Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



18. 9. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 9. kolo

Příbram - Slovácko 0:1 (0:0)
Ostrava - Hradec Králové 1:0 (0:0)
Olomouc - Liberec 4:0 (3:0)

Druhá liga - 8. kolo

Sokolov - Třinec 2:2 (1:2)
Sparta B - Jihlava 2:0 (2:0)
Sezimovo Ústí - Žižkov 2:0 (2:0)
Znojmo - Varnsdorf 0:1 (0:1)
Zlín - Karviná 4:1 (2:0)

ČFL - 7. kolo

Chomutov - Karlovy Vary 3:2 (1:1)
Jablonec B - Mladá Boleslav B 1:1 (1:0)
Vltavín - Písek 2:0 (1:0)
Hlavice - Bohemians Praha 0:2 (0:1)
Kunice - Liberec B 1:1 (1:0)
Ovčáry - Slavia B 1:0 (1:0)

MSFL - 7. kolo

Frýdek-Místek - Líšeň 5:1 (5:0)
HFK Olomouc - Olomouc B 1:0 (1:0)
Hulín - Zlín B 1:4 (0:2)
Opava - Kroměříž 4:1 (2:1)

Německá liga - 4. kolo

Bayern Mnichov - Kolín nad Rýnem 0:0
Brémy - Mohuč 0:2
Kaiserslautern - Hoffenheim 2:2
Stuttgart - Mönchengladbach 7:0
Wolfsburg - Hannover 2:0

Divize

Divize A - 7. kolo:
Benešov - Zličín 2:1 (2:1)
Litol - Vlašim B 2:1 (1:1)
Votice - Tábor 2:0 (1:0)

Divize B - 7. kolo:
Kladno B - Vilémov 1:2 (1:1)
Polepy - Čelákovice 3:2 (2:1)
Teplice B - Admira Praha 0:0
Přední Kopanina - Most B 3:2 (1:1)

Divize C - 7. kolo:
Chrudim - Semily 6:3 (1:0)
Dvůr Králové - Jičín 1:0 (1:0)
Kolín - Nová Paka 2:0 (1:0)
Letohrad - Trutnov 4:2 (2:1)
Náchod - Ústí nad Orlicí 2:1 (2:1)

Divize D - 7. kolo:
Bystrc - Napajedla 0:0
Konice - Blansko 1:0 (0:0)
Uherský Brod - Třebíč 0:1 (0:1)

Divize E - 7. kolo:
Dolní Benešov - Orlová 5:1 (1:1)
Mikulovice - Nový Jičín 3:2 (2:0)
Mohelnice - Šumperk 0:0
Petrovice - Brumov 0:0
Valašské Meziříčí - Ostrava B 2:2 (0:2)

Španělská liga - 3. kolo

Espaňol Barcelona - Almería 1:0
Mallorca - Pamplona 2:0
Gijón - Bilbao 2:2
San Sebastian - Real Madrid 1:2

Anglická liga - 5. kolo

Stoke - West Ham United 1:1
Aston Villa - Bolton 1:1
Blackburn - Fulham 1:1
Everton - Newcastle 0:1
Tottenham - Wolverhampton 3:1
West Bromwich - Birmingham 3:1
Sunderland - Arsenal 1:1

Druhá anglická liga - 7. kolo

Barnsley - Derby 1:1
Bristol - Coventry 1:2
Crystal Palace - Burnley 0:0
Ipswich - Cardiff 2:0
Leicester - QPR 0:2
Middlesbrough - Reading 3:1
Millwall - Watford 1:6
Preston - Norwich 0:1
Sheffield United - Portsmouth 1:0
Swansea - Scunthorpe 2:0
Hull - Nottingham 0:0

Belgická liga - 7. kolo

Cercle Bruggy - St. Truiden 4:2
Eupen - Beerschot 0:1
Genk - Lokeren 3:1
Westerlo - Lierse 2:0

Druhá německá liga - 4. kolo

Karlsruhe - Paderborn 2:1
Oberhausen - Bochum 3:1

Italská liga - 3. kolo

Fiorentina - Lazio Řím 1:2
AC Milán - Catania 1:1

Francouzská liga - 6. kolo

Lorient - Caen 0:1
Monako - Toulouse 0:0
Nancy - Brest 0:2
Sochaux - Nice 4:0
St. Etienne - Montpellier 3:0
Valenciennes - Lens 1:1
Arles-Avignon - Marseille 0:3

Polská liga - 6. kolo

Zabrze - Belchatów 1:0
Lodž - Vratislav 5:2
Zaglebie Lubin - Legia Varšava 2:1
Bytom - Chorzów 1:0

Nizozemská liga - 6. kolo

Arnhem - Breda 0:0
Groningen - Excelsior Rotterdam 2:0
Tilburg - Haag 2:4

Skotská liga - 5. kolo

Inverness - Heart of Midlothian 1:3
Glasgow Rangers - Dundee United 4:0
Hibernian - Hamilton 1:1
Motherwell - Aberdeen 1:1
St. Johnstone - St. Mirren 2:1

Turecká liga - 5. kolo

Ankaragücü - Kasimpasa 3:0
Sivasspor - Eskisehirspor 1:1
Antalyaspor - Kayserispor 2:1
Bucaspor - Galatasaray 0:1

Ukrajinská liga - 10. kolo

Sevastopol - Dněpropetrovsk 2:1
Krivoj Roh - Poltava 1:0

Slovenská liga - 9. kolo

Prešov - Slovan Bratislava 2:1
Ružomberok - Zlaté Moravce 1:1
Dubnica - Žilina 2:5
Dunajská Streda - Košice 1:0
Trnava - Banská Bystrica 1:1

Dánská liga - 9. kolo

Randers - Aalborg 2:3

Ruská liga - 21. kolo

Perm - Samara 2:1
Vladikavkaz - Rostov na Donu 0:0
Saturn MO - Dynamo Moskva 3:2

Portugalská liga - 5. kolo

Guimaraes - Leiria 1:0

Hokej

První liga - 2. kolo

Ústí nad Labem - Chomutov 5:4 v prodloužení (2:1, 1:3, 1:0 - 1:0)
Třebíč - Olomouc 2:3 (1:0, 0:3, 1:0)
Kadaň - Chrudim 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Beroun - Benátky nad Jizerou 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Havlíčkův Brod - Písek 1:2 v prodloužení (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Hradec Králové - Jihlava 4:3 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Tábor - Litoměřice 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
Vrchlabí - Znojmo 2:3 po sam. nájezdech (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)

Švýcarská liga - 3. kolo

Ženeva - Fribourg-Gottéron 2:5
Curych - Ambri-Piotta 4:1
Davos - Bern 1:2 v prodl.
Kloten - Langnau 7:2
Lugano - Zug 5:0
Rapperswil - Biel 3:0

Druhá liga

Skupina Východ - 4. kolo:
Frýdek-Místek - Uničov 6:7 (1:4, 3:1, 2:2)
Havířov - Prostějov 4:6 (2:1, 2:1, 0:4)
Hodonín - Nový Jičín 6:2 (0:0, 2:1, 4:1)
Přerov - Orlová 6:4 (1:1, 3:0, 2:3)
Uherské Hradiště - Opava 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Valašské Meziříčí - Vsetín 6:1 (4:1, 1:0, 1:0)

Skupina Západ - 2. kolo:
Řisuty - Klášterec nad Ohří 2:6 (0:2, 0:2, 2:2)
Jablonec nad Nisou - Klatovy 5:3 (3:3, 2:0, 0:0)
Kobra Praha - Děčín 5:4 po sam. nájezdech (1:1, 2:1, 1:2 - 0:0)

Švédská liga - 2. kolo

HV 71 - Brynäs 5:4 v prodl.
Södertälje - Färjestad 2:3 
Lulea - Skelleftea 5:3
MODO Hockey - Djurgaarden 3:2

Finská liga

Ässät Pori - TPS Turku 6:3
SaiPa Lappeenranta - Lukko Rauma 3:5
Tappara Tampere - KalPa Kuopio 1:3

Tenis

DAVIS CUP - semifinále, čtyřhra

SEMIFINÁLE

Bělehrad: Srbsko - Česko 1:2 po druhém dnu.
Djokovič, Zimonjič - Berdych, Štěpánek 6:3, 1:6, 4:6, 1:6.

Lyon: Francie - Argentina 3:0 po druhém dnu
Clément, Llodra - Schwank, Zeballos 6:4, 7:5, 6:3.



Baráž o Světovou skupinu 

Cairns: Austrálie - Belgie 2:1 po druhém dnu.
Hewitt, Hanley - O. Rochus, Bemelmans 6:1, 6:2, 6:4.

Astana: Kazachstán - Švýcarsko 3:0 po druhém dnu.
Golubjov, Ščukin - Allegro, Wawrinka 6:4, 6:3, 6:3.

Bukurešť: Rumunsko - Ekvádor 3:0 po druhém dnu.
Hanescu, Tecau - Endara, Lapentti 6:2, 6:2, 6:2.

Čennaí: Indie - Brazílie 1:2 po druhém dnu.
Bhúpathí, Paes - Melo, Soares 6:4, 7:6 (7:5), 6:1.

Kolín nad Rýnem: Německo - JAR 3:0 po druhém dnu.
Beck, Kas - De Voest, Moodie 6:4, 3:6, 6:3, 6:4.

Lidkoping: Švédsko - Itálie 2:1 po druhém dnu
Aspelin, Lindstedt - Bolelli, Starace 5:7, 6:7 (0:7), 7:6 (7:4), 6:3, 7:5.

Bogotá: Kolumbie - USA 1:2 po druhém dnu
Farah, Salamanca - Fish, Isner 4:6, 4:6, 7:6 (7:5), 3:6.

QUÉBEC (Kan.) - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Šafářová (3-ČR) - Oudinová (5-USA) 4:6, 6:2, 6:4
Matteková-Sandsová (USA) - Marinová (Kan.) 6:4, 7:6 (7:4).

Dvouhra - semifinále:
Paszeková (Rak.) - McHaleová (USA) 6:2, 6:2.

 

KUANG-ČOU (Čína) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Grothová (1-Austr.) - Gallovitsová (Rum.) 6:0, 6:1
Kudrjavcevová (Rus.) - Šuaj Čang (Čína) 6:0, 6:4

Lyžování

OSLO - letní Kontinentální pohár ve skoku na lyžích

1. Šliz (Pol.) 256,5 b. (108,5+97 m), 2. Diethart (Rak.) 253,0 (104,5+
96,5), 3. Hlava 250,5 (104+97), 4. Janda 248,0 (99,5+99), ...23. Hájek
217,0 (95+91), 31. Koudelka (všichni ČR) 108,5 (93).
Průběžné pořadí Kontinentálního poháru (po 10 závodech): 1. Stoch (Pol.) 480 b., 2. Strolz (Rak.) 396, 3. Janda 336, ...5. Hájek 247, 11. Hlava 190, 26. Sedlák 104, 28. Matura (všichni ČR) 80.

TURÍN - finále Světového poháru v travním lyžování

Muži - slalom: 1. Němec (ČR) 47,96, 2. Frau (It.) 49,68, 3. Stocker (Rak.) 50,34, ...8. Kolouch 51,30, 15. Pohl (oba ČR) 54,75.
Ženy - slalom: 1. Šintaniová (Jap.) 55,43, 2. Hirschhoferová (Rak.) 56,70,
3. Cvašková (SR) 57,76, 4. Mlejnková (ČR) 57,81.

Volejbal

KATOVICE (Pol.) - Přípravný turnaj ženských reprezentací

Česko - Srbsko 3:2 (19, -19, -19, 20, 10)
Polsko - Chorvatsko 3:1 (-18, 20, 21, 17)

Házená

Extraliga mužů - 2. kolo

Jičín - Třeboň 28:24 (15:12)
Lovosice - Královo Pole 32:20 (19:7)
Kopřivnice - Plzeň 30:34 (15:16)

Interliga žen - 3. kolo

Písek - Poruba 37:29 (19:9)
Most - Slavia Praha 24:40 (13:16)
Veselí nad Moravou - Šaľa 24:24 (12:12)
Michalovce - ŠKP Bratislava 38:27 (18:12)
Trenčín - Bánovce nad Bebravou 23:32 (11:19)

Motorismus

ALCAŇIZ (Šp.) - GP Aragonie, 13. závod MS silničních motocyklů (kvalifikace)

Do 125 ccm: 1. Márquez (Šp./Derbi) 1:59,335, 2. Cortese (Něm./Derbi)
-0,563, 3. Terol (Šp./Aprilia) -0,635, 4. Vázquez -0,930, 5. P. Espargaró
(oba Šp./Derbi) -0,959, 6. Smith (Brit./Aprilia) -1,082, ...18. Kornfeil
(ČR/Aprilia) -3,717.
Moto2: 1. Iannone (It./Speed Up) 1:55,148, 2. Redding (Brit./Suter) -0,041, 3. De Angelis (San Marino/Motobi) -0,046, 4. Simón (Šp./Suter) -0,216, 5. Corsi (It./Motobi) -0,351, 6. Corti (It./Suter) -0,437, ...22. Abraham (ČR/FTR) -1,075.
MotoGP: 1. Stoner (Austr./Ducati) 1:48,942, 2. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,309, 3. Pedrosa (Šp./Honda) -0,401, 4. Hayden (USA/Ducati) -0,564, 5. Spies (USA/Yamaha) -0,623, 6. De Puniet (Fr./Honda) -1,010.

SILVERSTONE (VB) - Závod seriálu formule Renault

1. Guerrieri (Arg.) 45:55,743, 2. Vergne (Fr.) -1,651, 3. Costa (Šp.)
-11,860, ...6. Salaquarda -22,283, Charouz (oba ČR) nestartoval.
Průběžné pořadí: 1. Aljošin (Rus.) 115, 2. Ricciardo (Austr.) 101, 3.
Guerrieri 100, ...12. Salaquarda 32, 17. Charouz 13.

RUSKO - Rallye hedvábné stezky - Silk Way rallye

Konečné pořadí:
Automobily:
1. Sainz, Cruz Senra (Šp./Volkswagen) 19:42:02, 2. Attíja,
Gottschalk (Katar, Něm./Volkswagen) -8:27, 3. Miller, Pitchford (USA,
JAR/Volkswagen) -40:22, ...17. Mikula, Novák (ČR/Toyota) -23:38:25.
Kamiony: 1. Nikolajev 22:56:41, 2. Čagin -22:08, 3. Kabirov (všichni
Rus./Kamaz) -28:01, 4. Loprais (ČR/Tatra) -1:25:37.

LE MANS (Fr.) - Osmý závod ME tahačů

První závod: Levett (Brit./MAN) 23:37,977, 2. Albacete (Šp./MAN) -3,832, 3. Hahn (Něm./MAN) -4,703, ...5. Lacko (ČR/MAN) -23,083, Vršecký (ČR/Buggyra) nedokončil.
Druhý závod: 1. Hahn 23:45,333, 2. Albacete -11,012, 3. Janiec (Fr./Renault) -13,776, 4. Lacko -18,141, ...Vršecký nedokončil.
Stav EP: 1. Albacete 329, 2. Bösiger (Švýc./Renault) 272, 3. Hahn 272,
...5. Vršecký 188, 7. Lacko 150.

Cyklistika

Vuelta, silniční etapový závod - 20. etapa: San Martín de Valdeiglesias - Bola del Mundo (172,1 km)

1. Mosquera (Šp.) 4:45:28, 2. Nibali (It.) -1, 3. Rodríguez (Šp.) -23, 4. F. Schleck (Luc.) -35, 5. Tondo (Šp.) -39, 6. Roche (Ir.) -42, 7. Nieve (Šp.) -50, 8. P. Velits (SR) -52, 9. Le Mevel -55, 10. Di Gregorio (oba Fr.) -1:00, ...15. Kreuziger (ČR) -1:32.

PEC POD SNĚŽKOU - Závěrečný závod ČP v cross country na horských kolech

Muži: 1. Kulhavý (Rubena Birell Specialized) 1:42:24, 2. Spěšný (S&H
Superior) -1:54, 3. Škarnitzl (dimp Giant team) -2:17, 4. Eberl (Scott
Cycling Team Kolín) -2:24, 5. Vokrouhlík (Factor Bike Team) -3:14, 6.
Kaněra (AxitDoldy) -5:01.
Konečné pořadí: 1. Kulhavý 450 b., 2. Škarnitzl 351, 3. Spěšný 313.
Ženy: 1. Števková (SR/Epic Dohňany) 1:22:39, 2. Havlíková (Kooperativa SG Jablonec) -1:20, 3. Veselá -5:55, 4. Šulcová (obě GT Czech Team) -7:19, 5. Bojková (Ukr./ISD) -8:09, 6. Němcová (Pell's Hard Bikers) -9:29.
Konečné pořadí: 1. Števková 415, 2. Šulcová 322, 3. Havlíková 300.

Závod Kolem Británie - konečné pořadí po osmi etapách:

1. Albasini (Švýc.) 29:23:47, 2. Božič (Slovin.) -1:05, 3. Henderson (N.
Zél.) -1:10, 4. Porte (Austr.) -1:13, 5. Hoogerland (Niz.) -1:32, 6.
Sinkewitz (Něm.) -2:12.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 1. kolo

1. SC Vítkovice - Sokol Mladá Boleslav 6:5 v prodl. (0:0, 0:3, 5:2 - 1:0)
SSK Future - Tatran Střešovice 7:8 (3:1, 1:1, 3:6).

Extraliga žen - 1. kolo

Děkanka Praha - FBK Trutnov 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
FBC Ostrava - Elite Praha 6:1 (3:0, 3:0, 0:1)
Herbadent SJM Praha - FBC Liberec 13:4 (3:2, 4:1, 6:1)
JM Chodov - FBS Olomouc 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)
FbŠ Bohemians - Sokol Brno Židenice 9:1 (2:0, 3:0, 4:1)

Baseball

Extraliga - semifinále, 1. zápas

AVG Draci Brno - Eagles Praha 16:6 (stav série 1:0)

Evropský pohár - kvalifikace o postup do Skupiny A

Technika Brno - North Stars Moskva 2:6 (stav série 0:1)

Zámořská MLB

Národní liga:
Pittsburgh - Arizona 4:3, Philadelphia - Washington 9:1, NY Mets - Atlanta 4:6, Florida - Chicago Cubs 0:2, Houston - Cincinnati 5:3, St. Louis - San Diego 14:4, LA Dodgers - Colorado 5:7, San Francisco - Milwaukee 0:3.

Americká liga:
Baltimore - NY Yankees 3:4, Tampa Bay - LA Angels 3:4, Boston - Toronto 9:11, Chicago White Sox - Detroit 2:9, Kansas City - Cleveland 4:11, Minnesota - Oakland 1:3, Seattle - Texas 2:1.

Dostihy

LYSÁ NAD LABEM - dostihový mítink

I. Abascas (ž. Zatloukal) - Lynette - Nero krvavý básník,
II. Marrakesh (ž. Pavlíček) - Princess Lee - Daiquiri,
III. Cim (ž. Myška) - Apart - Fernando,
IV. Lieve Star (Foret) - Countess - Renée,
V. Golden Winner (ž. Lukášek) - Dusilenka - Mr. Sharina,
VI. Old Malt (ž. Lukášek) - Divoká orlice - Just Field,
VII. Hard Warrior (ž. Andrés) - Cheri Rules - Rechialfa,
VIII. Modas (ž. Novák) - Goma - Sortina.

Futsal

První liga - 3. kolo

Zruč nad Sázavou - Chrudim 2:9

Golf

KUTNÁ HORA - Turnaj profesionálů PGA Senior Tour

Po 2. kole: 1. Wolstenholme 133 (66+67), 2. Belsham (oba Angl.) 134 (67+67), 3. Brand (Skot.) 135 (69+66), 4. Farry (Fr.) 137 (70+67) a Murray (Angl.) 137 (68+69), 6. Oldcorn (Skot.) 138 (72+66), Williams (JAR) 138 (69+69) a Clayton (Austr.) 138 (66+72), ...66. Seifert 149 (77+72), 75. Juhaniak (oba ČR) 157 (79+78).

Hokejbal

Extraliga - 3. kolo:

Vlašim - Karviná 4:0 (2:0, 0:0, 2:0)
Most - Plzeň 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Ústí nad Labem - Dobřany 7:2 (2:1, 0:0, 5:1)
Kert Park Praha - Hradec Králové 2:4 (1:2, 1:1, 0:1)
Pardubice - Třinec 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)
Kladno - Letohrad 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Pozemní hokej

Extraliga

Ženy - 3. kolo:
Rakovník - Slavia Praha 1:1 (1:1), Praga - Mnichovice 1:0 (1:0), Hradec
Králové - Hostivař 0:3 (0:1).

Ragby

Extraliga - 4. kolo

Skupina A:
Sparta Praha - Praga 57:6 (31:6)
Slavia Praha - Petrovice 22:15 (10:12)
Skupina B:
Tatra Smíchov - Vyškov 62:13 (24:3)
Říčany - Dragon Brno 53:7 (29:0)

Stolní tenis

OSTRAVA - Mistrovství Evropy

Muži:
Dvouhra - čtvrtfinále:
Schlager (Rak.) - Saive (Bel.) 4:1 (-11, 2, 8, 8, 1)
Baum (Něm.) - Samsonov (Běl.) 4:3 (-6, 11, -9, 12, 10, -3, 7)
Boll (Něm.) - Mattenet (Fr.) 4:0 (10, 4, 4, 4)
Süss (Něm.) - Crisan (Rum.) 4:1 (4, -9, 5, 9, 6)

Čtyřhra - semifinále:
Boll, Süss (Něm.) - Lundqvist, Gerrel (Švéd.) 4:0 (5, 8, 3, 4)
Sternberg, Groth (Dán.) - Lej Kchou, Pryščepa (Ukr.) 4:2 (9, 9, 5, -8, -8, 4)
Finále: Boll, Süss - Sternberg, Groth 4:0 (9, 5, 4, 2).

Ženy:
Dvouhra - čtvrtfinále:
Pavlovičová (Běl.) - Potaová (Maď.) 4:0 (5, 12, 9, 7)
Meleková (Tur.) - Ču Fang (Šp.) 4:2 (6, 6, 9, -8, -6, 7)
Paskauskieneová (Lit.) - Sü Ťie (Pol.) 4:1 (8, -6, 8, 9, 8)
Liou Ťia (Rak.) - Silbereisenová (Něm.) 4:2 (-3, 8, -5, 8, 8, 3)

Čtyřhra - semifinále:
Timinaová, Li Ťie (Niz.) - Dodeanová, Samaraová (Rum.) 4:3 (-5, 12, -9, 9, 5, -9, 9)
Paskauskieneová, Fadějevová (Lit./Rus.) - Tóthová, Potaová (Maď.) 4:1 (9, 10, -9, 9, 13).

Střelba

ISTANBUL (Tur.) - Finále SP ve střelbě z brokových zbraní

Ženy - skeet: 1. Spadaová (It.) 96 (73+23), 2. Rhodeová (USA) 95 (74+21), 3. Barteková (SR) 94 (70+24/5 v rozstřelu).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze