Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



18. 12. 2010

Fotbal

ABÚ ZABÍ (SAE) - Mistrovství světa klubů

O 3. místo: 
Internacional Porto Alegre - Songnam 4:2 (2:0)
Finále:
Inter Milán - Mazembe 3:0 (2:0)

Druhá anglická liga - 22. kolo

Coventry - Norwich 1:2
Derby - Reading 1:2
Hull - Bristol 2:0
Leeds - QPR 2:0
Nottingham - Crystal Palace 3:0
Sheffield United - Swansea 1:0
Ipswich - Leicester 3:0
Zápasy: Cardiff - Burnley, Millwall - Barnsley, Portsmouth - Scunthorpe a Watford - Preston byly odloženy.

Španělská liga - 16. kolo

La Coruňa - Gijón 1:1
Levante - Bilbao 1:2
Villarreal - Mallorca 3:1
Espaňol Barcelona - FC Barcelona 1:5
San Sebastian - Valencie 1:2

Anglická liga - 18. kolo

Sunderland - Bolton 1:0
Blackburn - West Ham United 1:1
Zápasy Birmingham - Newcastle, Wigan - Aston Villa, Arsenal - Stoke, Liverpool - Fulham byly odloženy.

Německá liga - 17. kolo

Brémy - Kaiserslautern 1:2
Frankfurt - Dortmund 1:0
Norimberk - Hannover 3:1
Schalke - Kolín nad Rýnem 3:0
Wolfsburg - Hoffenheim 2:2
St. Pauli - Mohuč 2:4

Skotská liga - 18. kolo

Heart of Midlothian - Inverness 1:1
Kilmarnock - Hibernian 2:1
Zápasy Hamilton - Celtic Glasgow, Aberdeen - Motherwell, Glasgow Rangers - St. Mirren a St. Johnstone - Dundee United byly odloženy.

Italská liga - 17. kolo

Cesena - Cagliari 1:0
AC Milán - AS Řím 0:1

Portugalská liga - 14. kolo

Benfica Lisabon - Rio Ave 5:2
Beira Mar - Guimaraes 3:2

Francouzská liga - 18. kolo

Montpellier - Auxerre 1:1
Nice - Brest 1:1
Rennes - Valenciennes 1:0
St. Etienne - Arles-Avignon 2:0
Toulouse - Lorient 3:0
Paris St. Germain - Monako 2:2

Belgická liga - 20. kolo

Eupen - Charleroi 1:0
Lierse - Genk 1:1
Waregem - Westerlo 2:0
Zápasy Lokeren - Cercle Bruggy a St. Truiden - Mechelen byly odloženy.

Turecká liga - 17. kolo

Kayserispor - Bucaspor 2:0
Genclerbirligi - Bursaspor 1:5
Antalyaspor - Ankaragücü 2:2
Fenerbahce - Sivasspor 1:0

Nizozemská liga - 19. kolo

Heerenveen - Graafschap 4:0
Breda - Arnhem 1:1
Excelsior Rotterdam - Groningen 2:2
Haag - Tilburg 2:1

Druhá německá liga - 17. kolo

Augsburg - Hertha Berlín 1:1
Düsseldorf - Fürth 1:0

Hokej

MOSKVA (Rus.) - Channel One Cup, druhý turnaj Euro Hockey Tour

Rusko - Česká republika 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
Finsko - Švédsko 1:6 (1.2, 0:2, 0:2)

První liga - 29. kolo

Havlíčkův Brod - Znojmo 3:4 v prodl. (1:0, 2:2, 0:1 - 0:1)
Kadaň - Benátky nad Jizerou 7:2 (4:1, 1:0, 2:1)
Litoměřice - Písek 5:3 (1:1, 4:1, 0:1)
Beroun - Chomutov 0:3 (0:2, 0:1, 0:0)
Třebíč - Jihlava 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Hradec Králové - Ústí nad Labem 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Vrchlabí - Tábor 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Druhá liga

23. kolo skupiny Střed:

Benešov - Kolín 4:3 (0:0, 2:3, 2:0)
23. kolo skupiny Západ:
Most - Řisuty 4:5 po sam. nájezdech (0:1, 2:1, 2:2 - 0:0)
Klášterec nad Ohří - Sokolov 10:2 (5:0, 4:1, 1:1)
Roudnice nad Labem - Klatovy 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Kobra Praha - Jablonec nad Nisou 2:6 (1:2, 1:0, 0:4)

KARLOVY VARY - přípravné utkání

Karlovy Vary - Ufa 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

NHL

New Jersey - Nashville 1:3
Colorado - Ottawa 6:5 v prodl.
Chicago - Detroit 4:1
Florida - Buffalo 6:2

HERISAU (Švýc.) - Arosa Challenge, turnaj reprezentací

O 3. místo
Dánsko - Slovensko 3:5 (1:0, 1:2, 1:3)
Finále
Švýcarsko - Bělorusko 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)

MARSEILLE (Fr.) - Přípravný zápas reprezentací

Francie - Itálie 2:4 (0:1, 1:0, 1:3)

Tenis

PROSTĚJOV - Extraliga družstev, finále

TK Agrofert Prostějov - TK Precolor Plus Přerov 5:1
Berdych - Rosol 6:3, 6:4
Golubjov - Hrbatý 6:4, 6:3
Lacko - Šnobel 6:3, 5:5 skreč ve prospěch Šnobela
Pospíšil - Školoudík 6:7, 6:2, 6:2,
Wozniacká - Voráčová 7:5, 6:3
Kvitová - Hladíková 6:0, 6:2

Lyžování

VAL GARDENA (It.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

1. Zurbriggen (Švýc.) 1:57,21, 2. Baumann (Rak.) -0,06, 3. Cuche (Švýc.) -0,10, 4. Kröll -0,11, 5. Walchhofer (oba Rak.) -0,35, 6. Fayed (Fr.) -0,57, 7. Järbyn (Švéd.) -0,60, 8. Osborne-Paradis (Kan.) -0,74, 9. Janka (Švýc.) -0,75, 10. Keppler (Něm.) -0,94 a Dixon (Kan.) -0,94.
Průběžné pořadí sjezdu (po 2 z 8 závodů): 1. Zurbriggen 150, 2. Walchhofer 145, 3. Kröll 90, 4. Cuche 89, 5. Svindal (Nor.) 85, 6. Baumann a Scheiber (Rak.) 80.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 36 závodů): 1. Zurbriggen 315, 2. Walchhofer 294, 3. Baumann 259, 4. Cuche 244, 5. Svindal 241, 6. Raich (Rak.) 238, ...29. Bank 81, 74. Trejbal (oba ČR) 14.

VAL D ISERE (Fr.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

SP v sjezdovém lyžování ve Val d'Isére (Francie) - sjezd ženy: 1. Vonnová (USA) 1:51,42, 2. Kamerová -0,68, 3. Gutová (obě Švýc.) -0,80, 4. Görglová (Rak.) -0,96, 5. Schnarfová (It.) a Jacquemodová (Fr.) obě -1,19, 7. Fenningerová (Rak.) -1,40, 8. Mancusová (USA) -1,57, 9. Pärsonová (Švéd.) -1,66, 10. Stufferová (It.) -1,67.
Průběžné pořadí sjezdu (po 3 z 9 závodů): 1. Vonnová 260, 2. M. Rieschová (Něm.) 207, 3. Görglová 155, 4. Mancusová 122, 5. Merighettiová (It.) a Fenningerová obě 110.
Průběžné pořadí SP (po 9 ze 38 závodů): 1. M. Rieschová 533, 2. Vonnová 481, 3. Görglová 286, 4. Poutiainenová (Fin.) 276, 5. Mancusová 268, 6. Rebensburgová (Něm.) 250, ...30. Záhrobská 58.

LA CLUZAS (Fr.) - Závod SP v běhu na lyžích

MUŽI - 30 km volně s hromadným startem:
1. Vylegžanin (Rus.) 1:18:53,5, 2. Northug (Nor.) -0,1, 3. Legkov (Rus.) -0,4, 4. Cologna (Švýc.) -2,0, 5. Bauer (ČR) -11,1, 6. Södergren (Švéd.) -14,1, 7. Perl (Švýc.) -15,1, 8. Gjerdalen (Nor.) -15,2, 9. Rickardsson (Švéd.) -15,8, 10. Sedov (Rus.) -17,2, ...18. Magál -48,9, 22. Jakš -1:03,4, 34. Koukal -3:04,5, 43. Novák (všichni ČR) -4:39,9.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 31 závodů): 1. Legkov 493 b., 2. Cologna 471, 3. Vylegžanin 325, 4. Hellner 303, 5. Jönsson (oba Švéd.) 286, 6. Rickardsson 286, 7. Bauer 283, ...32. Jakš 71, 62. Magál 23, 69. Kožíšek (ČR) 18, 74. Koukal 16.

ŽENY - 15 km volně s hromadným startem:
1. Björgenová (Nor.) 42:29,6, 2. Kowalczyková (Pol.) -1,0, 3. Steiraová (Nor.) -10,9, 4. Follisová -1:20,1, 5. Longaová (obě It.) -1:22,0, 6. Haagová (Švéd.) -1:35,5, 7. Roponenová (Fin.) -1:50,1, 8. Jacobsenová (Nor.) -1:50,4, 9. Rupilová (It.) -1:50,6, 10. Kristoffersenová (Nor.) -1:51,3, ...23. Janečková (ČR) -3:29,5.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 31 závodů):
1. Björgenová 760 b., 2. Kowalczyková 539, 3. Follisová 414, 4. Kallaová (Švéd.) 329, 5. Fesselová (Něm.) 282, 6. Longaová (It.) 256, ...68. Janečková 8.

ENGELBERG (Švýc.) - Závod SP ve skocích na lyžích

1. Morgenstern (Rak.) 291,0 b. (135+135,5 m), 2. Malysz (Pol.) 288,8 (137+135), 3. Hautamäki (Fin.) 284,8 (135+135), 4. Kofler (Rak.) 281,3 (135,5+133), 5. Larinto (Fin.) 273,3 (129,5+140), 6. Ito (Jap.) 270,3 (130,5+131), 7. Loitzl (Rak.) 269,8 (131,5+129), 8. Hilde (Nor.) 269,2 (135+128), 9. Ammann (Švýc.) 268,6 (131+134), 10. Karelin (Rus.) 267,7 (129+131), ...14. Koudelka 256,6 (130+128), 26. Sedlák 238,8 (120,5+128,5), 35. Janda 110,4 (116), 42. Hlava a Hájek (všichni ČR) oba 100,6 (110).
Průběžné pořadí SP (po 6 z 26 závodů):
1. Morgenstern 525, 2. Kofler 380, 3. Larinto 321, 4. Hautamäki 311, 5. Ammann 289, 6. Malysz 230, ...24. Janda 45, 25. Koudelka 44, 27. Matura (ČR) 28, 36. Hlava 11, 45. Sedlák 5.

RAMSAU (Rak..) - Závod SP v severské kombinaci

1. Stecher (Rak.) 25:46,4, 2. Kircheisen -0,9, 3. Rydzek (oba Něm.) -15,5, 4. Lodwick (USA) -15,6, 5. Lamy Chappuis (Fr.) -16,8, 6. Kokslien (Nor.) -27,1, 7. Klapfer (Rak.) -28,4, 8. Edelmann (Něm.) -29,4, 9. Watabe -30,2, 10. Takahaši (Jap.) -32,2, ...33. Dvořák -2:19,1, 40. Slavík -2:49,0, 54. Kutal -4:46,1, 56. Jančík (všichni ČR) -5:03,2.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 13 závodů): 1. Lamy-Chappuis 385, 2. Kokslien 329, 3. Stecher 286, 4. Gottwald (Rak.) 260, 5. Frenzel (Něm.) 234, 6. Kircheisen 195, ...17. Dvořák 64, 25. Slavík 39, 37. Churavý (ČR) 16.

INNICHEN (It.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

MUŽI: 1. Gasser (Švýc.), 2. Matt, 3. Zangerl (oba Rak.), ...10. Kraus, v kvalifikaci 58. Takáč, Kopřiva (všichni ČR) nedokončil.
ŽENY: 1. Holmlundová (Švéd.), 2. Serwaová (Kan.), 3. Kučerová (ČR)

Biatlon

Pokljuka (Slovin.) - Světový pohár (3/9)

Muži - sprint (10 km):
1. Ferry (Švéd.) 27:25,9 (0 tr. okruhů), 2. Bö (Nor.) -5,1 (1), 3. Greis (Něm.) -8,7 (0), 4. Fak (Slovin.) -18,2 (1), 5. Usťugov (Rus.) -23,9 (1), 6. Hofer (It.) -29,2 (1), 7. Berger (Nor.) -31,0 (2), 8. Sedněv (Ukr.) -35,0 (0), 9. Makovějev (Rus.) -44,9 (2), 10. Landertinger (Rak.) -45,4 (1), ...33. Moravec -1:37,7 (0), 36. Šlesingr -1:44,8 (2), 61. Vítek -2:24,6 (2), 65. Jánov -2:34,9 (2), 71. Soukup (všichni ČR) -2:41,0 (4).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 26 závodů):
1. Bö 329 b., 2. Svendsen 306, 3. Björndalen (oba Nor.) 265, 4. Sedněv 220, 5. Greis 201, 6. M. Fourcade (Fr.) 192, ...29. Šlesingr 89, 42. Soukup 49, 54. Vítek 31, 69. Moravec 8, 75. Holubec (ČR) 4.11:15
Ženy - sprint (7,5 km):
1. Neunerová (Něm.) 23:05,2 (2 tr. okruhy), 2. Kuzminová (SR) -11,2 (1), 3. Mäkäräinenová (Fin.) -17,0 (1) a Zajcevová (Rus.) -17,0 (0), 5. Bescondová -22,9 (0), 6. Dorinová (obě Fr.) -32,9 (0), 7. Ekholmová (Švéd.) -40,5 (1), 8. Hitzerová (Něm.) -41,1 (1), 9. Bogalijová-Titovecová (Rus.) -44,7 (0), 10. Bachmannová (Něm.) -46,5 (2), ...22. Tomešová -1:10,8 (0), 70. Vejnarová -3:29,6 (3), 88. Zvařičová (všechny ČR) -5:00,3 (3).
Průběžné pořadí SP (po 7 z 26 závodů):
1. Mäkäräinenová 354, 2. Ekholmová 289, 3. Zideková (Švéd.) 257, 4. Brunetová (Fr.) 251, 5. Valj Semerenková (Ukr.) 235, 6. Domračevová (Běl.) 233, ...46. Tomešová 27, 54. Vejnarová 19, 67. Vítková (ČR) 7.

Basketbal

Mattoni Národní basketbalová liga - 15. kolo

Pardubice - Plzeň 79:59 (42:29)
Svitavy - USK Praha 58:63 (33:29)
Ostrava - Kolín 107:97 po prodl. (92:92, 45:44)
Děčín - Nový Jičín 87:82 (45:40)

Jadranská liga - 12. kolo

Croatia Záhřeb - ČEZ Nymburk 92:84 (23:25, 47:42, 71:62)
Partizan Bělehrad - Krka Novo Mesto 75:50 (za domácí Veselý 2 doskoky, 1 asistence, 1 blok)
Hemofarm Vršac - KK Zadar 74:88
Budučnost Podgorica - Cibona Záhřeb 80:71
Olimpija Lublaň - Crvena Zvezda Bělehrad 80:67
Široki Brijeg - Igokea Aleksandrovac 76:72

Excelsior Ženská basketbalová liga - 10. kolo

Hradec Králové - Trutnov 68:71 (15:19, 33:38, 46:60)
Frisco Brno - Karlovy Vary 87:59 (17:14, 39:35, 64:44)
Strakonice - VŠ Praha 85:67 (21:15, 40:34, 63:48)

NBA - základní část

Atlanta - Charlotte 90:85
Dallas - Phoenix 106:91
Detroit - LA Clippers 88:109
Houston - Memphis 103:87
Indiana - Cleveland 108:99
New Orleans - Utah 100:71
New York - Miami 91:113
Oklahoma City - Sacramento 102:87
Philadelphia - LA Lakers 81:93
Portland - Minnesota 107:102
Toronto - New Jersey 98:92

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 17. kolo

Příbram - Odolena Voda 3:0 (22, 14, 21)
Ústí nad Labem - Ostrava 3:0 (26, 23, 20)
Brno - Benátky nad Jizerou 1:3 (-21, -17, 17, -19)
ČZU Praha - Zlín 3:1 (23, -23, 16, 19)
Havířov - České Budějovice 0:3 (-22, -17, -25)
Liberec - Kladno 3:1 (-22, 23, 15, 17)

Uniqa extraliga žen - 5. kolo

Liberec - Šternberk 3:1 (14, 33, -20, 16)
Olomouc - Střešovice 3:0 (9, 21, 20)
Olymp Praha - Frýdek-Místek 3:1 (16, 24, -17, 22)
Ostrava - Slavia Praha 2:3 (-23, -19, 22, 20, -12)
Přerov - Brno 3:2 (-21, -14, 15, 21, 13)

Házená

KARVINÁ - Český pohár mužů, finále

Baník Karviná - Gumárny Zubří 34:27 (18:10)

DÁNSKO/NORSKO - ME žen

Semifinále (Herning):
Rumunsko - Švédsko 23:25 (13:14),
Dánsko - Norsko 19:29 (10:14).
O 5. místo (Herning):
Francie - Černá Hora 23:19 (12:5)

Cyklistika

CALI (Kol.) - Závody SP v dráhové cyklistice

Muži:
Keirin
: 1. Awang (Malaj.), 2. Pervis (Fr.), 3. Špička (ČR).
Omnium: 1. Clancy (Brit.) 24 b., ...12. Dostál (ČR) 72.

Ženy:
Stíhací závod na 3 km
: 1. Shanksová (N. Zél.) 3:30,258.
Sprint: 1. Vogelová (Něm.).

ANTVERPY, cyklokrosový závod

1. Šimůnek (ČR) 58:43, 2. S. Vanthourenhout stejný čas, 3. Aernouts (oba Belg.) -4.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 13. kolo

JM Chodov - Sparta Praha 9:7 (4:3, 2:2, 3:2)
Mladá Boleslav - 1. SC Vítkovice 3:7 (0:2, 2:2, 1:3)

Plavání

DUBAJ (SAE) - MS v plavání v krátkém bazénu

MUŽI:
50 m znak:
1. Doněc (Rus.) 22,93, 2. Sun Siao-lej (Čína) a Faber (Šp.) oba 23,13,
50 m mot.: 1. Subirats (Ven.) 22,40, 2. Govorov (Ukr.) 22,43, 3. S. Deibler (Něm.) 22,44, ...29. Rubáček 23,77, 45. Šefl (oba ČR) 24,45.
ŽENY:
100 m prsa
: 1. Soniová (USA) 1:03,98, 2. Jonesová (Austr.) 1:04,26, 3. Ťi Li-pching (Čína) 1:04,79, ...18. Chocová (ČR) 1:07,65,
200 m pol. záv.: 1. Garcíaová (Šp.) 2:05,73, 2. Jie Š'-wen (Čína) 2:05,94, 3. Kukorsová (USA) 2:06,09, ...13. Závadová (ČR) 2:12,40,
4x100 m v. zp.: 1. Nizozemsko (Heemskerková, Dekkerová, Schreuderová, Kromowidjojová) 3:28,54, 2. USA 3:29,34, 3. Čína 3:29,81

Futsal

První liga - 15. kolo

Slavia Praha - Zruč nad Sázavou 3:5 (3:2)

Krasobruslení

ŽILINA, mistrovství ČR, Slovenska a Polska

MUŽI
1. Verner 221,20, 2. Březina 202,76, 3. Kaška 184,53, ...6. Coufal 158,44, 8. Vašíček (všichni ČR) 146,42.
ŽENY:
1. Jurkiewiczová (Pol.) 118,83, 2. Kunová (SR) 116,23, 3. Boček 112,41, ...7. Kostková 86,22, 8. Březinová (všechny ČR) 79,73.
SPORTOVNÍ DVOJICE:
1. Kadlecová, Bidař (ČR) 133,85, 2. Klatková, Chruscinski (Pol.) 118,68, 3. Herbríková, Zabojev (ČR) 101,02.
TANEČNÍ PÁRY:
1. Myslivečková, Novák (ČR) 135, 94, 2. Višňová, Csolley (SR) 124,31, 3. Zvoryginová, Bernardowski (Pol.) 114,66.

Šachy

PRAHA - MČR v bleskovém šachu

Muži
1. David Navara
2. Miloš Jirovský
3. Vojtěch Plát
Ženy
1. Olga Sikorová
2. Kateřina Němcová
3. Tereza Olšarová

Různé

TELLURIDE (USA) - Závod SP ve snowboardingu

Muži: 1. Vaultier (Fr.), 2. Wescott (USA), 3. Pullin (Austr.), ...13. Novotný, 24. Bakeš, 53. Novák (všichni ČR).
Pořadí snowboardcrossu SP (po 3 z 12 závodů): 1. Vaultier 1590 b., 2. Pullin 1450, 3. Matteotti (It.) 1280, ...21. Novotný 376, 41. Bakeš 107, 65. Novák 15,8.
Ženy: 1. Maltaisová (Kan.), 2. Jekovová (Bulh.), 3. Rickerová (Kan.), ...12. Koukalová, 14. Samková (obě ČR).
Pořadí snowboardcrossu SP (po 3 z 12 závodů): 1: Maltaisová 3000, 2. Rickerová 2200, 3. Jekovová 1800, ...17. Samková a Koukalová obě 490, 25. Chourová (ČR) 130.

LAKE PLACID (USA) - Závod SP bobistů

Dvojboby: 1. Bertazzo, Riva (It.) 1:51,40 (55,61+55,79), 2. Zubkov, Truněnkov (Rus.) 1:51,44 (55,63+55,81), 3. Angerer, Mann (Něm.) 1:51,53 (55,53+56,00).
Průběžné pořadí (po 4 z 8 závodů): 1. Machata (Něm.) 811, 2. Zubkov 803, 3. Bertazzo 747.

PARK CITY (USA) - Závod SP v jízdě na saních

Ženy: 1. Hüfnerová 1:27,075 min. (43,602+43,473), 2. Wischnewská (obě Něm.) 1:27,159 (43,650+43,509), 3. Goughová (Kan.) 1:27,346 (43,718+43,628).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Hüfnerová 400 b., 2. Geisenbergerová (Něm.) a Wischnewská obě 290
Muži - dvojice: 1. A. Linger, W. Linger 1:27,331 (43,710+43,621) a Penz, Fischler (všichni Rak.) 1:27,331 (43,656+43,675), 3. Wendl, Arlt (Něm.) 1:27,474 (43,790+43,684).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů): 1. Wendl, Arlt 330, 2. Oberstolz, Gruber (It.) 315, 3. Penz, Fischler 280, ...17. L. Brož, A. Brož 53, 22. Kvíčala, Kudera (všichni ČR) 40.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze