Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Box řeší potyčku diváka se sudím

6 2006
Ústí nad Labem - V závěru boxerského šlágru Prostějov - Ústí při extralize družstev napadl bodový rozhodčí Ivan Protivňák neukázněného diváka. Z úderu pěstí ho usvědčil záznam televize Nova. "Když jsem řekl, že se někteří diváci v Prostějově chovají jako zvěř, tak to jsem tu zvěř ještě urazil," řekl reprezentační šéftrenér a ústecký manažer Svatopluk Žáček.

"Můžou nadávat, ale když se na něj začali sápat, vyhodnotil to tak, že mu hrozí nebezpečí, a hájil své zdraví," dodal

Fanoušci neunesli prohru 6:12. "Prostějov postavil silný tým včetně maďarských reprezentantů Szella s Kurtuszem. Počítal s vítězstvím a upevněním vedoucího postavení v tabulce," prohlásil Žáček.

Povedl se mu špičkový tah. "Na poslední chvíli jsme zaregistrovali dva polské reprezentanty. Hrozně jsme je tím překvapili," jmenuje Talarka (75 kg) a Sadloně (81 kg). "Hlavně Talarek porazil přesvědčivě Besaljana a získal hrozně důležité body," míní Žáček.

Chválil celé družstvo. "Všechno to vlastně byly souboje reprezentantů. Ve velmi bouřlivém prostředí se kluci představili jako zkušený celek a zlomové utkání zvládli."

Pokud nyní první Ústí doma porazí 19. ledna Ostravu, získá ve finálovém play-off, kterého se zúčastní první dva celky na dva vítězné zápasy, výhodu domácího prostředí.

Autoři:


Nejčtenější

denicky-depo-provera-uz-nikdy
denicky-depo-provera-uz-nikdy

Deníček maminky, která vypráví, jaká úskalí může mít hormonální injekce.

Najdete na iDNES.czmobilní verze