Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



15. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 5. kolo

Jablonec - Bohemians 1905 3:1 (2:1)
Plzeň - Slovácko 3:0 (1:0)
Slavia - Liberec 1:3 (1:2)
České Budějovice - Hradec Králové 0:0

Druhá liga - 3. kolo

Žižkov - Varnsdorf 2:0 (1:0)
Karviná - Dukla 1:1 (0:0)
Čáslav - Sokolov 3:0 (3:0).

ČFL - 2. kolo

Liberec B - Písek 2:4 (1:2), Plzeň B - Králův Dvůr 1:1 (1:0), Slavia B -Pardubice 0:1 (0:1).

MSFL - 2. kolo

Olomouc B - Slavičín 3:0 (0:0), Zlín B - Jihlava B 1:2 (0:1), Zábřeh - Uničov 1:1 (0:1).

Zámořská MLS

Philadelphia - Colorado 1:1, New York - Los Angeles 0:1, D.C. United - Dallas 1:3, New England - Houston 1:0, Real Salt Lake - Columbus 2:0, San Jose - Kansas City 1:0, Chivas - Seattle 0:0.

Divize - 2. kolo

Divize A: Příbram B - Třeboň 1:0 (0:0), Koloveč - Zličín 3:0 (1:0), Strakonice - Domažlice 0:2 (0:1).

Divize B: Admira Praha - Vyšehrad 5:0 (1:0), Děčín - Meteor Praha 2:2 (1:0), Jirny - Přední Kopanina 4:1 (2:1), Roudnice nad Labem - Teplice B 1:2 (0:1).

Divize C: Pardubice - Pěnčín-Turnov 4:0 (1:0), Horní Měcholupy - Letohrad 0:3 (0:2), Nový Bydžov - Chrudim 0:2 (0:0), Trutnov - Hradec Králové B 1:4 (0:2), Velim - Semily 3:0 (1:0).

Divize D: Velké Meziříčí - Uherský Brod 1:0 (0:0), Hodonín - Bystrc 1:0 (1:0), Tasovice - Konice 3:2 (1:1), Třebíč - Vyškov 0:0, Vrchovina - Pelhřimov 1:2 (1:1).

Divize E: Brumov - Šumperk 1:2 (0:0), Ostrava B - Kravaře 4:0 (2:0), Havířov - Mohelnice 3:3 (2:1), Nový Jičín - Opava B 0:1 (0:0).

Anglická liga - 1. kolo

Liverpool - Arsenal 1:1.

Druhá anglická liga - 2. kolo

Nottingham - Leeds 1:1.

Skotská liga - 1. kolo

Motherwell - Hibernian 2:3.

Belgická liga - 3. kolo

Genk - Charleroi 5:0.
Cercle Bruggy - FC Bruggy 3:1.

Francouzská liga - 2. kolo

Bordeaux - Toulouse 1:2
Caen - Lyon 3:2,
Lille - Paris St. Germain 0:0.

Ruská liga - 17. kolo

Perm - Vladikavkaz 1:0, CSKA Moskva - Machačkala 4:0, Groznyj - Kazaň 1:1, Lokomotiv Moskva - Spartak Moskva 2:3

Dánská liga - 5. kolo

Silkeborg - Horsens 1:2, Randers - Lyngby 2:1, Bröndby Kodaň - Esbjerg 1:1.

Nizozemská liga - 2. kolo

Excelsior Rotterdam - Feyenoord Rotterdam 3:2, Haag - Roda Kerkrade 1:3, Tilburg - Nijmegen 3:5, Utrecht - Breda 3:1.

Polská liga - 2. kolo

Chorzów - Wisla Krakov 2:0, Kielce - Lodž 1:2.

Ukrajinská liga - 6. kolo

Arsenal Kyjev - Volyň 1:1, Šachtar Doněck - Karpaty Lvov 1:0, Sevastopol - Metalurg Doněck 0:1.

Portugalská liga - 1. kolo

Pacos Ferreira - Sporting Lisabon 1:0, Rio Ave - Nacional Funchal 0:1, Beira Mar - Leiria 0:0, Benfica Lisabon - Coimbra 1:2 (0:1).

Turecká liga - 1. kolo

Ankaragücü - Trabzonspor 0:2, Karabükspor - Manisaspor 2:1, Fenerbahce - Antalyaspor 4:0.

Hokej

Přípravné zápasy

Ambri-Piotta - Litvínov 2:5 (0:1, 1:2, 1:2)

Tenis

CINCINNATI - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Clijstersová (4-Belg.) - Ivanovičová (Srb.) 2:1 skreč.
Šarapovová (10-Rus.) - Pavlučenkovová (Rus.) 6:4, 3:6, 6:2.
Čtyřhra - finále:
Azarenková, Kirilenková (Běl./Rus.) - Raymondová, Stubbsová (4-USA/Austr.) 7:6 (7:4), 7:6 (10:8).

TORONTO - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále
Murray (4-Brit.) - Nadal (1-Šp.) 6:3, 6:4
Federer (3-Švýc.) - Djokovič (2-Srb.) 6:1, 3:6, 7:5.
Dvouhra - finále:
Murray (4-Brit.) - Federer (3-Švýc.) 7:5, 7:5.

Lyžování

EINSIEDELN (Švýc.) - Závod letní Grand Prix skokanů na lyžích

1. Ito (Jap.) 138,4 b. (116 m), 2. Malysz 136,7 (111), 3. Kot (oba Pol.) 130,1 (114,5), 4. Hilde (Nor.) 128,8 (108,5), 5. Keituri 127,6 (109,5) a Olli (oba Fin.) 127,6 (106), ...13. Matura 122,9 (111), 18. Hlava 119,6 (110,5), 28. Sedlák 113,9 (105,5), 45. Koudelka (všichni ČR) 105,1 (101,5).
Průběžné pořadí (po 3 z 9 závodů): 1. Ito 240, 2. Malysz 230, 3. Morgenstern (Rak.) 178, ...21. Matura 33, 22. Hlava 32, 32. Sedlák 15.

Basketbal

Zámořská WNBA

New York - Phoenix 107:69, Chicago - Atlanta 74:98, Tulsa - Los Angeles 87:92.

TALLINN - Mistrovství Evropy kadetů

Divize B - finále
Česko - Ukrajina 61:53 (15:11, 36:24, 48:40)
Český tým si už postupem do finále zajistil postup do divize A.

Divize A v Baru (Černá Hora):
Finále: Chorvatsko - Litva 80:52 (47:32).

Volejbal

KRISTIANSAND (Norsko) - Světový okruh v plážovém volejbale

Finále: Rogers, Dalhausser (1-USA) - Harley, Pedro (5-Braz.) 2:0 (18, 12),
o 3. místo: Alison, Emanuel (2-Braz.) - Marcio Araujo, Ricardo (3-Braz.) 2:1 (-15, 14, 12).

BERLÍN - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Muži:
Finále:
Nummerdor, Schuil (6-Niz.) - Doppler, Mellitzer (13-Rak.) 2:1 (18, -28, 18)
o 3. místo: Plavins, Smedins (10-Lot.) - Lario, Mesa (12-Šp.) 2:0 (15, 16)

Motorismus

BRNO - GP České republiky, 10. závod MS silničních motocyklů

Do 125 ccm (19 kol, 102,657 km):
1. Terol (Šp./Aprilia) 43:49,303, 2. P. Espargaró (Šp./Derbi) -20,361, 3. Rabat (Šp./Aprilia) -20,555, 4. Folger (Něm./Aprilia) -29,529, 5. Kornfeil (ČR/Aprilia) -29,914, 6. Smith (Brit./Aprilia) -29,986, 7. Márquez (Šp./Derbi) -31,405, 8. Iwema (Niz./Aprilia) -32,973, 9. Kojama (Jap./Aprilia) -41,842, 10. Salom (Šp./Aprilia) -46,128, ...Chmelík (ČR/Honda) nedokončil.

Moto2 (20 kol, 108,06 km):
1. Elías (Šp./Moriwaki) 41:51,715, 2. Takahaši (Jap./Tech3) -2,312, 3. Iannone (It./Speed Up) -2,959, 4. Cluzel (Fr./Suter) -6,905, 5. Simón (Šp./Suter) -6,974, 6. Talmácsi (Maď./Speed Up) -7,024, 7. Debón (Šp./FTR) -7,808, 8. Corsi (It./Motobi) -1,691, 9. Bradl (Něm./Suter) -15,958, 10. Tomizawa (Jap./Suter) -15,974, ...Vostárek (ČR/Suter) a L. Pešek (ČR/Moriwaki) nedokončili.

MotoGP (22 kol, 118,866 km):
1. Lorenzo (Šp./Yamaha) 43:22,038, 2. Pedrosa (Šp./Honda) -5,494, 3. Stoner (Austr./Ducati) -11,420, 4. Spies (USA/Yamaha) -13,723, 5. Rossi (It./Yamaha) -17,930, 6. Hayden (USA/Ducati) -20,815, 7. Edwards (USA/Yamaha) -33,390, 8. Melandri (Ut./Honda) -39,406, 9. Barberá (Šp./Ducati) -39,639, 10. De Puniet (Fr./Honda) -40,893.

BUXTEHUDE (Něm.) - Závod ME v rallyekrosu

Divize 1: 1. Isachsen (Nor./Ford Focus), 2. Hansen (Švéd./Citroën C4), 3. Lysen (Nor./Ford Fiesta), ...7. Koutný (ČR/Ford Fiesta).
Průběžné pořadí ME: 1. Isachsen 121, 2. Hansen 104, 3. Jernberg (Švéd./Škoda Fabia) 101, ...10. Koutný 37.

Divize 2: 1. Tohill (Ir./Ford Fiesta), 2. Borseth (Nor./Ford Fiesta), 3. Nottveit (Nor./Citroën Xsara), ...5. Častoral (ČR/Opel Astra), 14. Mužík (ČR/BMW).
Průběžné pořadí ME: 1. Borseth 120, 2. Tohill 117, 3. Nottveit 112, ...5. Častoral 76, 11. Mužík 26.

Divize 1A: 1. Meyer (Něm./Škoda Fabia), 2. Kalný (ČR/Peugeot 206), 3. Rachmatullin (Rus./Renault Clio), ...6. Čermák (ČR/Škoda Fabia), 13. Veverka (ČR/Peugeot 206).
Průběžné pořadí ME: 1. Timerzjanov (Rus./Renault Clio) 118, 2. Rachmatullin 107, 3. Čermák 94, 4. Kalný 85, ...14. Veverka 22, 26. Smetana (ČR/Ford Puma) 9.

Cyklistika

HAMBURK (Něm.) - Vattenfall Cyclassics, silniční jednorázový závod (ProTour)

1. Farrar (USA) 5:02:36 hod., 2. Boasson Hagen (Nor.), 3. Greipel (Něm.), 4. Kristoff (Nor.), 5. Davis (Austr.), 6. Bennati (It.) všichni stejný čas.

Cyklistický silniční závod Memoriál Henryka Lasaka:

1. Witecki (Pol.) 3:19:22, 2. Bucháček (ČR), 3. Rutkiewicz oba stejný čas, 4. Honkisz (oba Pol.), 5. Bekmanis (Lot.) oba -14, 6. Schulze (Něm.),
...34. Mareš, 43. Klouček všichni -17, 52. Hebík (všichni ČR) -54.

MONTICHIARI (It.) - MS juniorů v dráhové cyklistice

Junioři:
Kilometr s pevným startem:
1. Esterhuizen (JAR) 1:03,265, ...16. Wagner 1:06,040, 22. Rybín (oba ČR) 1:06,599.
Madison: 1. Yates, McLay (Brit.) 16 b.
Juniorky:
Keirin:
1. Gniděnková (Rus.).

Florbal

PRAHA - Chance Czech Open, mezinárodní turnaj

Elitní kategorie žen - finále:
Herbadent SJM Praha 11 - IBK Dalen 2:1 po sam. nájezdech (0:1, 0:0, 1:0).

Elitní kategorie mužů - finále:
Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) - IK Sirius IBK (Švéd.) 10:9 po sam. nájezdech (1:5, 4:1, 4:3)
Branky: 40. a 56. Henriksson, 56. a 59. Rosén, 14. L.-G. Nilsson, 23. Wiklund, 29. Östholm, 31. Ljunggren, 45. Brännberg, rozhodující sam. nájezd A. Johansson - 14., 30. a 48. Sandkvist, 1. J. Eriksson I, 12. D. Johansson, 12. Strandh, 19. Esbjörnsson, 47. J. Eriksson II, 60. B. Nilsson.

Kategorie B mužů:
Čtvrtfinále:
FbŠ Bohemians - Munka-Ljungby IBK (Švéd.) 5:4, TJ Sokol Královské Vinohrady - Tatran Střešovice B 1:2, FB Topgrandma (Fin.) - Pensseli Sedät (Fin.) 2:3, Hagunda IF Blueberrybakers (Švéd.) - FBC Kladno 4:5.
Semifinále: Pensseli Sedät - FbŠ Bohemians 3:1, Tatran Střešovice B - FBC Kladno 1:0.
Finále: Tatran Střešovice B - Pensseli Sedät 4:3 po sam. nájezdech.

Kategorie B žen:
Semifinále:
FBŠ Jihlava - Černá Hora (Fin.) 0:6, Herbadent SJM Praha 11 B - Děkanka Praha 2:3.
Finále: Černá Hora - Děkanka Praha 2:0.

Kategorie juniorů:
Semifinále:
SSK Future - Bulldogs Brno 4:1, 1. SC Vítkovice - Tatran Střešovice 5:2.
Finále: 1. SC Vítkovice - SSK Future 0:4.

Plavání

BUDAPEŠŤ - ME v plaveckých sportech

Bazénové plavání:
Muži:
50 m v. zp.:
1. Bousquet (Fr.) 21,49, 2. Nystrand (Švéd.) 21,69, 3. Gilot (Fr.) 21,76, ...v rozplavbách 44. Rubáček (ČR) 23,49,
400 m pol. záv.: 1. Cseh 4:10,95, 2. Verrasztó (oba Maď.) 4:12,96, 3. Nevo (Izr.) 4:15,10,
4x100 m pol. št.: 1. Francie (Lacourt, Duboscq, Bousquet, Gilot) 3:31,32, 2. Rusko 3:33,29, 3. Nizozemsko 3:33,99, ...v rozplavbách 14. ČR (Fučík, Bartůněk, Šefl, Verner) 3:41,35.
Ženy:
50 m v. zp.:
1. Alshammarová (Švéd.) 24,45, 2. Schreuderová (Niz.) 24,66, 3. Halsallová (Brit.) 24,67,
400 m v. zp.: 1. Adlingtonová (Brit.) 4:04,55, 2. Etienneová (Fr.) 4:05,40, 3. Friisová (Dán.) 4:07,10,
50 m prsa: 1. Jefimovová (Rus.) 30,29, 2. Haywoodová (Brit.) 31,12, 3. Johanssonová (Švéd.) 31,24, ...v semifinále 9. Chocová 31,84, 11. Pikhartová 31,95, v rozplavbách 22. Kolářová (všechny ČR) 33,08,
200 m mot.: 1. Hosszuová 2:06,71, 2. Jakabosová (obě Maď.) 2:07,06, 3. Gandyová (Brit.) 2:07,54,
4x100 m pol. št.: 1. Británie (Spofforthová, Haywoodová, Halsallová, Smithová) 3:59,72, 2. Švédsko 4:01,18, 3. Německo 4:03,22, ...v rozplavbách ČR (Baumrtová, Pikhartová, Jarošová, Strapková) diskvalifikována.

Skoky do vody:
Muži:
10m věž:
1. Klein 534,85, 2. Hausding (oba Něm.) 516,45, 3. Kaptur (Běl.) 515,80.
Ženy:
3m prkno synchro:
1. Cagnottová, Dellapéová (It.) 327,90 b., 2. Fedorovová, Pysmenská (Ukr.) 312,00, 3. Pozdňakovová, Filipovová (Rus.) 307,50.

Baseball

Zámořská MLB

Národní liga:
Washington - Arizona 2:9, Cincinnati - Florida 5:4, NY Mets - Philadelphia 0:4, Atlanta - LA Dodgers 1:2, St. Louis - Chicago Cubs 2:3, Houston - Pittsburgh 3:2, Colorado - Milwaukee 4:5 (v 10. směně), San Francisco - San Diego 3:2 (v 11. směně).
Americká liga:
Cleveland - Seattle 3:9, Tampa Bay - Baltimore 7:3, Texas - Boston 1:3, Chicago White Sox - Detroit 2:3, Minnesota - Oakland 2:0, Kansas City - NY Yankees 3:8, LA Angels - Toronto 7:2.

Dostihy

KARLOVY VARY - rovinový mítink

Cena Masise - Pohár Grandhotelu Pupp (rovina, 1200 m, dotace 120.000 korun):
1. Nina Directa (ž. Janáček, tr. Luka, stáj Hřebčín Křenek), 2. Kalanisi Queen, 3. Moin Kum. Čas: 1:16,77. Výrok: jistě 1 1/4 - 3 3/4 - 4 1/4.
Rámcové dostihy:
I.: Love Style (ž. Chaloupka) - Kind Girl - Nero Krvavý Básník,
II.: Lea (Koplíková) - Ofset - Sorbon,
III.: Tulum (Koplíková) - Bright Crystal - Arzek,
V.: Pareto (ž. Pavlíček) - Cheri Honey - Bailando,
VI.: Savignon (ž. Pavlíček) - God Bless You - Rabbit Gibraltar,
VII.: Wolmanka (ž. Zatloukal) - I Will Fly - Seco.

Golf

KOHLER (USA) - PGA Championship, turnaj kategorie major.

Po 3. kole:
1. Watney 203 (69+68+66), 2. D. Johnson (oba USA) 206 (71+68+67), McIlroy (Brit.) 206 (71+68+67), 4. Day (Austr.) 207 (69+72+66), Liang Wen-čchung (Čína) 207 (72+71+64), Kaymer (Něm.) 207 (72+68+67), ...31. Woods 213 (71+70+72), 48. Mickelson (oba USA) 215 (73+69+73).

Kanoistika

BRATISLAVA - ME ve vodním slalomu

Muži:
K1:
1. Kauzer 87,82 (0 trestných sekund), 2. Meglič (oba Slovin.) 87,97 (0), 3. Hradilek 89,85 (2), ...v semifinále 20. Hilgert 192,52 (102), 30. Přindiš (všichni ČR) 103,92 (2),
C1: 1. Martikán 90,06 (0), 2. Beňuš 92,10 (0), 3. Slafkovský (všichni SR) 93,89 (2), ...10. Mašek 146,94 (50), v semifinále 12. Ježek 99,48 (4), 19. Jáně (všichni ČR) 147,14 (52),
C2: 1. L. Škantár, P. Škantár (SR) 101,21 (0), 2. Volf, Štěpánek (ČR) 102,38 (2), 3. Florence, Hounslow (Brit.) 103,38 (0), ...9. Přinda, Havlíček 112,53 (6), v semifinále 13. Koplík, Vrzáň (všichni ČR) 112,15 (2).
Ženy:
K1:
1. Dukátová (SR) 97,59 (0), 2. Kuhnleová (Rak.) 101,68 (0), 3. Krageljová (Slovin.) 101,99 (2), 4. Řihošková 103,94 (0), 5. Hilgertová 105,28 (2), ...v semifinále 16. Pavelková (všechny ČR) 116,85 (4),
C1: 1. Mácová 160,13 (50), 2. Dukátová (obě SR) 170,05 (54), 3. Loirová (Fr.) 183,29 (50), 4. Hošková (ČR) 233,47 (104).

Stolní tenis

SOUL - Turnaj série Pro Tour ve stolním tenisu

Muži:
Dvouhra:
Samsonov (Běl.) - Čo Se-hjok (Korea) 4:3 (8, -6, -8, 4, 5, -6, 6).
Čtyřhra: Baum, Steger (Něm.) - I Čung-u, Rjo Sung-min (Korea) 4:2 (6, 8, -9, -8, 8, 9).

Ženy:
Dvouhra:
Šen Jen-fej (Čína) - Feng Tchien-wej (Sing.) 4:3 (-8, 8, -5, 4, -9, 10, 12).
Čtyřhra: Kim Kjong-a, Pak Mi-jong - Kim Čung-hjon, Sok Ha-čung (všechny Korea) 4:0 (8, 7, 7, 2).

Triatlon

KITZBÜHEL (Rak.) - Závody MS

Závod MS v triatlonu v Kitzbühelu (Rakousko) - ženy:
1. Findlayová (Kan.) 2:03:03, 2. Nordenová (Švéd.) -3, 3. Hewittová (N. Zél.) -7, 4. Jenkinsová (Brit.) -1:03, 5. Moffattová (Austr.) -1:16, 6. Robertsová (JAR) -1:38, ...27. Vodičková (ČR) -5:18.
Průběžné pořadí MS (po 6 ze 7 závodů):
1. Moffattová 2696 b., 2. Hewittová 2644, 3. Nordenová 2440, ...52. Frintová (ČR) 497, 55. Vodičková 459.

Různé

TRONDHEIM - Mistrovství světa v orientačním běhu

Muži (5,4/9/9 km): 1. Rusko (Chramov, Cvetkov, Novikov) 2:09:51, 2. Norsko -43, 3. Švýcarsko -1:12, ...5. Česko (Dlabaja, Procházka, Smola) -2:07.
Ženy (4,7/6,3/6,3 km): 1. Finsko (Finckeová, Rantanenová, Kauppiová) 1:59:04, 2. Norsko -11, 3. Švédsko -1:15, ...6. Česko (Klechová, Juřeníková, D. Brožková) -7:40.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze