Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Woods je najednou nesympatický, publikum tleská vtipu na jeho účet

Tiger Woods pokořený. | foto: AP

26 2009
Milostné aféry nejlepšího golfisty světa Tigera Woodse v zámoří prorazily už i do Disneylandu. V zábavním parku v Kalifornii si totiž ze zhrzené hvězdy utahují v představení o Aladdinovi.

Džin je v muzikálu potměšilý a unavuje ho neustále plnit nesmyslná přání. V jednom skeči vysvětluje holobrádkovi Aladdinovi pravidla používání lahve, v níž se ukrývá, a způsoby, jak nakládat s přáními, jež plní.

V pravidlu číslo dvě vysvětluje, že nedokáže zařídit, aby se někdo do někoho zamiloval. "Říkám ti to jednou provždy. Tigeru Woodsovi jsem to musel říct patnáctkrát," vtipkuje postava džina. Naráží tak na skutečnost, že k milostným pletkám s třiatřicetiletým Američanem se po jeho přiznání k nevěře dosud přihlásilo patnáct žen.

Publikum gag odměnilo potleskem a potvrdilo obrat v nazírání veřejnosti na Woodse. Ten kvůli skandálu už přišel o několik sponzorů a výrazně klesá i jeho popularita. Podle výsledků ankety CNN je golfista sympatický 34 procentům dotázaných a nesympatický je 49.

Vítěz 14 turnajů kategorie major krátce na to ohlásil, že na neupřesněnou dobu přerušuje kariéru, aby se věnoval rodině a pokusil se zachránit manželství.

Olympijská skvrna

Rány přicházejí z různých stran. Předseda Mezinárodního olympijského výboru Jacques Rogge je chováním americké hvězdy zklamán. "Žádáme sportovce, aby šli příkladem mladým lidem. A to se v případu Tigera Woodse nestalo," uvedl v rozhovoru pro španělský list El País.

MOV letos zařadil golf do rodiny svých sportů pro letní hry v letech 2016 a 2020. Woodsovo kladné stanovisko bylo důležitým argumentem v kampani za přijetí. "Uvidíme, jak se to vyvine, ale to není věc Mezinárodního olympijského výboru," řekl Rogge.

Autoři: ,


Levné dámské oblečení
Levné dámské oblečení

Najdete jednoduše s bazarovou aplikací eMimino.cz.

Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze