1. Č. Krumlov A 7 7 0 39: 24 14
2. ZVVZ B 7 5 2 39: 24 12
3. Velešín 7 4 3 32: 31 11
4. SKP ČB 7 4 3 37: 26 11
5. Č. Krumlov B 7 3 4 32: 31 10
6. Prachatice 7 3 4 31: 32 10
7. Bechyně 7 2 5 27: 36 9
8. Gym. Mil. 7 0 7 15: 48 7
SKUPINA B: Třeboň B - Sezimovo Ústí B 5:4.
1. Tábor B 7 7 0 53: 10 14
2. Pacov 7 5 2 35: 28 12
3. Humpolec A 7 5 2 31: 32 12
4. Humpolec B 7 3 4 33: 30 10
5. Dačice B 7 3 4 30: 33 10
6. Třeboň B 7 3 4 28: 35 10
7. S. Ústí B 7 2 5 28: 35 9
8. J. Hradec 7 0 7 14: 49 7
Tabulky přeboru jsou oficiální. V utkáních o umístění se za týden střetnou o
1. místo VS Tábor B - Český Krumlov A, o
3. místo ZVVZ Milevsko B - Pacov, o
5. místo Humpolec A - Velešín, o
7. místo SK Policie - Humpolec B, o
9. místo Dačice B - Český Krumlov B, o
11. místo Prachatice - Třeboň B, o
13. místo Sezimovo Ústí B - Bechyně, o
15. místo Gymnázium Milevsko - Jindřichův Hradec. Pořadateli ve skupině A jsou podle předem daného klíče celky ze sudých příček tabulky po základní části, ze skupiny B z lichých příček. I další tabulky mládeže jsou oficiální:
LIGA DOROSTU,
6. kolo: Centropen Dačice - ZVVZ Milevsko 7:2, Libra - Sezimovo Ústí 8:1, Gymnázium Milevsko - Pelhřimov A 3:6, VS Tábor - TK Písek 3:6,
7. kolo: Tábor - Dačice 6:3, Písek - Gymnázium 9:0, Pelhřimov A - Libra 2:7, Sezimovo Ústí A - ZVVZ 9:0, konečná tabulka:
1. Libra ČB 7 7 0 54: 9 14
2. S. Ústí 7 5 2 39: 24 12
3. TK Písek 7 5 2 38: 25 12
4. VS Tábor 7 4 3 33: 30 11
5. Dačice 7 3 4 8: 35 10
6. Pelhřimov 7 3 5 24: 39 9
7. Gymnázium 7 1 6 17: 46 8
8. ZVVZ 7 1 6 19: 44 8
PŘEBOR DOROSTU,
6. kolo: Kaplice - Pelhřimov B 6:3, Start - Deštná 9:0, Sezimovo Ústí B -Bechyně 7:2, Prachatice - Hluboká 0:9,
7. kolo: Prachatice - Kaplice 0:9, Hluboká - Sezimovo Ústí B 3:6, Bechyně - Start 6:3, Deštná - Pelhřimov 0:9 kontumačně, konečná tabulka:
1. S. Ústí B 7 7 0 50: 13 14
2. Kaplice 7 6 1 48: 15 13
3. Hluboká 7 5 2 41: 22 12
4. Pelhřimov B 7 4 3 36: 27 11
5. Bechyně 7 3 4 32: 31 10
6. Start ČB 7 2 5 29: 34 9
7. Prachatice 7 1 6 6: 57 8
8. Deštná 7 0 7 10: 53 7
JIHOČESKÁ LIGA STARŠÍHO ŽACTVA,
5. kolo: Sezimovo Ústí - Gymnázium Milevsko 9:0, Deštná - Pelhřimov B 5:4, Písek - Pelhřimov A 9:0, Libra - Tábor 9:0,
6. kolo: Gymnázium Milevsko - Libra 0:9, Tábor - Písek 0:9, Pelhřimov A - Deštná 6:3, Pelhřimov B - Sezimovo Ústí 1:8.
1. Písek 6 6 0 52: 2 12
2. Libra ČB 6 6 0 51: 3 12
3. Pelhřimov A 6 4 2 32: 22 10
4. Deštná 6 3 3 31: 23 9
5. S. Ústí 6 3 3 31: 23 9
6. Tábor 6 2 4 11: 43 8
7. Pelhřimov B 6 0 6 11: 43 6
8. Gymnázium 6 0 6 2: 52 6
JIHOČESKÝ PŘEBOR STARŠÍHO ŽACTVA,
5. kolo: Český Krumlov - Sezimovo Ústí B 0:9, Prachatice - ZVVZ Milevsko 0:9, Týn - Kaplice 3:6, Trhové Sviny - Velešín 6:3,
6. kolo: Sezimovo Ústí B - Trhové Sviny 9:0, Velešín - Týn 1:8, Kaplice - Prachatice 9:0, ZVVZ - Český Krumlov 8:1.
1. S. Ústí B 6 6 0 47: 7 12
2. ZVVZ 6 4 2 37: 8 10
3. Kaplice 6 4 2 35: 19 10
4. Týn 6 3 3 36: 16 9
5. T. Sviny 6 3 3 23: 31 9
6. Velešín 6 1 5 13: 41 7
7. Č. Krumlov 6 0 6 15: 30 6
8. Prachatice 6 0 6 1: 53 6
JIHOČESKÁ LIGA MLADŠÍHO ŽACTVA,
6. kolo: Sezimovo Ústí B - Libra 1:8, Tábor - Písek 3:6, Sezimovo Ústí A - Pelhřimov 9:0, Hluboká - ZVVZ Milevsko 8:1,
7. kolo: Hluboká - Sezimovo Ústí B 5:4, ZVVZ - Sezimovo Ústí A 0:9, Pelhřimov - Tábor 5:4, Písek - Libra 6:3, konečná tabulka:
1. Písek 7 7 0 47: 16 14
2. Libra 7 6 1 46: 17 13
3. S. Ústí 7 5 2 48: 15 12
4. Pelhřimov 7 4 3 27: 36 11
5. Hluboká 7 3 4 31: 32 10
6. Tábor 7 2 5 22: 41 9
7. S. Ústí B 7 1 6 23: 40 8
8. ZVVZ 7 0 7 5: 58 7
JIHOČESKÝ PŘEBOR MLADŠÍHO ŽACTVA, konečná tabulka:
1. Tábor B 5 4 1 25: 20 9
2. Kaplice 5 3 2 24: 21 8
3. Týn 5 2 3 23: 22 7
4. Start ČB 5 2 3 23: 22 7
5. S. Ústí C 5 2 3 21: 24 7
6. Velešín 5 2 3 19: 26 7