Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



8. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 4. kolo

Liberec - Jablonec 1:1 (1:0)
Mladá Boleslav - Příbram 3:0 (3:0)
Olomouc - Ústí nad Labem 3:0 (1:0)
Sparta - Ostrava 4:0 (2:0)

Druhá liga, 2. kolo

Varnsdorf - Třinec 2:0 (1:0)
Kladno - FC Zenit Čáslav 3:0 (1:0)
Znojmo - Viktoria Žižkov 0:1 (0:1)

ČFL, 1. kolo

Králův Dvůr - Mladá Boleslav B 1:2 (1:0)
Ovčáry - Jablonec B 0:0
Liberec B - Karlovy Vary ODLOŽENO
Česká Lípa - Žižkov B ODLOŽENO

MSFL, 1. kolo

Slovácko B - Frýdek-Místek 2:2 (2:2)
Uničov - Slavičín 1:1 (0:0)
Zlín B - Olomouc B 4:0 (2:0)

Divize

Divize A, 1. kolo
Třeboň - Sezimovo Ústí B 1:0 (0:0)
Koloveč - Tábor 7:1 (3:0)
Vlašim B - Doubravka ODLOŽENO

Divize B, 1. kolo
Meteor Praha - Vyšehrad 0:1 (0:0)
Most B - Roudnice nad Labem 2:4 (1:2)
Brozany - Polepy ODLOŽENO

Divize C, 1. kolo
Dvůr Králové - Náchod-Deštné 2:1 (1:1)
Pěnčín-Turnov - Hradec Králové B 2:2 (1:1)

Divize D, 1. kolo
Pelhřimov - Uherský Brod 2:0 (1:0)
Vyškov - Hodonín 1:2 (0:0)
Žďár nad Sázavou - Otrokovice 3:4 (2:0)

Divize E, 1. kolo
Brumov - Ostrava B 1:1 (1:1)
Opava B - Havířov 5:0 (2:0)
Šumperk - Orlová-Lutyně 2:0 (1:0)

Anglický Superpohár (Community Schield)

Chelsea - Manchester United 1:3 (0:1)

Francouzská liga, 1. kolo

Montpellier - Bordeaux 1:0

Nizozemská liga, 1. kolo

Arnhem - Haag 3:1
Feyenoord Rotterdam - Utrecht 3:1
Groningen - Ajax Amsterodam 2:2
Breda - Alkmaar 1:1

Slovenská liga, 4. kolo

Slovan Bratislava - Banská Bystrica 2:0

Ruská liga, 16. kolo

Novosibirsk - Saturn MO 0:1
Vladikavkaz - Nalčik 1:0
Kazaň - Tomsk 2:1

Dánská liga, 4. kolo

Horsens - Randers 0:0
Lyngby - Sönderjyske 1:0
Nordsjaelland - Bröndby Kodaň 1:3
Odense - FC Kodaň 2:3

Ukrajinská liga, 5. kolo

Karpaty Lvov - Arsenal Kyjev 2:1
Dynamo Kyjev - Metalurg Doněck 1:0
Simferopol - Dněpropetrovsk 0:1

Belgická liga, 2. kolo

Gent - Genk 0:4,
Beerschot - Cercle Bruggy 0:0

Rakouská liga, 4.kolo

Sturm Štýrský Hradec - Rapid Vídeň 0:2
Austria Vídeň - Ried 0:1

Druhá anglická liga, 1. kolo

Cardiff - Sheffield United 1:1

AVEIRO - Portugalský superpohár

FC Porto - Benfica Lisabon 2:0 (1:0).

Zámořská MLS

Toronto - Chivas USA 2:1
New England - DC United 1:0
Kansas City - Real Salt Lake 1:1
Colorado - San Jose 1:0

Přípravný turnaj fotbalistů do sedmnácti let

Belgie "17" - ČR "17" 2:1 (1:0)
 

Polská liga, 1. kolo

Gdaňsk - Chorzów 0:0
Vratislav - Bialystok 0:0
Wisla Krakov - Gdyně 1:0

Kyperský Superpohár

Omonia Nikósie - Apollon Limassol 1:1 (0:0), na pen. 3:2.
 

Hokej

Tipsport Cup, 4. kolo

Skupina A:
Sparta Praha -  České Budějovice 3:2 (0:0, 1:0, 2:2)

AROSA (Švýcarsko) - Turnaj Summer Challenge hráčů do 20 let

Německo - Slovensko 5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Švýcarsko - Česká republika 5:7 (2:4, 2:2, 1:1)

Tenis

KODAŇ - Turnaj žen

Dvouhra - finále:
Wozniacká (1-Dán.) - Zakopalová (7-ČR) 6:2, 7:6 (7:5).

WASHINGTON - turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Nalbandian (Arg.) - Čilič (4-Chorv.) 6:2, 6:2

Dvouhra - finále:
Nalbandian (Arg.) - Baghdatis (8-Kypr) 6:2, 7:6 (7:4).

Čtyřhra - finále:
Fish, Knowles (USA/Bah.) - Berdych, Štěpánek (ČR) 4:6, 7:6 (9:7), 10:7.

SAN DIEGO (USA) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
A. Radwaňská (4-Pol.) - Hantuchová (SR) 6:4, 6:2
Kuzněcovová (Rus.) - Pennettaová (5-It.) 6:4, 6:0
Dvouhra - finále:
Kuzněcovová (Rus.) - A. Radwaňská (4-Pol.) 6:4, 6:7 (7:9), 6:3.
Čtyřhra - finále:
Kirilenková, Čeng Ťie (4-Rus./Čína) - Raymondová, Stubbsová (2-USA/Austr.) 6:4, 6:4.

Atletika

LUCERN - mítink EAA v Lucernu:

Muži:
100 m (vítr +1,0 m/s):
1. Carter (Jam.) 9,86, 2. Dix 9,88, 3. Samuels (oba USA) 10,03, 200 m: 1. Spearmon (USA) 20,18, 400 m: 1. Betters (USA) 45,40, 3000 m: 1. Torrence (USA) 7:54,61, 110 m př. (+1,3 m/s): 1. Thomas (Jam.) 13,35, 2. Svoboda (CR) a Brathwaite (Barb.) oba 13,39, 400 m př.: 1. Culson (Portoriko) 48,79, ...běh B: 2. Prorok (ČR) 50,15, disk: 1. Pestano (Šp.) 65,17.

Ženy:
100 m (1,4 m/s):
1. Myersová (USA) 10,99, 800 m: 1. Ucenyová (USA) 1:58,67, 2. Sinclairová (Jam.) 1:58,78, 100 m př. (bez větru): 1. Pearsonová (Austr.) 12,59, ...běh B: 2. Škrobáková (ČR) 13,14, 400 m př.: 1. Spencerová (Jam.) 53,72, disk: 1. Barriosová (Kuba) 64,09, tyč: 1. Šedovová (Běl.) 430, dálka: 1. Reeseová 695, 2. Fountainová 689, 3. Jimohová (všechny USA) 682.

Lyžování

HINTERZERTEN - závody letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Malysz (Pol.) 265,6 b. (103,5+107,0 m), 2. Morgenstern (Rak.) 261,8
(107,0+106,0), 3. Keituri (Fin.) 250,7 (99,5+106,0), 4. Takeuči (Jap.)
247,1 (103,0+104,0), 5. Uhrmann (Něm.) 238,8 (99,5+100,5), 6. Ammann (Švýc.) 237,8 (102,5+99,0), ...20. Hlava 225,7 (97,0+97,5), 40. Matura 102,5 (92,5), 45. Sedlák (všichni ČR) 99,4 (94,0).

OBERSTDORF - letní Grand Prix v severské kombinaci

1. Rydzek (Něm.) 25:47,9, 2. Braud (Fr.) -11,9, 3. Ryynänen (Fin.) -12,0,
4. Frenzel (Něm.) -12,0, 5. Druml (Rak.) -12,4, 6. Dvořák -12,5, ...24.
Churavý -1:23,8, 32. Slavík -1:57,3, 33. Vodseďálek (všichni ČR) -1:58,9.
Průběžné pořadí (po 2 ze 4 závodů): 1. Rydzek 180 b., 2. Frenzel 150, 3. Braud 120, ...9. Dvořák 54, 28. Churavý 12, 30. Slavík 10.

DIZIN (Irán) - Světový pohár v travním lyžování

Muži:
Super-G:
1. Němec 24,69, ...6. Gardavský 25,54, 7. Štěpánek 25,71, 11.
Kolouch (všichni ČR) 26,01.
Obří slalom: 1. Němec 26,24, ...6. Gardavský 27,26, 7. Štěpánek 27,41, 8. Kolouch 27,56.
Slalom: 1. Němec 51,16, ...5. Štěpánek 53,13, 7. Gardavský 53,27, 9.
Kolouch 53,85.

Ženy:
Super-G:
1. Budenbenderová (Něm.) 26,79, ...3. Gardavská (ČR) 27,05.
Obří slalom: 1. Budenbenderová 28,55, ...5. Gardavská 29,30.
Slalom: 1. Budenbenderová 55,88, ...4. Gardavská 56,42.

Basketbal

DĚČÍN - přípravné utkání basketbalistů

Česká republika - Estonsko 96:72 (20:19, 47:37, 73:62)

POPRAD - Mistrovství Evropy hráček do 18 let

O udržení:
Česko - Lotyšsko 85:58 (48:21)
Češky obsadily konečné 14. místo a udržely se v elitní divizi A.

WNBA

Chicago - Minnesota 82:87 po prodl.
Seattle - Tulsa 111:65

Volejbal

STARE JABLONKI (Polsko) - Světový okruh v plážovém volejbale

Muži, finále:
Rogers, Dalhausser (1-USA) - Brink, Reckermann (2-Něm.) 2:0 (19, 19), o 3. místo: Marcio Araujo, Ricardo (5-Braz.) - Klemperer, Koreng (19-Něm.) 2:0 (14, 12). 2:0 (14, 12).

PORTO - Mistrovství Evropy do 18 let v plážovém volejbale

Junioři:
Finále:
Kirienko, Andrianov (19-Rus.) - Pelka, Kosiak (1-Pol.) 2:0 (18,
14), o 3. místo: Korovka, Žirkov (3-Rus.) - Dressler, Petutschnig (23-Rak.) 2:0 (28, 12).
Česká dvojice Jan Plaček, Radek Holub obsadila 19. místo.

Juniorky:
Finále:
Sorokinová, Dabižaová (2-Rus.) - Joana, Mariana (6-Portug.) 2:0
(20, 13), o 3. místo: Behlenová, Krebsová (1-Něm.) - Lewická, Baranová (22-Pol.) 2:1 (-16, 14, 10).
Česká dvojice Tereza Vaňková, Natálie Kolderová obsadila 7. místo, Michaela Kubíčková, Michaela Mádlová skončily na 19. příčce.

Házená

BRATISLAVA - Mistrovství Evropy juniorů

Finále: Dánsko - Portugalsko 30:24 (14:11).
O 3. místo: Slovinsko - Německo 30:25 (25:25, 11:15).
Další pořadí: 5. Švédsko, 6. Francie, 7. Španělsko, 8. Island, 9. Rusko,
10. Srbsko, 11. Chorvatsko, 12. Slovensko, 13.Rumunsko, 14.Česko,
15.Finsko, 16. Izrael.

Motorismus

LOKET - Velká cena České republiky, 12. závod MS v motokrosu

MX1:
1. závod:
1. T. Leok (Est./Honda) 39:08,429, 2. Cairoli (It./KTM) -3,457,
3. Desalle (Bel./Suzuki) -7,250, 4. Philippaerts (It./Yamaha) -27,771, 5.
Nagl (Něm./KTM) -29,930, 6. Ramon (Bel./Suzuki) -53,331, ...18. Neugebauer (ČR/Kawasaki) -1:51,782, 25. Smola (ČR/Suzuki) -1 kolo.
2. závod: 1. Cairoli 40:34,824, 2. Desalle -3,037, 3. Ramon -1:06,778, 4.
Nagl -1:09,320, 5. T. Leok -1:10,907, 6. Strijbos (Bel./Suzuki) -1:11,841,
...29. Smola -2 kola, 26. Neugebauer -3 kola.
Celkově: 1. Cairoli 47, 2. Desalle 42, 3. T. Leok 41, ...25. Neugebauer 3.
Průběžné pořadí MS: 1. Cairoli 531, 2. Desalle 447, 3. Philippaerts 394, ...34. Neugebauer 15.

MX2:
1. závod:
1. Roczen (Něm./Suzuki) 39:33,781, 2. Musquin (Fr./KTM) -30,926, 3. Herlings (Niz./KTM) -35,408, 4. Van Horebeek (Bel./Kawasaki) -37,549, 5. Simpson (Brit./KTM) -52,968, 6. Paulin (Fr./Yamaha) -56,169, ...13. Michek (ČR/TM) -1:45,822.
2. závod: 1. Musquin 38:58,574, 2. Roczen -0,516, 3. Paulin -43,397, 4.
Frossard (Fr./Kawasaki) -58,354, 5. Van Horebeek -1:14,565, 6. Simpson -1:24,314, ...13. Michek -1 kolo.
Celkově: 1. Musquin 47, 2. Roczen 47, 3. Paulin 35, ...12. Michek 16.
Průběžné pořadí MS: 1. Musquin 527, 2. Roczen 449, 3. Frossard 404, ...23. Smitka (ČR/KTM) 33, 28. Michek 24.

Ženy:
1. závod:
1. Frankeová (Něm./KTM) 26:22,767, 2. Laierová (Něm./KTM) -2,452, 3. Lancelotová (Fr./KTM) -2,328, ...14. Bártová (ČR/Kawasaki) -1 kolo, 28. Mlýnková (ČR/Honda) -2 kola, 34. Dalecká (ČR/KTM), 35. Fürbacherová (ČR/Yamaha), 36. Antošová (ČR/Honda) nedokončily.
2. závod: 1. Lancelotová 24:53,058, 2. Laierová -0,575, 3. Frankeová
-33,438, ...17. Bártová -1 kolo, 24. Lanková (ČR/Kawasaki) -1 kolo, 30.
Mlýnková, 35. Fürbacherová nedokončily.
Celkově: 1. Lancelotová 45, 2. Frankeová 45, 3. Laierová 44, ...15. Bártová 11.
Průběžné pořadí MS: 1. Laierová 274, 2. Lancelotová 235, 3. Frankeová 222, ...23. Bártová 20.

MOST - Okruhového mistrovství republiky

Vytrvalostní závod divize 4 - absolutní pořadí: 1. Enge, Kostka,
Lichtner-Hoyer 3:00:44,773, 2. Kostka, J. Janiš, Lichtner-Hoyer (všichni
Mercedes Benz C) -1 kolo, 3. J. Mičánek, T. Mičánek (Porsche 997) -2 kola.
Sprint divize 4 nad 2000 ccm: 1. Kostka (Mercedes Benz C) 21:08,371, 2. Herbeck (Pagani Zonda) -1:15,303, 3. J. Mičánek mladší (Porsche 997) -1:39,675.

PŘIBICE (Brněnsko) Mezinárodní mistrovství republiky v autokrosu

Divize 1 a 5: 1. Neuman (Mitsubishi Lancer), 2. Burian (Škoda Fabia), 3.
Horčička (Škoda Fabia).
Průběžné pořadí: 1. Neuman 91, 2. Burian 86, 3. Zívr (VW Golf) 60.
Divize 3A: 1. Nosálek (Škoda), 2. Pospíšilík (Suzuki), 3. Jánoš (VW).
Průběžné pořadí: 1. Jánoš 90, 2. Sekanina (Suzuki) 87, 3. Pospíšilík 60.
Divize 3: 1. Kalvoda (Mitsubishi), 2. P. Bartoš (Ford), 3. Stloukal (BMW).
Průběžné pořadí: 1. P. Bartoš 95, 2. Keřka (Tatra) 91, 3. Stloukal 87.

MAASMECHELEN (Belgie) - Mistrovství Evropy v rallyekrosu

Divize 1: 1. Duval (Bel./Ford Focus), 2. Doran (Brit./Citroën C4), 3.
Jernberg (Švéd./Škoda Fabia), ...11. Koutný (ČR/Ford Fiesta).
Průběžné pořadí ME: 1. Isachsen (Nor./Ford Focus ) 101, 2. Jernberg 95, 3. Doran 90, ...14. Koutný 27.
Divize 2: 1. Tohill (Ir./Ford Fiesta), 2. Enerberg (Nor./Ford Fiesta), 3.
Nottveit (Nor./Citroën Xsara), ...7. Častoral (Opel Astra).
Průběžné pořadí ME: 1. Borseth (Nor./Ford Fiesta) 103, 2. Tohill 97, 3.
Nottveit 97, ...5. Častoral 64.
Divize 1A: 1. Timerzjanov (Rus./Renault Clio), 2. Larsson (Švéd./Citroën
C2), 3. Johansson (Švéd./Peugeot 206), 4. Kalný (ČR/Peugeot 206), 5. Čermák (ČR/Škoda Fabia), ...13. Vimmer (ČR/Peugeot 206).
Průběžné pořadí ME: 1. Timerzjanov 106, 2. Rachmatullin (Rus./Renault Clio) 92, 3. Čermák 83, 4. Kalný 68, ...15. Veverka (Peugeot 206) 18.

SMOLENSK - závod ME tahačů

Třetí závod: 1. Hahn (Něm./MAN) 26:42,07, 2. Vršecký (ČR/Buggyra) -0,40, 3. Bösiger (Švýc./Renault) -15,10, 4. Lacko (ČR/MAN) -20,02.
Čtvrtý závod: 1. Albacete (Šp./MAN) 27:14,21, 2. Östreich (Něm./Renault) -5,40, 3. Hahn -14,50, 4. Lacko -17,00, ...8. Vršecký -54,12.
Průběžné pořadí ME: 1. Albacete 225, 2. Hahn 195, 3. Bösiger 176, 4.
Vršecký 148, ...7. Lacko 84.

Cyklistika

Mezinárodní cyklistický závod Vysočina 2010

4. etapa (162 km): 1. Fiedler (Něm.) 4:10:52, 2. Kozubek (PSK Whirlpool Author), 3. Van der Zwet (Niz.) oba stejný čas, 4. Schwarzhuber (Něm.) -4, 5. Benčík, 6. König (oba PSK Whirlpool Author) oba -12.
Konečné pořadí: 1. Kozubek 10:00:25, 2. König -1:02, 3. Hudeček (dimp GIANT tým) -2:07, 4. Fiedler -2:35, 5. Kadlec (Dukla Praha) -2:46, 6. Benčík (PSK Whirlpool Author) -2:57.

BRESCIA - Mistrovství světa juniorů v silniční cyklistice

Závod s hromadným startem:
Junioři (128 km):
1. Le Gac (Fr.) 3:32:05, 2. McCarthy (Austr.), 3. Stuyven (Belg.) oba -3, ...44. Veselý -4:08, 60. Vakoč (oba ČR) -8:57.
Juniorky (80 km): 1. Ferrandová-Prevotová (Fr.) 2:31:47, 2. Rattová (It.), 3. Riverová (USA) obě stejný čas.

Kolem Dánska, etapový náskok

Konečné pořadí po šesti etapách: 1. Fuglsang (Dán.) 19:03:38, 2. Tuft (Kan.) -27, 3. Busche (USA) -1:35, 4. Mortensen -1:38, 5. Breschel -1:39, 6. Guldhmmer (všichni Dán.) -1:45.

ST. Wendel (Německo) - mistrovství světa v maratonu na horských kolech

Muži: 1. Lakata (Rak.) 3:49:55, 2. Celestino (It.) -5, 3. Stalder (JAR) -6,
...37. Rybařík -14:04, 40. Jobánek -15:03, 47. Vokrouhlík (všichni ČR)
-15:20.
Ženy: 1. Süssová (Švýc.) 4:33:46, 2. Spitzová (Něm.) -1:56, 3. Langvadová (Dán.) -2:53.

BOCHUM - závod Sparkassen Giro

1. Terpstra (Niz.) 3:50:46, 2. Boivin (Kan.), 3. Greipel, 4. Baumann (oba
Něm.), 5. Caethoven (Belg.), 6. V. Hačecký všichni -10, ...35. Bárta (oba
ČR) -1:10.

Plavání

BUDAPEŠŤ - Mistrovství Evropy v plaveckých sportech

Dálkové plavání:
Ženy - 25 km: 1. Beresněvová (Ukr.) 5:48:10,2, 2. Maurerová (Něm.) -0,1, 3. Grimaldiová (It.) -20,6, 4. Dominguezová (Šp.) -20,6, 5. Heisterová (Niz.) -47,8, 6. Barrotová (Fr.) -1:45,3, ...11. Pechanová -2:38,1, 12. Rybářová (obě ČR) -2:41,9.

Synchronizované plavání:
Dvojice finále:
1. Iščenková, Romašinová (Rus.) 98,700 b., 2. Carbonellová, Fuentesová (Šp.) 96,700, 3. Juškovová, Sydorenková (Ukr.) 93,400, ...8. Bernardová, Dufková (ČR) 86,600.

Baseball

Zámořská MLB

Národní liga:
Chicago Cubs - Cincinnati 3:4
Pittsburgh - Colorado 8:7 (v 10. směně)
Atlanta - San Francisco 3:0
Philadelphia - NY Mets 0:1
Milwaukee - Houston 5:2
Florida - St. Louis 5:4 (v 10. směně)
Arizona - San Diego 6:5
LA Dodgers - Washington 3:2 (v 10. směně)

Americká liga:

Toronto - Tampa Bay 17:11
NY Yankees - Boston 5:2
Baltimore - Chicago White Sox 2:4
Cleveland - Minnesota 2:7
Detroit - LA Angels 1:10
Oakland - Texas 6:2
Seattle - Kansas City 1:2

BRNO - turnaj Final Four Českého poháru

Express Brno - Kotlářka 8:5
AVG Draci Brno - Kotlářka 7:1
Technika Brno - Express Brno 4:3.

Technika postoupila do finále, Kotlářka je vyřazena. Závěrečné zápasy jsou na programu 23. října. Vítěz duelu Draci - Express nastoupí ve finále proti Technice.

Golf

VERONA (USA) - turnaj PGA Tour (par 72, dotace 4 miliony dolarů

1. Lunde 271 (73+68+64+66), 2. J. J. Henry (oba USA) 272 (69+70+70+63), 3. Čejka (Něm.) 273 (66+68+67+72), Sim (Austr.) 273 (69+71+67+66), Kelly 273 (70+70+69+64), Teater 273 (71+67+69+66) a Mayfair (všichni USA) 273 (70+68+66+69).

Pozemní hokej

M'ONCHENGLADBACH - Trofej šampionů, turnaj mužů

Finále: Austrálie - Anglie 4:0 (3:0).
O 3. místo: Německo - Nizozemsko 1:4 (0:2).
Konečné pořadí: 1. Austrálie, 2. Anglie, 3. Nizozemsko, 4. Německo, 5.
Španělsko, 6. N. Zéland.

Střelba

MNICHOV - Mistrovství světa

Muži:
Běžící terč mix na 50 m:
1. Stěpanov (Rus.) 394, 2. Jurčo (SR) 393, 3.
Martinsson (Švéd.) 391, 4. Januš 390, ...21. Jonáš (oba ČR) 377.
Družstva: 1. Rusko 1169, 2. Slovensko 1159, 3. Švédsko 1155.

Standardní velkorážná puška na 3x20 ran: 1. Henry (Fr.) 587, 2. Markoja (Slovin.) 585, 3. Berg (Nor.) 584, ...5. Jeřábek 584, 19. Opelka 575, 20. Mach (všichni ČR) 575.
Družstva: 1. Švýcarsko 1745, 2. Norsko 1744, 3. Slovinsko 1740, 4. Česko 1734.

Velkorážná pistole na 30+30 ran: 1. Jekimov (Rus.) 589, 2. Almeida (Braz.) 586, 3. Hembre (Nor.) 585, ...11. Těhan 581, 37. Podhráský 573, 38. Fiala (všichni ČR) 573.

Ženy:
Sportovní malorážka na 60 ran vleže:
1. Sawantová (Indie) 597, 2.
Nowakowská (Pol.) 597, 3. Dovgunová (Kaz.) 596, ...27. Valová 592, 28.
Sýkorová (obě ČR) 592.

Vzduchová pistole: 1. Arunovičová (Srb.) 486,8 (385+101,8), 2.
Yauhleuskayaová (Austr.) 485,0 (385+100,0/v rozstřelu 9,1), 3. Čajková
(Běl.) 485,0 (384+101,1/8,2), 4. Marušková 483,9 (383+100,9), ...46. Říhová 378, 98. Musilová (všechny ČR) 371.

Junioři:
Běžící terč mix na 50 m:
1. Heikkila (Fin.) 387, ...3. Nikl (ČR) 384/v
rozstřelu 20.

Juniorky:
Sportovní malorážka na 60 ran vleže
: 1. Barazaniová (USA) 596, ...8.
Mazurová 593, 17. Brabcová 590, 21. Vránková (všechny ČR) 589.

Triatlon

TISZAUJVÁROS (Maďarsko) - Světový pohár v triatlonu

Muži: 1. Colucci (Braz.) 1:49:07, 2. Grajales (Mex.) -3, 3. Krňávek (ČR)
-6, 4. Malyšev (Rus.) -15, 5. Wild (Švýc.) -20, 6. Vasiljev (Rus.) -21, 7.
Čelůstka (ČR) -21.
Ženy: 1. Sapunovová (Ukr.) 2:01:01, 2. Swallowová (Brit.) -2, 3. Morenová (Braz.) -11, 4. Jerzyková (Pol.) -19, 5. Jacksonová (Austr.) -29, 6. Czesniková (Pol.) -35, ...18. Vodičková -1:57, 30. Stonová (obě ČR) -3:14.

SEDLČANY - MS v kvadriatlonu na krátkých tratích

Muži: 1. Něstěrov (Ukr.) 2:48:25, 2. Podborský (ČR) -2:42, 3. Hóbor (Maď.) -3:24, 4. Katzer (Rak.) -10:15, 5. Roušavý (ČR) -11:13, 6. Bartolomeu (Port.) -15:22.
Ženy: 1. Kingová (Brit.) 3:11:15, 2. Švarcová -6:30, 3. Dufková (obě ČR)
-19:46.

Různé

PRAHA - Zápas v americkém fotbale

Česká republika - Slovensko 24:14 (10:7, 0:7, 7:0, 7:0)

TRONDHEIM - Mistrovství světa v orientačním běhu

Sprint:
Muži (2,7 km):
1. Müller 16:11, 2. Hertner (oba Švýc.), 3. Tranchand (Fr.) oba -2, ...13. Smola -39, 15. Procházka -41, 27. Dlabaja (všichni ČR) -1:16.
Ženy (2,6 km): 1. Niggliová (Švýc.) 16:06, 2.Janssonová (Švéd.) -1, 3.
Andersenová (Nor.) -6, ...6. Juřeníková -50, 12.D. Brožková -1:06, 23.
Svobodná (všechny ČR) -2:09.

SZÉKESFEHERVÁR - MS juniorů v moderním pětiboji

Junioři: 1. Demeter (Maď.) 5796 b., 2. Holyst (Fr.) 5720, 3. Kim Song-čin (Korea) 5664, ...27. Kindl 5380, 33. Kuf (oba ČR) 5152.
Družstva: 1. Korea 16.740, 2. Rusko 16.564, 3. Francie 16.552, ...9. Česko 14.668.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze