Futsalisté Vysokého Mýta zcela propadli, v Plzni nedali ani gól

Vysokomýtský Zdeněk Chmelík (ve žlutém) pronásleduje nedávného chrudimského spoluhráče, Brazilce Maxe. | foto: Ivana Hošková

22 2016
Času na pořádný trénink i potřebnou regeneraci měli futsalisté Vysokého Mýta habaděj. Ovšem třítýdenní pauza Nejzbachu zjevně nepomohla, jelikož hned po ní schytal na hřišti Plzně výprask 0:7, čímž zaznamenal druhou nemilou ztrátu v boji o třetí místo za sebou.

Ba co víc, Západočeši na mužstvo kouče Romana Párala už nebezpečně dotírají, když čtyři kola před koncem zaostávají v tabulce o pouhý bod. Žlutočerní střelecky selhali v této sezoně již popáté.

Nejzbach vyrazil na důležitý mač bez některých svých opor, čehož domácí bezmezně využili a již po první půli vedli tříbrankovým rozdílem.

„Nechci se vymlouvat, ale chyběli nám čtyři hráči. Noví kluci nesplnili to, co jsme očekávali. Zejména v prvním poločase jsme domácím namazali na tři góly. Plzeň se tak dostala lehce do vedení,“ uvedl pro web soutěže kouč Páral.

Mýtští Berani následně zvýšili aktivitu a zkoušeli svého soka více napadat, ale kontaktní trefa nepřišla.

„Plzeň už pak jen navyšovala skóre a my jsme sklopili hlavy. Prohráli jsme zcela zaslouženě,“ pronesl zklamaný Páral.