Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Soukalová zveřejnila své číslo. A přes dvě hodiny zvedala telefony

30 2015
Vzpomínáte? Biatlonistka Gabriela Soukalová zveřejnila video, v němž svému příteli, badmintonistovi Petru Koukalovi "pohrozila", že pokud nepřiveze z Evropských her v Baku medaili, zveřejní své telefonní číslo. Koukal pak přes všechnu snahu zůstal těsně před branami semifinále a - Soukalová svému slovu dostála.

„Milý Péťo. Medailí není nikdy dost, tak jsem si řekla, že pokud mi jednu nepřivezeš, zveřejním na facebooku své číslo,“ vzkázala před týdnem svému milému biatlonová hvězda.

Jaký byl výsledek, když  svoji „hrozbu“ naplnila?

„Byli jste neuvěřitelný! Přes dvě hodiny jsem zvedala každé číslo. Ani popravdě netuším, kolik jich bylo. Ale nejdůležitější je, že všechny byly pozitivní. Moc vám za ně děkuji. Zvedli jste mi náladu!“ uvedla opět prostřednictvím facebooku.

„Teď musím odpočívat a vybalit si věci po cestě na soustředění. Už zase makáme, tak se nezlobte, ale telefon odkládám,“ dodala před několika hodinami.

Soukalová věří, že snad potěšila ty, kteří se dovolali. „Mrzí mě, že nemůžu mluvit se všemi, ale zase o sobě dám vědět. V září vás ráda uvidím na mistrovství republiky na kolečkových lyžích v Letohradě, Mějte se krásně,“ popřála svým příznivcům.

 

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze