:38

FOX

Re: Yamaha a Kurz
Yamaha Kurz, vlastne Dark Dog Yamaha Kurz. No myslim, ze Jarda je spis v situaci, kdy nema moc na vyber, tzn. je to dost na nem. Myslim, ze obecne plati, ze je malo tymu a hodne jezdcu... Jinak si myslim, ze je jasne videt na co motorka ma....viz. momentalni 9. misto Matsuda v celkovem hodnoceni... Nerikam ze ho bude porazet, ale ani ze Matsudo je neporazitelny...Tzn. myslim si, ze motorka muze ciste teoreticky pri notne davce stesti i vis nez je 6. misto v zavode....
0/0
29.8.2002 12:56

Petra

Re: Yamaha a Kurz
Taky zdravím brňáky. Tým Kurz je takový stření až menší tým. Začal ve 125, nyní jezdí 250. U týmu pracuje čech J. Liška, možná i proto se J.H. nakontaktoval na stáj p. Kurze. Motorku mají vcelku dobrou, myslím, že se na ní dá jezdit do první desítky. Konkurenceschopní jsou. J.H. určitě mají co nabídnout a J.H. jim snad taky. Ale podrobnosti jejich kontraktu neznám. 
0/0
29.8.2002 13:09

Racing

Re: Yamaha a Kurz
Více o Dark Dog Yamaha Kurz na http://racing.wz.cz v sekci ZPRÁVY (článek - Dark Dog Yamaha Kurz)
0/0
29.8.2002 18:06Najdete na iDNES.czmobilní verze