Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



9. 10. 2010

Fotbal

Ondráškovka Cup - 3. kolo

Sokolov - Sparta Praha 1:1, na penalty 4:1

Druhá liga - 11. kolo

Třinec - Jihlava 1:0 (1:0)
Most - Sezimovo Ústí 2:3 (2:2)
Vlašim - Dukla 2:1 (2:1)

ČFL - 10. kolo

Chomutov - Kunice 2:0 (1:0)
České Budějovice B - Hlavice 1:0 (1:0)
Pardubice - Ovčáry 5:0 (4:0)
Písek - Česká Lípa 3:0 (0:0)

MSFL - 10. kolo

Brno B - Líšeň 3:2 (1:0)
Zlín B - Zábřeh 1:0 (1:0)
HFK Olomouc - Hulín 3:1 (3:1)
Kroměříž - Uničov 1:0 (0:0)
Vítkovice - Frýdek-Místek 1:3 (0:2)
Opava - Slovácko B 4:0 (0:0)

Divize

Divize A - 10. kolo:
Bohemians 1905 B - Strakonice 1:0 (0:0)
Zličín - Sezimovo Ústí B 0:2 (0:0)
Doubravka - Hořovicko 1:0 (0:0)
Litol - Benešov 7:5 (4:1)
Votice - Domažlice 2:0 (2:0)

Divize B - 10. kolo:
Teplice B - Kladno B 6:1 (5:0)
Český Dub - Vyšehrad 0:0
Litvínov - Polepy 2:3 (1:1)
Přední Kopanina - Brozany 2:4 (1:2)
Vilémov - Děčín 1:1 (1:0)

Divize C - 10. kolo:
Chrudim - Dvůr Králové 1:1 (1:0)
Trutnov - Nový Bydžov 4:0 (2:0)
Jičín - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
Letohrad - Kolín 3:1 (2:1)
Nová Paka - Pardubice 0:0
Semily - Pěnčín-Turnov 1:3 (0:2)

Divize D - 10. kolo:
Blansko - Vrchovina 0:1 (0:1)
Bystrc - Rosice 1:6 (0:3)
Napajedla - Pelhřimov 2:2 (1:0)
Otrokovice - Tasovice 2:0 (0:0)

Divize E - 10. kolo:
Bystřice pod Hostýnem - Havířov 0:2 (0:1)
Lískovec - Dolní Benešov 2:1 (2:0)
Valašské Meziříčí - Petrovice 0:2 (0:1)

Přípravné zápasy

Slovácko - Slovan Bratislava 3:2 (3:1)
Górnik Zabrze - Hradec Králové 1:1 (1:1)

Utkání kvalifikace na EURO 2012

Skupina D:
Francie - Rumunsko 2:0 (0:0)

Skupina F: 
Izrael - Chorvatsko 1:2 (0:2)

První utkání baráže kvalifikace ME fotbalistů do 21 let:

Rotterdam: Nizozemsko - Ukrajina 1:3,
Burgos: Španělsko - Chorvatsko 2:1.

Zámořská MLS

Chicago - Columbus 2:0

Hokej

První liga - 8. kolo

Ústí nad Labem - Chrudim 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Beroun - Třebíč 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Chomutov - Olomouc 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Jihlava - Benátky nad Jizerou 3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Znojmo - Písek 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
Hradec Králové - Kadaň 4:1 (0:1, 1:0, 3:0)
Tábor - Havlíčkův Brod 4:3 po sam. nájezdech (0:0, 1:3 - 2:0)
Vrchlabí - Litoměřice 0:3 (0:0, 0:2, 0:1)

NHL

Boston Bruins - Phoenix Coyotes 2:5
New Jersey - Dallas 3:4 v prodl.
Detroit - Anaheim 4:0
Atlanta - Washington 4:2
Ottawa - Buffalo 1:2

Druhá liga

Skupina Západ - 8. kolo:
Klášterec nad Ohří - Jablonec nad Nisou 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Řisuty - Česká Lípa 6:0 (2:0, 1:0, 3:0)
Sokolov - Děčín 3:2 po sam. nájezdech (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Most - Klatovy 2:5 (2:2, 0:1, 0:2)
Kobra Praha - Roudnice nad Labem 7:4 (4:2, 2:1, 1:1)

Skupina Východ - 9. kolo:
Brno - Valašské Meziříčí 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Břeclav - Orlová 3:2 (0:0, 1:1, 2:1)
Uherské Hradiště - Frýdek-Místek 1:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Havířov - Šumperk 5:7 (1:3, 3:2, 1:2)
Prostějov - Přerov 3:1 (1:0, 0:0, 2:1)

Skupina Střed - 8. kolo:
Benešov - Žďár nad Sázavou 6:4 (1:2, 1:2, 4:0)

Kontinentální hokejová liga

Dynamo Moskva - Petrohrad 5:2 
CSKA Moskva - Atlant Mytišči 2:3
Viťaz Čechov - Spartak Moskva 2:4
Dinamo Minsk - Jaroslavl 1:3 
Dinamo Riga - Nižnij Novgorod 4:1.

Finská liga

Ässät Pori - Tappara Tampere 4:3 v prodl.
IFK Helsinky - Jyväskylä 2:0
Ilves Tampere - Hämeenlinna 6:4
Kärpät Oulu - TPS Turku 4:2
Lukko Rauma - KalPa Kuopio 6:3
Pelicans Lahti - Blues Espoo 4:2
SaiPa Lappeenranta - Jokerit Helsinky 0:3

Německá liga, 12. kolo

Hannover - Mannheim 6:3

Švýcarská liga, 13. kolo

Biel - Ženeva 3:2 po sam. nájezdech
Fribourg-Gottéron - Langnau 6:7 po sam. nájezdech
Rapperswil - Bern 4:3 po sam. nájezdech
Zug - Kloten 1:5

Švédská liga, 9. kolo

Färjestad - Djurgaarden 1:2
Skelleftea - Linköping 3:1
Brynäs - Timra 5:4 v prodl.
HV 71 - AIK Stockholm 3:2 po sam. nájezdech
Lulea - Frölunda 3:0
MODO Hockey - Södertälje 6:3 

Tenis

PEKING - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - semifinále:

Djokovič (1-Srb.) - Isner (USA) 7:6 (7:1), 6:2
Ferrer (8-Šp.) - Ljubičič (Chorv.) 6:4, 4:6, 6:4

Ženy 
Dvouhra - semifinále:
Zvonarevová (2-Rus.) - Li Na (9-Čína) 6:3, 6:3
Wozniacká (1-Dán.) - Peerová (15-Izr.) 7:5, 6:2

Čtyřhra - finále:
Chuang Chia-jung, Govorcovová (Tchaj-wan/Běl.) - Dulková, Pennettaová
(1-Arg./It.) 7:6 (7:2), 1:6, 10:7.

TOKIO - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Monfils (5-Fr.) - Štěpánek (ČR) 6:3, 6:3
Nadal (1-Šp.) - Troicki (Srb.) 7:6 (7:4), 4:6, 7:6 (9:7)

Čtyřhra - semifinále:
Seppi, Tursunov (It./Rus.) - Čermák, Mertiňák (4-ČR/SR) 6:3, 3:6, 10:4.

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 1. kolo

Nový Jičín - Plzeň 103:66 (50:32)
Ostrava - USK Praha 108:79 (53:44)
Kolín - Opava 80:82 (48:38)
Děčín - Prostějov 71:77 (32:40)

Jadranská liga - 1. kolo

ČEZ Nymburk - Crvena Zvezda Bělehrad 94:73 (25:21, 46:34, 69:54)
Partizan Bělehrad - Budučnost Podgorica 78:79 
Cedevita Záhřeb - KK Zadar 70:66
Široki Brijeg - Krka Novo Mesto 62:72
Olimpija Lublaň - Igokea Aleksandrovac 61:54

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 2. kolo

Ústí nad Labem - Liberec 2:3 (-21, -18, 19, 23, -13)
Benátky nad Jizerou - Odolena Voda 3:1 (15, 16, -23, 23)
České Budějovice - Kladno 3:0 (21, 20, 20)
ČZU Praha - Havířov 1:3 (15, -19, -27, -19)

ITÁLIE - Mistrovství světa mužů, semifinále a o umístění

Semifinále (Řím):
Kuba - Srbsko 3:2 (-22, 17, 29, -22, 14)
Brazílie - Itálie 3:1 (15, 22, -23, 17)

O 11. místo (Florencie): Francie - Španělsko 3:1 (17, 23, -16, 21).
O 7. místo (Modena): Bulharsko - Německo 3:0 (24, 24, 21).
O 9. místo (Florencie): Česko - Argentina 1:3 (-22, 18, - 21, -22)
O 5. místo (Modena): Rusko - USA 3:0 (19, 21, 19)

Příprava žen

Polsko - Česko 3:0 (20, 22, 23)

Házená

Extraliga mužů - 5. kolo

Karviná - Lovosice 27:27 (16:15)
Královo Pole - Frýdek-Místek 35:33 (17:17)
Třeboň - Přerov 26:25 (14:11)
Plzeň - Hranice 24:26 (13:12)

Interliga žen - 5. kolo

Zlín - Partizánske 36:23 (20:10)
Písek - Jindřichův Hradec 33:24 (18:11)
Most - Bánovce nad Bebravou 28:31 (13:16)
Veselí nad Moravou - Poruba 31:17 (13:8)
Michalovce - Olomouc 31:28 (16:17)
Trenčín - ŠKP Bratislava 32:26 (21:13)

Pohár EHF mužů - 2. kolo, odveta

Gumárny Zubří - HK Drammen 34:29, první zápas 36:44, postupuje Drammen

Motorismus

SUZUKA - Velká cena Japonska formule 1, kvalifikace

Odloženo na neděli

SEPANG - Velká cena Malajsie, 15. závod MS silničních motocyklů, kvalifikace

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 2:13,398, 2. Smith (Brit./Aprilia)
-0,293, 3. Terol (Šp./Aprilia) -0,706, 4. P. Espargaró -0,707, 5. Vázquez
(oba Šp./Derbi) -1,017, 6. Cortese (Něm./Derbi) -1,153, ...19. Kornfeil
(ČR/Aprilia) -4,043.
Moto2: 1. Simón (Šp./Suter) 2:08,562, 2. De Angelis (San Mar./Motobi)
-0,192, 3. Lüthi (Švýc./Moriwaki) -0,298, 4. Elías (Šp./Moriwaki) -0,301,
5. Rolfo (It./Suter) -0,358, 6. Iannone (It./Speed Up) -0,442, 7. Abraham
(ČR/FTR) -0,625.
MotoGP: 1. Lorenzo (Šp./Yamaha) 2:01,537, 2. Hayden (USA/Ducati) -0,100, 3. Dovizioso (It./Honda) -0,192, 4. Spies (USA/Yamaha) -0,456, 5. Stoner (Austr./Ducati) -0,486, 6. Rossi (It./Yamaha) -0,493.

JESENÍK - Rallye Jeseníky, osmý závod MČR ve sprintrallye

1. Kresta, Kašpárek 41:38,8, 2. M. Jakeš, T. Jakeš (všichni Mitsubishi
Lancer Evo IX) -19,8, 3. R. Odložilík, P. Odložilík (Škoda Fabia S2000)
-22,8, 4. Trněný, Pritzl (Škoda Octavia WRC) -47,3, 5. Jelínek, Kotěna
(Mitsubishi Lancer Evo IX) -56,1, 6. Peták, Benešová (Peugeot 207 S2000) -59,0.

BYDHOŠŤ (Pol.) - GP Polska, závěrečný (12.) závod MS jednotlivců na ploché dráze

Finále: 1. Jonsson (Švéd.), 2. Harris (Brit.), 3. Kolodziej, 4. Holta (oba
Pol.).
Konečné pořadí MS (po 11 závodech): 1. Gollob 166, 2. Hampel (oba Pol.) 137, 3. Crump (Austr.) 135, 4. Holta 109, 5. Hancock (USA) 107, 6. Harris 107, ...25. Kůs (ČR) 3.

BARCELONA (Šp.) - Závod seriálu formule Renault

1. Ricciardo (Austr.) 45:45,264, 2. Aljošin (Rus.) -26,221, 3. Vergne (Fr.)
-35,257, ...8. Salaquarda -1:16,748, Charouz (oba ČR) nedokončil.
Průběžné pořadí: 1. Ricciardo 128, 2. Aljošin 128, 3. Guerrieri (Arg.) 108,
...10. Salaquarda 44.

Cyklistika

UNIČOV - Závod Toi Toi Cupu v cyklokrosu

Muži: 1. Pfingsten (Něm.) 1:02:42, 2. Kášek -27, 3. O. Bambula (oba Budvar Tábor) -1:39, 4. Dlask (Telenet Fidea) -1:39, 5. Kyzivát (Control Johnson Ml. Boleslav) -2:16, 6. Metlička (SR) -2:33.
Průběžné pořadí: 1. Kášek 135, 2. Štybar (Telenet Fidea) 120, 3. Dlask 113, 4. O. Bambula 10, 5. J. Polnický (Sunweb Revor) 85.
Ženy: 1. Havlíková (ABV cycling) 33:19, 2. Kyptová (Control Johnson Ml.
Boleslav) -1:06, 3. Mikulášková (Stadion Louny) -2:37.
Průběžné pořadí: 1. Havlíková 180, 2. Kyptová 150, 3. Kuntová (Dukla Praha) 120.

FREJUS (Fr.) - Čtvrtý závod SP v bikrosu

Muži: 1. Strombergs (Lot.), 2. Willers (N. Zél.), 3. Fields (USA), ...
Prokop (ČR) vyřazen ve čtvrtfinále.
Konečné pořadí: 1. Strombergs 787 b., 2. Willoughby (Austr.) 656, 3. Fields 586, ...26. Prokop 205, 71. Tumpach (ČR) 83.

Ženy:
1. Walkerová (N. Zél.), 2. Reynoldsová (Austr.), 3. Pajonová (Kol.),
...Horáková (ČR) vyřazena v semifinále.
Konečné pořadí: 1. Le Corguilléová (Fr.) 679, 2. Buchananová (Austr.) 512, 3. Walkerová 460, ...12. Hladíková 336, 14. Horáková 291, 19. Labounková (všechny ČR) 238.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 5. kolo

SSK Future - Sokol Pardubice 11:0 (5:0, 3:0, 3:0)

LOTYŠSKO - Evropský pohár

Muži:
Finále:
1. SC WOOW Vítkovice - Storvreta IBK (Švéd.) 3:6 (2:2, 1:2, 0:2)

O 3. místo:
Tunet IBK (Nor.) - SSV Helsinky 3:11 (0:3, 3:6, 0:2)

 Ženy:
Finále:
Piranha Chur (Švýc.) - IKSU (Švéd.) 4:5 (0:1, 2:2, 2:2)

O 3. místo:
SC Classic (Fin.) - Red Ants Rychenberg Winterthur (Švýc.) 3:4 (1:1, 1:3,
1:0)

Extraliga žen, 5. kolo

FbŠ Bohemians - JM Chodov 4:1 (2:0, 2:0, 0:1)
Sokol Brno Židenice - FBS Olomouc 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
FBC Liberec - FBK Trutnov 8:2 (1:2, 3:0, 4:0)

Pohár ČFbU mužů- 4. kolo:

FBS Olomouc - FBC Ostrava 4:13
SK Bivoj Litvínov - Spartak Pelhřimov 7:5

Baseball

Zámořská MLB, 1. kolo play-off

Národní liga:
Philadelphia - Cincinnati 7:4 (stav série 2:0)
San Francisco - Atlanta 4:5 v 11. směně (stav série 1:1)

První finále extraligy:

AVG Draci Brno - Technika Brno 2:1 (stav série 1:0)

Dostihy

PARDUBIICE - rovinové dostihy

Domec St. Leger s Českým rozhlasem Pardubice (2900 m, dotace 130.000 Kč):
1. Makléř (ž. Janáček, trenér Wroblewski, stáj DS Pegas), 2. Omnibus, 3.
Ulan. Čas: 3:09,23.
Další dostihy:
I.: Macaone (am. Černý) - Vaxalta - Vodnice,
II.: Alsina (Koplíková) - Aromatica - Magnet,
III.: Rocky of Gracie (ž. Bitala) - Newcomer - Marrakesh,
IV.: Matter for Love (ž. Janáček) - Brittany - Amica per Vita,
V.: Ascara (ž. Bartoš) - Zirhanem - Jokoono,
VI.: Another True Story (ž. Koplík) - Tulum - Ediggio,
VII.: Sharpour (ž. Janáček) - Gejzir - Fabregas.

Futsal

První liga, 6. kolo

Slavia Praha - Jistebník 2:2
Pardubice - Helas Brno 8:3
Zruč nad Sázavou - Bohemians 1905 2:3

Golf

Finálový turnaj golfového seriálu Czech PGA Tour

Finálový turnaj golfového seriálu Czech PGA Tour v Brně:
1. Lébl 216 (75+71+70)/v rozstřelu na 2. jamce, 2. Tintěra 216 (75+73+68),
3. Matuš 217 (75+71+71), 4. Nový 218 (71+73+74), 5. P. Nič 223 (78+75+70) a Němeček 223 (78+72+73).
Konečné pořadí finančního žebříčku: 1. Lébl 388.415 Kč, 2. Tintěra 274.819, 3. Skalle 245.033.

Hokejbal

Extraliga - 7. kolo

Vlašim - Kert Park Praha 4:3 (3:0, 1:2, 0:1)
Dobřany - Hradec Králové 0:7 (0:1, 0:2, 0:4)
Ústí nad Labem - Karviná 1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Most - Třinec 7:2 (2:0, 1:2, 4:0)
Pardubice - Kladno 4:3 (0:2, 3:1, 0:0, 0:0)
Plzeň - Letohrad 3:0 (2:0, 0:0, 1:0)

Ragby

PRAHA - utkání ME Divize 1B

Česko - Polsko 20:15 (7:7)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze