Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



Druhá liga - 5. kolo

Sparta B - Zlín 2:0 (1:0)
Třinec - Znojmo 0:3 (0:1)
Hlučín - Vlašim 0:5 (0:3)
Most - Varnsdorf 1:1 (0:0)

ČFL - 4. kolo

Bohemians Praha - Česká Lípa 2:1 (2:0)
České Budějovice B - Vltavín 2:0 (1:0)
Mladá Boleslav B - Ovčáry 2:1 (0:0)
Písek - Pardubice 1:0 (1:0)
Karlovy Vary - Jablonec B 5:1 (2:0)
Hlavice - Žižkov B 1:0 (1:0)

MSFL - 4. kolo

Brno B - Slovácko B 1:1 (1:1)
Jihlava B - Kroměříž 3:1 (1:1)
Břeclav - Hulín 4:1 (2:1)
Líšeň - Uničov 5:3 (3:1)
Vítkovice - Opava 0:2 (0:1)

Divize

Divize A - 4. kolo:
Bohemians 1905 B - Litol 5:0 (3:0)
Zličín - Vlašim B 1:2 (0:0)
Doubravka - Benešov 1:3 (1:2)
Hořovicko - Třeboň 1:1 (0:0)
Motorlet Praha - Domažlice 3:0 (2:0)

Divize B - 4. kolo:
Čelákovice - Meteor Praha 1:1 (0:0)
Český Dub - Most B 4:0 (1:0)
Litvínov - Přední Kopanina 0:0
Polepy - Vyšehrad 2:1 (0:0)
Vilémov - Teplice B 3:1 (1:0)

Divize C - 4. kolo:
Trutnov - Pardubice 2:1 (1:0)
Jičín - Semily 1:0 (1:0)
Náchod-Deštné - Hradec Králové B 1:1 (0:1)
Nová Paka - Letohrad 0:1 (0:1)
Ústí nad Orlicí - Pěnčín-Turnov 3:1 (0:1)
Velim - Chrudim 2:0 (0:0)

Divize D - 4. kolo:
Blansko - Vyškov 3:2 (2:1)
Otrokovice - Bystrc 4:0 (1:0)
Sparta Brno - Pelhřimov 2:1 (1:1)

Divize E - 4. kolo:
Bystřice pod Hostýnem - Mohelnice 3:1 (1:1)
Orlová-Lutyně - Opava B 0:1 (0:1)

Anglická liga - 3. kolo

Blackburn - Arsenal 1:2
Blackpool - Fulham 2:2
Chelsea - Stoke 2:0
Tottenham - Wigan 0:1
Wolverhampton - Newcastle 1:1
Manchester United - West Ham United 3:0

Druhá anglická liga - 4. kolo

Barnsley - Middlesbrough 2:0
Derby - QPR 2:2
Doncaster - Hull 3:1
Ipswich - Bristol 2:0
Millwall - Coventry 3:1
Nottingham - Norwich 1:1
Portsmouth - Cardiff 0:2
Scunthorpe - Crystal Palace 3:0
Sheffield United - Preston 1:0
Swansea - Burnley 1:0
Watford - Leeds 0:1
Leicester - Reading 1:2

Skotská liga - 3. kolo

Aberdeen - Kilmarnock 0:1
Glasgow Rangers - St. Johnstone 2:1
Inverness - Hamilton 0:1

Belgická liga - 5. kolo

Anderlecht - Waregem 0:0
Cercle Bruggy - Lokeren 1:1
Charleroi - Eupen 2:0
Mechelen - St. Truiden 0:0
Standard Lutych - Kortrijk 1:0

Francouská liga - 4. kolo

Arles-Avignon - Rennes 0:1
Lorient - Lyon 2:0
Nancy - Toulouse 0:2
St. Etienne - Lens 3:1
Valenciennes - Montpellier 0:1
Caen - Brest 0:2

Italská liga - 1. kolo

Udine - FC Janov 0:1
AS Řím - Cesena 0:0

Německá liga - 2. kolo

Brémy - Kolín nad Rýnem 4:2
Frankfurt - Hamburk 1:3
Norimberk - Freiburg 1:2
Schalke - Hannover 1:2
Wolfsburg - Mohuč 3:4
St. Pauli - Hoffenheim 0:1

Druhá německá liga - 2. kolo

Duisburg - Ingolstadt 4:1
Union Berlín - Fürth 1:2

Portugalská liga - 3. kolo

Nacional Funchal - Guimaraes 1:3
Benfica Lisabon - Setúbal 3:0

Ruská liga - 19. kolo

Groznyj - Spartak Moskva 2:0
Perm - Rostov na Donu 1:0
Saturn MO - Samara 1:1
Nalčik - Kazaň 1:1

Španělská liga - 1. kolo

Alicante - Bilbao 0:1
Málaga - Valencie 1:3
Levante - FC Sevilla 1:4

Dánská liga - 7. kolo

Esbjerg - Silkeborg 2:1

Nizozemská liga - 4. kolo

Breda - Venlo 2:0
Nijmegen - Heerenveen 2:2
Roda Kerkrade - Almelo 4:2

Polská liga - 4. kolo

Wisla Krakov - Bytom 2:1
Gdaňsk - Vratislav 2:0
Lodž - Polonia Varšava 0:0
Zaglebie Lubin - Gdyně 1:0

Rakouská liga - 6. kolo

Mattersburg - Salcburk 1:0
Ried - Kapfenberg 1:0

Turecká liga - 3. kolo

Büyüksehir - Kasimpasa 3:1
Sivasspor - Bursaspor 0:2
Bucaspor - Genclerbirligi 3:1

Slovenská liga - 7. kolo

Dubnica - Dunajská Streda 2:1
Nitra - Zlaté Moravce 1:1
Prešov - Košice 1:1
Ružomberok - Banská Bystrica 1:0
Trnava - Žilina 0:0

Ukrajinská liga - 8. kolo

Arsenal Kyjev - Obolon Kyjev 1:0

Hokej

Přípravný zápas

České Budějovice - HC Fribourg-Gottéron 5:2 (2:1, 2:0, 1:1).

Turnaj European Trophy

Divize Capital:
Valerenga Oslo - Linköping 7:5
Djurgarden IF - Jokerit Helsinky 3:4 v prodl.
Adler Mannheim - Eisbären Berlín 1:3
Färjestad BK - IFK Helsinky 6:4 

Divize Central:
Frölunda Indians - Kärpät Oulu 7:4
HV71 - TPS Turku 5:0 kont.
Malmö Redhawks - Tappara Tampera 2:3
SC Bern - Red Bull Salcburg 2:3 v prodl.

Tenis

NEW HAVEN (USA) - Turnaj mužů a žen

Muži (dotace 663.750 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Istomin (15-Uzb.) - Troicki (10-Srb.) 7:6 (12:10), 3:6, 6:2.

Ženy (dotace 600.000 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Wozniacká (1-Dán.) - Dementěvová (4-Rus.) 1:6, 6:3, 7:6 (7:5).
Čtyřhra - semifinále:
Peschkeová, Srebotniková (1-ČR/Slovin.) - Medinaová-Garriguesová, Jen C' (Šp./Čína) 7:6 (7:4), 5:7, 10:6.

BRONX - Turnaj žen kategorie ITF

Dvouhra - čtvrtfinále:
Zakopalová (2-ČR) - Hradecká (ČR) 6:2, 6:3
Arvidssonová (7-Švéd.) - Záhlavová-Strýcová (3-ČR) 6:3, 6:3 Čakvetadzeová (Rus.) - Sevastovová (6-Lot.) 6:3, 4:6, 6:4
Makarovová (8-Rus.) - Kerberová (4-Něm.) 6:2, 6:4

Semifinále:
Arvidssonová - Zakopalová 7:6 (7:3), 6:3
Čakvetadzeová - Makarovová 6:3, 6:3

NEW YORK - kvalifikace US Open

Muži:
Dvouhra - 2. kolo:
Lojda(ČR) - Jones (Austr.) 7:5, 3:6, 6:3
Rosol (ČR) - Viola (It.) 7:5, 6:2

Ženy:
Dvouhra - 2. kolo:
Z. Kučová (SR) - Cetkovská (ČR) 7:6 (7:0), 6:4,
3. kolo:
Ondrášková (ČR) - Tatišviliová (Gruz.) 7:5, 2:6, 7:6 (7:5),
Dominguezová-Linová (Šp.) - Kristýna Plíšková (ČR) 6:3, 3:6, 6:0.

Lyžování

HAKUBA (Jap.) - Závody letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Ito (Jap.) 271,6 b. (131,5+128,5 m), 2. Kubacki 270,0 (128+131), 3.
Stoch (oba Pol.) 269,1 (127+131,5), 4. Freund (Něm.) 259,8 (122+128,5), 5. Sedlák (ČR) 254,7 (122,5+126,5), 6. Jumuto (Jap.) 252,0 (128,5+134), ...13. Hlava 239,1 (121,5+125,5), 26. Matura (oba ČR) 209,1 (110+118,5).

Mistrovství světa juniorů v akrobatickém lyžování na Novém Zélandu:

Skikros:
Junioři:
1. Juell, 2. Ring Christensen (oba Nor.), 3. Kornilov (Rus.), ...14. Čech, 16. Vrbický (oba ČR).
Juniorky: 1. Smithová (Švýc.), 2. Ofnerová (Rak.), 3. Livinská (Rus.), ...6. Strychová (ČR).

Biatlon

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ - Pohár IBU v letním biatlonu na kolečkových lyžích

Muži (10 km): 1. Šlesingr 27:55,1 (2 tr. kola), 2. Kristejn -8,8 (1), 3.
Moravec -9,2 (2), ...7. Jánov -49,5 (1), 10. Krupčík -1:32,0 (2), 12. Vítek
-1:37,0 (5), 14. Soukup -1:44,1 (3), 20. Holubec (všichni ČR) -2:45,6 (3).
Ženy (7,5 km): 1. Cylová (Pol.) 24:14,9 (1), 2. Bachmannová (Něm.) -23,1 (4), 3. Soukalová -1:02,2 (2), ...9. Johanidesová -2:05,2 (1), 11.
Vejnarová -2:47,2 (5), 13. Zvařičová -2:59,8 (3), 15. Tomešová -3:04,9 (3), 16. Špácová (všechny ČR) -3:12,6 (3).

Basketbal

TURECKO - Mistrovství světa mužů

Skupina A (Kayseri):
Austrálie - Jordánsko 76:75 (32:39)
Angola - Srbsko 44:94 (18:43)
Německo - Argentina 74:78 (42:39)

Skupina B (Istanbul):
Slovinsko - Tunisko 80:56 (39:28)
USA - Chorvatsko 106:78 (48:26)
Írán - Brazílie 65:81 (29:39)

Skupina C (Ankara):
Řecko - Čína 89:81 (47:37)
Rusko - Portoriko 75:66 (36:34)
Pobřeží slonoviny - Turecko 47:86 (22:40)

Skupina D (Izmir):
Litva - Nový Zéland 92:79 (50:34)
Kanada - Libanon 71:81 (37:34)
Francie - Španělsko 72:66 (27:28)

WNBA - semifinále konferencí, 2.zápas

Východní konference - 2. zápas:
Atlanta - Washington 101:77, konečný stav série 2:0.

Volejbal

KOS (Řec.) - ME do 23 let v plážovém volejbalu

Motorismus

SPA-FRANCORCHAMPS (Belg.) - GP Belgie, 13. závod MS vozů formule 1 (kvalifikace)

1. Webber (Austr./Red-Bull) 1:45,778, 2. Hamilton (Brit./McLaren) 1:45,863, 3. Kubica (Pol./Renault) 1:46,100, 4. Vettel (Něm./Red-Bull) 1:46,127, 5. Button (Brit./McLaren) 1:46,206, 6. Massa (Braz./Ferrari) 1:46,314, 7. Barrichello (Braz./Williams) 1:46,602, 8. Sutil (Něm./Force-India) 1:46,659, 9. Hülkenberg (Něm./Williams) 1:47,053, 10. Alonso (Šp./Ferrari) 1:47,441.

SPA-FRANCORCHAMPS (Belg.) - Závod formulového seriálu GP2

1. Maldonado (Ven./Rapax) 52:27,763, 2. Parente (Portug./Coloni) -0,243, 3. Grosjean (Fr./DAMS) -4,766.
Průběžné pořadí: 1. Maldonado 87, 2. Pérez (Mex./Barwa Addax) 53, 3. Clos (Šp./Racing Engineering) 43.

INDIANAPOLIS (USA) - GP Indianapolis, 11. závod MS silničních motocyklů (kvalifikace)

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 1:48,124, 2. Terol (Šp./Aprilia)
1:48,603, 3. Smith (Brit./Aprilia) 1:49,026, 4. Cortese (Něm./Derbi)
1:49,110, 5. P. Espargaró 1:49,664, 6. Vázquez (oba Šp./Derbi) 1:49,769, ...18. Kornfeil (ČR/Aprilia) 1:51,031.
Moto2: 1. Simón 1:46,139, 2. Faubel (oba Šp./Suter) 1:46,287, 3. Redding (Brit./Suter) 1:46,334, 4. Corsi (It./Motobi) 1:46,358, 5. West
(Austr./Honda) 1:46,365, 6. Elías (Šp./Moriwaki) 1:46,368, ...15. Pešek
(ČR/Moriwaki) 1:46,959.
MotoGP: 1. Spies (USA/Yamaha) 1:40,105, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) 1:40,325, 3. Hayden (USA/Ducati) 1:40,336, 4. Dovizioso (It./Honda) 1:40,559, 5. Pedrosa (Šp./Honda) 1:40,637, 6. Stoner (Austr./Ducati) 1:40,664.

ZLÍN - Barum rallye, šestý podnik MMČR v automobilových soutěžích a devátý díl seriálu IRC

Po 1. etapě: 1. Kopecký, Starý (Škoda Fabia S2000) 1:22:12,7, 2. Loix, Miclotte (Bel./Škoda Fabia S2000) -28,2, 3. Bouffier, Panseri (Fr./Peugeot 207 S2000) -28,5, 4. Hänninen, Markkula (Fin./Škoda Fabia S2000) -35,2, 5. Meeke, Nagle (Brit./Peugeot 207 S2000) -49,7, 6. Pech, Uhel (Mitsubishi Lancer Evo IX) -1:44,3, 7. Valoušek, Hrůza (Škoda Fabia S2000) -1:55,2, 8. Mikkelsen, Floene (Nor./Ford Fiesta S2000) -2:09,6.

MOST - Šestý podnik ME tahačů

První závod: 1. Bösiger (Švýc./Renault) 21:52,84, 2. Östreich
(Něm./Renault) -1,18, 3. Levett (Brit./MAN) -4,10, 4. Albacete (Šp./MAN)
-7,13, 5. Vršecký (ČR/Buggyra) -12,41, ...9. Lacko (ČR/MAN) -31,56.
Druhý závod: 1. Hahn (Něm./MAN) 22:57,36, 2. Östreich -2,91, 3. Albacete -6,41, 4. Vršecký -9,42, 5. Lacko -13,43.
Průběžné pořadí ME: 1. Albacete 243, 2. Hahn 211, 3. Bösiger 196, 4.
Vršecký 163, 5. Östreich 149, 6. Levett 127, 7. Lacko 92.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 1. etapa: Sevilla - Sevilla (týmová časovka 13 km)

1. HTC-Columbia 14:06, 2. Liquigas-Doimo (Kreuziger/ČR) -10, 3. Saxo Bank -12, 4. Cervelo TestTeam -13, 5. Lampre -14, 6. Garmin-Transitions, 7. Omega Pharma-Lotto oba -17, 8. Milram -18, 9. Kaťuša  20, 10. QuickStep -23.

WINDHAM (USA) - Závěrečný závod SP horských kol (cross country, fourcross, sjezd)

Muži: 1. Kulhavý (ČR) 1:39:28, 2. Schurter -14, 3. Vogel -15, 4. Sauser
-17, 5. L. Flückiger (všichni Švýc.) -44, 6. Absalon (Fr.) -1:11, ...34.
Ulman -9:21, 46. Škarnitzl (oba ČR) -11:28.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Schurter 1136, 2. Absalon 1040, 3. Kulhavý 1040, ...34. Škarnitzl 198, 41. Ulman 165, 71. Eberl 49, 79. Spěšný 38, 90. Novák 22, 104. Friedl (všichni ČR) 13.

Ženy:
1. Pendrelová 1:39:48, 2. Premontová (obě Kan.) -4, 3. Gouldová (USA) -2:07, 4. Klemenčičová (Slovin.) -3:17, 5. Oslová (Rak.) -3:41, 6.
Koerberová (USA) -4:21, ...26. Nashová -10:01, 38. Huříková (obě ČR) -15:16.
Konečné pořadí SP (po 6 závodech): 1. Pendrelová 1044, 2. Koerberová 865, 3. Lechnerová (It.) 810, ...11. Nashová 594, 38. Huříková 192.

PROSTĚJOV - MČR mužů v keirinu a v bodovacím závodě madison na 160 kol

Sprint: 1. Tekliňski (Pol.) 11,013, 2. Ptáčník (Dukla Brno) 11,153, 3.
Dabkowski (Pol.) 11,157, ...5. Špička (Dukla Brno) 11,167.
Bodovací závod: 1. Kadlec (ČR) 49, 2. Riebenbauer (Rak.) 41, 3. Bujko
(Pol.) 41, ...5. Mixa (Dukla Praha) 34.
Keirin: 1. Špička, 2. Dabkowski, 3. Bábek (Dukla Brno), 4. Ptáčník.
Bodovací závod dvojic: 1. Bláha, Hochmann (Dukla Praha) 20, 2. Kadlec, Kaňkovský (ČR) 17, 3. Dostál, V. Hačecký (Dukla Praha/Atlas Personal) 12.

SANGERHAUSEN - 3. turnaj Světového poháru v kolové

Finále: Ginsheim (Rossmann, Müller) - Oftringen (Stadelmann, Zaugg) 5:3 po prodl.
O 3. místo: Winterthur (Jiricek, Waldispühl) - SC Svitávka (Hrdlička,
Hasoň) 7:3.
O 5. místo: Zscherben (Geredes, Broedel) - MO Svitávka (Loskot, Lepka) 5:1.

DOBŘÍŠ - Kralovický maraton na horských kolech , 5. závod Českého poháru

Muži: 1. Hynek (S&H Superior MTB Team) 4:17:14, 2. Vokrouhlík (Factor Bike Team) -1:18, 3. Spěšný (S&H Superior MTB Team) -4:34.
Ženy: 1. Tlamková (Merida Biking Team) 5:29:35, 2. Čuříková (VEUS Vyškov) -26:03, 3. Kubáčová (Kelly's Bike Ranch Team) -51:30.

Baseball

Extraliga - čtvrtfinále, 1. zápasy

Kotlářka Praha - Eagles Praha 8:1
Express Brno - Hroši Brno 2:5

Zámořská MLB

Americká liga:
Cleveland - Kansas City 15:4
Toronto - Detroit 3:2 (v 11. směně)
Tampa Bay - Boston 1:3
Texas - Oakland 7:3
Chicago White Sox - NY Yankees 9:4
LA Angels - Baltimore 1:3
Seattle - Minnesota 3:6
Národní liga:
Washington - St. Louis 2:4
Cincinnati - Chicago Cubs 7:1
NY Mets - Houston 2:1
Atlanta - Florida 1:7
Milwaukee - Pittsburgh 7:2
Colorado - LA Dodgers 2:6
San Diego - Philadelphia 2:3 (ve 12. směně)
San Francisco - Arizona 0:6

Ragby

Extraliga - 1. kolo

Skupina A:
Praga - Petrovice 14:31 (7:21)
Skupina B:
Říčany - Olomouc 71:11 (25:8)

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze