Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



14. 8. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 5. kolo

Ostrava - Olomouc 1:2 (1:1)

Druhá liga - 3. kolo

Sparta B - Kladno 2:1 (1:1)
Třinec - Vlašim 0:0
Most - Hlučín 3:0 (1:0)
Zlín - Sezimovo Ústí 2:0 (0:0).

ČFL - 2. kolo

Bohemians Praha - Kunice 2:0 (1:0)
České Budějovice B - Chomutov 2:0 (1:0)
Jablonec B - Česká Lípa 0:0
Mladá Boleslav B - Vltavín 0:0
Karlovy Vary - Žižkov B 2:0 (1:0)
Hlavice - Ovčáry 1:3 (1:2).

MSFL - 2. kolo

Brno B - HFK Olomouc 0:3 (0:3)
Břeclav - Opava 0:2 (0:0)
Líšeň - Slovácko B 2:0 (2:0)
Vítkovice - Kroměříž 3:0 (1:0)
Hulín - Frýdek-Místek 2:0 (2:0)

Divize - 2. kolo

Divize A:
Bohemians 1905 B - Vlašim B 3:1 (1:1)
Doubravka - Votice 0:0
Hořovicko - Benešov 1:3 (1:0)
Motorlet Praha - Litol 3:1 (2:1)
Tábor - Sezimovo Ústí B 3:0 (2:0).
Divize B:
Čelákovice - Brozany 1:1 (0:0)
Litvínov - Most B 2:0 (0:0)
Polepy - Kladno B 1:3 (0:1)
Vilémov - Český Dub 3:0 (2:0)
Divize C:
Náchod-Deštné - Kolín 0:0
Nová Paka - Jičín 3:0 (3:0)
Ústí nad Orlicí - Dvůr Králové 2:1 (0:1)
Divize D:
Blansko - Žďár nad Sázavou 3:3 (1:2)
Otrokovice - Napajedla 1:2 (1:2)
Sparta Brno - Rosice 3:2 (0:2).
Divize E:
Bystřice pod Hostýnem - Valašské Meziříčí 0:0
Mikulovice - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
Orlová-Lutyně - Lískovec 1:0 (1:0)

Anglická liga - 1. kolo

Tottenham - Manchester City 0:0
Aston Villa - West Ham United 3:0
Blackburn - Everton 1:0
Bolton - Fulham 0:0
Sunderland - Birmingham 2:2
Wigan - Blackpool 0:4
Wolverhampton - Stoke 2:1
Chelsea - West Bromwich 6:0

Skotská liga - 1. kolo

Inverness - Celtic Glasgow 0:1
Aberdeen - Hamilton 4:0
Glasgow Rangers - Kilmarnock 2:1
Heart of Midlothian - St. Johnstone 1:1
St. Mirren - Dundee United 1:1.

Druhá anglická liga - 1. kolo

Barnsley - Crystal Palace 1:0
Derby - Cardiff 1:2
Doncaster - Bristol 1:1
Ipswich - Burnley 1:1
Leicester - Middlesbrough 0:0
Millwall - Hull 4:0
Portsmouth - Reading 1:1
Scunthorpe - Norwich 0:1
Sheffield United - QPR 0:3
Swansea - Preston 4:0
Watford - Coventry 2:2

Belgická liga - 3. kolo

Standard Lutych - Lokeren 3:3
Anderlecht - Beerschot 4:0
Gent - Eupen 2:1
Kortrijk - St. Truiden 2:0
Mechelen - Lierse 1:0
Westerlo - Waregem 1:1.

Francouzská liga - 2. kolo

Brest - Auxerre 1:1
Lorient - Nice 1:2
Nancy - Rennes 0:3
St. Etienne - Sochaux 3:2
Valenciennes - Marseille 3:2
Monako - Montpellier odloženo
Arles-Avignon - Lens 0:1

Ruská liga - 17. kolo

Tomsk - Samara 1:1
Petrohrad - Dynamo Moskva 1:1
Saturn MO - Rostov na Donu 0:2
Nalčik - Novosibirsk 4:2

Dánská liga - 5. kolo

FC Kodaň - Nordsjaelland 2:0
Sönderjyske - Odense 1:3

Nizozemská liga - 2. kolo

Ajax Amsterdam - Arnhem 4:2
Alkmaar - Groningen 1:1
PSV Eindhoven - Graafschap 6:0
Venlo - Almelo 1:0
Twente Enschede - Heerenveen 0:0.

Polská liga - 2. kolo

Bialystok - Belchatów 3:1
Bytom - Gdaňsk 1:1
Poznaň - Gdyně 0:0
Zaglebie Lubin - Zabrze 1:2

Slovenská liga - 5. kolo

Banská Bystrica - Zlaté Moravce 0:0
Nitra - Slovan Bratislava 1:0
Prešov - Dubnica 1:1
Senica - Košice 1:0
Trnava - Dunajská Streda 1:1.

Ukrajinská liga - 6. kolo

Poltava - Dynamo Kyjev 3:1
Krivoj Roh - Simferopol 1:4
Dněpropetrovsk - Metalist Charkov 0:1
Záporoží - Obolon Kyjev 1:2

Portugalská liga - 1. kolo

Marítimo - Setúbal 0:1
Naval - FC Porto 0:1
Pacos Ferreira - Sporting Lisabon 1:0

SEVILLA - španělský Superpohár, první duel

Sevilla - Barcelona 3:1 (0:1)

Turecká liga - 1. kolo

Gaziantepspor - Kasimpasa 0:0
Sivasspor - Galatasaray 2:1
Bucaspor - Besiktas 0:1
Eskisehirspor - Genclerbirligi 0:0.

Hokej

Přípravné zápasy

Jokerit Helsinky - Sparta 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) (European Trophy)
Skalica - Oceláři Třinec 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
Fribourg-Gottéron - Litvínov 9:4 (3:2, 3:1, 3:1)
Dukla Trenčín - PSG Zlín 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)

BŘECLAV, PIEŠŤANY - Memoriál Ivana Hlinky hráčů do 18 let

Finále
USA - Kanada 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
O 3. místo
Česko - Švédsko 1:6 (0:3, 1:2, 0:1)

Tenis

CINCINNATI - Turnaj žen

Dvouhra - čtvrtfinále:
Clijstersová (4-Belg.) - Pennettaová (11-It.) 7:6 (8:6), 6:4
Šarapovová (10-Rus.) - Bartoliová (16-Fr.) 6:1, 6:4.

TORONTO - Turnaj mužů

Dvouhra - čtvrtfinále
Federer (3-Švýc.) - Berdych (7-ČR) 6:3, 5:7, 7:6 (5)
Djokovič (2-Srb.) - Chardy (Fr.) 6:2, 6:3.
Čtyřhra - semifinále
Benneteau, Llodra (Fr.) - Čermák, Mertiňák (ČR/SR) 7:6 (7:5), 6:4

Atletika

LONDÝN - Mítink Diamantové ligy

Muži:
400 m:
1. Wariner (USA) 44,67, 2. Gonzales 44,80, 3. Chambers (oba Jam.) 45,18
míle: 1. Choge (Keňa) 3:50,14, 2. Gebremedhin (Et.) 3:50,35, 3. Manzano (USA) 3:50,64
110 m př.: 1. Oliver (USA) 13,06, 2. Thomas (Jam.) 13,32, 3. Darien (Fr.) 13,34, ...v rozběhu Svoboda (ČR) 13,40 - nepostoupil.
výška: 1. Uchov (Rus.) 229, 2. Williams (USA) 227, 3. Thomas (Bah.) 227, ...7. Bába (ČR) 220
dálka: 1. Phillips (USA) 818, 2. Jensen (Dán.) 796, 3. Tomlinson (Brit.) 792
koule: 1. Hoffa (USA) 21,44, 2. Majewski (Pol.) 21,20, 3. Cantwell (USA) 20,78, disk: 1. Kanter (Est.) 67,82, 2. Kövágó (Maď.) 65,54, 3. Alekna (Lot.) 65,33
oštěp: 1. Thorkildsen (Nor.) 87,38, 2. De Zordo (Něm.) 86,97, 3. Pitkämäki (Fin.) 84,71.

Ženy:
400 m:
1. Felixová (USA) 50,79, 2. Firovová (Rus.) 50,84, 3. Dunnová (USA) 50,89
800 m: 1. Savinovová (Rus.) 1:58,64, 2. Jepkosgeiová (Keňa) 1:59,16, 3. Simpsonová (Brit.) 1:59,26
400 m př.: 1. Spencerová (Jam.) 53,78, 2. Hejnová (ČR) 55,11, 3. Childová (Brit.) 55,16
3000 m př.: 1. Chemosová (Keňa) 9:22,49, 2. Zarudněvová (Rus.) 9:22,60, 3. Rotichová (Keňa) 9:23,68
tyč: 1. Murerová (Braz.) 446, 2. Schwartzová (Izr.) 446, 3. Dennisonová (Brit.) 446,...7. Ptáčníková (ČR) 431
trojskok: 1. Savigneová (Kuba) 14,86, 2. Rypakovová (Kaz.) 14,74, 3. Saladuchaová (Ukr.) 14,40

Další disciplíny
Muži:
200 m:
1. Spearmon (USA) 20,12, 2. Martina (Niz. Ant.) 20,42, 3. Ndure (Nor.) 20,43.
Ženy:
100 m:
1. Myersová 11,01, 2. Jeterová (obě USA) 11,06, 3. Okagbareová (Nig.) 11,10.

Lyžování

OBERWIESENTHAL (Něm.) - Závody letní Grand Prix v severské kombinaci

Výsledky: 1. Moan (Nor.) 26:05,3, 2. Rydzek (Něm.) -6,1, 3. Dvořák (ČR) -36,7, 4. Frenzel (Něm.) -50,0, 5. Heer (Švýc.) -56,5, 6. Ryynänen (Fin.) -1:03,0, ...14. Churavý -1:35,6, 22. Slavík -2:04,5, 43. Vodseďálek (všichni ČR) -3:50,0.
Konečné pořadí (po 4 závodech): 1. Rydzek 340, 2. Moan 282, 3. Frenzel 260, 4. Dvořák 164, ...24. Slavík 34, 25. Churavý 30.

Basketbal

Utkání ME mužů, divize B

Slovensko - Česko 60:65 (16:19, 33:34, 50:55)
Kypr - Švýcarsko 67:70

WNBA

Atlanta - New York 83:90
Washington - Minnesota 61:58
Indiana - Phoenix 110:90
Connecticut - Seattle 88:68
San Antonio - Tulsa 94:74

TALLINN - Mistrovství Evropy kadetů, divize B - semifinále

Česko - Nizozemsko 70:47

PTOLEMAIDA/KOZANI (Řec.) - ME kadetek

Volejbal

KRISTIANSAND (Norsko) - Světový okruh v plážovém volejbale

Finále
Larissa, Juliana (1-Braz.) - Süe Čchen, Čang Si (3-Čína) 2:0 (19, 20)
O 3. místo
Maria Clara, Carol (8-Braz.) - Kessyová, Rossová (5-USA) 2:1 (-13, 19, 8).

KROSNO (Pol.) - Přípravný zápas ženských reprezentací

Česko - Rusko 0:3 (-22, -18, -24)

BERLÍN - Mistrovství Evropy v plážovém volejbalu

Finále: Gollerová, Ludwigová (1-Něm.) - Holtwicková, Semmlerová (3-Něm.) 2:0 (23, 16)
O 3. místo: Er. Nyströmová, Em. Nyströmová (4-Fin.) - Keizerová, Van
Ierselová (6-Niz.) 2:1 (17, -12, 12).

Motorismus

BRNO - GP České republiky, 10. závod MS silničních motocyklů (kvalifikace)

Do 125 ccm: 1. Smith (Brit./Aprilia) 2:07,146, 2. Terol (Šp./Aprilia) -0,484, 3. P. Espargaró (Šp./Derbi) -0,927, 4. Márquez (Šp./Derbi) -1,040, 5. Cortese (Něm./Derbi) -1,193, 6. Vázquez (Šp./Derbi) -1,528, ...14. Kornfeil (ČR/Aprilia) -3,167, 30. Chmelík -10,592 - nekvalifikoval se, 31. Toušková (oba ČR/Honda) -11,016 - nekvalifikovala se.
Moto2: 1. Tomizawa (Jap./Suter) 2:03,452, 2. Iannone (It./Speed Up) -0,232, 3. Elías (Šp./Moriwaki) -0,289, 4. Rolfo (It./Suter) -0,342, 5. Takahaši (Jap./Tech 3) -0,693, 6. Ägerter (Švýc./Suter) -0,799, ...25. Pešek (ČR/Moriwaki) -2,034, 27. Vostárek (ČR/Suter) -2,106, 34. Abraham (ČR/FTR) -2,425.
MotoGP: 1. Pedrosa (Šp./Honda) 1:56,508, 2. Spies (USA/Yamaha) -0,338, 3. Lorenzo (Šp./Yamaha) -0,357, 4. Stoner (Austr./Ducati) -0,360, 5. Rossi (It./Yamaha) -0,551, 6. Dovizioso (It./Honda) -0,609.

MALILLA (Švéd.) - GP Skandinávie, sedmý závod MS jednotlivců na ploché dráze

Finále: 1. Holta (Pol.), 2. Crump (Austr.), 3. Gollob (Pol.), 4. Lindgren (Švéd.).
Průběžné pořadí MS (po 7 z 11 závodů): 1. Gollob 107, 2. Hampel (Pol.) 102, 3. Crump 90, 4. Holta 76, 5. Bjerre (Dán.) 75, 6. Holder (Austr.) 66, ...23. Kůs (ČR) 3.

DAUGAVPILS (Lot.) - finále MS jezdců do 21 let na ploché dráze - druhý závod

1. Ward (Austr.) 12, 2. Bogdanovs (Lot.) 12, 3. Laguta (Rus.) 11, ...10. Kůs (ČR) 6.

LE MONT DORE (Fr.) - Devátý podnik ME v závodech automobilů do vrchu

ST. URSANNE (Švýc.) - Desátý podnik ME v závodech do vrchu

KAPLICE - Závod MMČR v motokrosu

MX3 Open
1. jízda:
1. Michek (TM), 2. Žerava (Honda), 3. Bartoš (KTM), 4. Walkner (Rak./KTM), 5. Leonce (Fr./Suzuki), 6. Čepelák (Yamaha).
2. jízda: 1. Walkner, 2. Bartoš, 3. Leonce, 4. Čepelák, 5. Zaremba (KTM), 6. Michek.
Celkově: 1. Walkner 43, 2. Bartoš 42, 3. Michek 40.
Průběžné pořadí MMČR: 1. Čepelák 208, 2. Zaremba 169, 3. Michek 160.
MX2:
1. jízda:
1. Richier (Fr./Kawasaki), 2. Kulhavý (KTM), 3. Špičák (Kawasaki), 4. Szvoboda (Maď./KTM), 5. Romančík (Suzuki), 6. Machtlinger (Rak./KTM).
2. jízda: 1. Šimko (SR/KTM), 2. Szvoboda, 3. Smola (RM), 4. Richier, 5. Kulhavý, 6. Špičák.
Celkově: 1. Richier 43, 2. Szvoboda 40, 3. Kulhavý 38.
Průběžné pořadí MMČR: 1. Richier 236, 2. Kulhavý 176, 3. Smola 141.

Cyklistika

MONTICHIARI (It.) - MS juniorů v dráhové cyklistice

Junioři:
Keirin:
1. Glaetzer (Austr.), ...36. Wagner, 40. Rybín (oba ČR).
Omnium: 1. Coquard (Fr.) 15 b., ...5. Kadúch (ČR) 38.
Juniorky:
Scratch:
1. Cureová (Austr.).
Sprint: 1. I Hjo-čin (Korea).

Florbal

PRAHA - Chance Czech Open, mezinárodní turnaj

Muži - elita:
Čtvrtfinále:

TJ JM Chodov - Pixbo Wallenstam IBK (Švéd.) 2:5
IBK Dalen (Švéd.) - Koovee (Fin.) 6:5N (P.
Tatran Střešovice - IBF Falun (Švéd.) 2:4
IK Sirius IBK (Švéd.) - Grasshopper Curych 5:4
Semifinále:
IBK Dalen - Pixbo Wallenstam IBK 1:5
IK Sirius IBK - IBF Falun 5:4N
Ženy - elita:
Čtvrtfinále:

Herbadent SJM Praha 11 - Alunda IBF (Švéd.) 3:1
Pixbo Wallenstam IBK - Red Ants Rychenberg Winterthur (Švýc.) 2:3N
Vítkovice - Liberec 3:2
IBK Dalen - FBŠ Bohemians 4:0
Semifinále:
Herbadent SJM Praha 11 - Red Ants Rychenberg Winterthur 6:2
1. SC Vítkovice - IBK Dalen 0:3

Plavání

BUDAPEŠŤ - ME v plaveckých sportech

Bazénové plavání - finále:
Muži:
50 m prsa:
1. Scozzoli (It.) 27,38, 2. Agache (Rum.) 27,47, 3. Stekelenburg (Niz.) 27,51, ...v rozplavbách 21. Bartůněk (ČR) 28,25
200 m znak: 1. Doněc (Rus.) 1:57,18, 2. Rogan (Rak.) 1:57,31, 3. Stasiulis (Fr.) 1:57,37
100 m mot.: 1. Korotyškin (Rus.) 51,73, 2. Verlinden (Niz.) 51,82, 3.  Czerniak (Pol.) 52,16, ...v rozplavbách 26. Šefl 53,80, 28. Rubáček (oba ČR) 53,83
4x200 m v. zp.: 1. Rusko (Lobincev, Izotov, Perunin, Suchorukov) 7:06,71, 2. Německo 7:08,13, 3. Francie 7:09,70.
Ženy:
200 m v. zp.:
1. Pellegriniová (It.) 1:55,45, 2. Lippoková (Něm.) 1:56,98, 3. Mutinaová (Maď.) 1:57,12, ...v rozplavbách 35. Jarošová (ČR) 2:05,62
1500 m v. zp.: 1. Friisová (Dán.) 15:59,13, 2. Murphyová (Ir.) 16:02,29, 3. Villaecijaová (Šp.) 16:05,08
50 m znak: 1. Herasimenjová (Běl.) 27,64, 2. Samulská (Něm.) 27,99, 3. Perisová (Šp.) 28,01, ...v semifinále 11. Baumrtová 29,17, 16. Řehořková 29,65, v rozplavbách 22. Strapková 29,99, 23. Václavíková (všechny ČR) 30,01.
Skoky do vody:
Muži:
10m věž synchro:
1. Hausding, Klein (Něm.) 478,11 b., 2. Minibajev, Zacharov (Rus.) 466,95, 3. Gordějčik, Kapťur (Běl.) 426,03.
Ženy:
3m prkno:
1. Bažinová 324,10 b., 2. Pozdňakovová (obě Rus.) 316,40, 3. Bartová (Maď.) 291,75

INDIANAPOLIS (USA) - MS juniorek v synchronizovaném plavání

Baseball

MLB

Národní liga
Washington - Arizona 4:2
Cincinnati - Florida 7:2
NY Mets - Philadelphia 1:0
Atlanta - LA Dodgers 1:0
St. Louis - Chicago Cubs 6:3
Houston - Pittsburgh 4:1
Colorado - Milwaukee 5:4
San Francisco - San Diego 2:3.

Americká liga
Cleveland - Seattle 2:3
Tampa Bay - Baltimore 0:5
Texas - Boston 10:9 (v 11. směně)
Chicago White Sox - Detroit 8:4
Minnesota - Oakland 4:3
Kansas City - NY Yankees 4:3
LA Angels - Toronto 0:3

Golf

KOHLER (USA) - PGA Championship, turnaj kategorie major.

Výsledky po 2. kole: 1. Kuchar 136 (67+69), 2. Watney 137 (69+68), 3. Furyk 138 (70+68) a Holmes (všichni USA) 138 (72+66), 5. mj. McIlroy (Brit.) 139 (71+68), Singh (Fidži) 139 (73+66), ...21. Woods 141 (71+70), 27. Mickelson (oba USA) 142 (73+69).

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - Mistrovství republiky golfistů ve hře na rány

Muži: 1. Hatton 270 (74+65+67+64), 2. Raymond 276 (68+71+69+68), 3. Sullivan (všichni Angl.) 277 (69+69+72+67), 4. Procházka 278 (74+5+71+68), 5. Leiser (oba ČR) 281 (69+73+73+66).
Ženy: 1. Spilková 280 (69+68+73+70), 2. Vlčková 283 (67+73+70+73), 3. Kvídová 286 (74+71+69+72), 4. Krásová 291 (67+75+78+71), 5. Dittertová (všechny ČR) 293 (72+73+71+77).

Jachting

WEYMOUTH, PORTLAND (Velká Británie) - Světový pohár v jachtingu

Kanoistika

BRATISLAVA - ME ve vodním slalomu

Muži
3xK1:
1. Polsko (Popiela, M. Polaczyk, G. Polaczyk) 108,49 (0 tr. sekund), 2. Německo 108,98 (0), 3. Slovinsko 110,86 (4), 4. Česko (Hradilek, Hilgert, Přindiš) 111,92 (4)
3xC1: 1. Slovensko (Martikán, Slafkovský, Beňuš) 112,73 (0), 2. Česko (Mašek, Jáně, Ježek) 116,94 (2), 3. Francie 119,63 (6)
3xC2: 1. Česko (Koplík-Vrzáň, Přinda-Havlíček, Volf-Štěpánek) 124,67 (0), 2. Polsko 128,34 (2), 3. Británie 133,13 (6).

Ženy:
3xK1:
1. Německo (Pfeiferová, Schornbergová, Bongardtová) 136,20 (4), 2. Polsko 137,38 (4), 3. Slovensko 140,02 (10), ...5. Česko (Hilgertová, Pavelková, Řihošková) 211,99 (60).

Stolní tenis

SOUL - Turnaj série Pro Tour ve stolním tenisu

Triatlon

KITZBÜHEL (Rak.) - Závody MS

Muži: 1. Hayes (Brit.) 1:52:32, 2. Gómez (Šp.) -32, 3. Frodeno (Něm.) -49, 4. Chabot (USA) -1:03, 5. Petzold -1:05, 6. Rank (oba Něm.) -1:07, ...32. Čelůstka (ČR) -2:59.

Průběžné pořadí MS (po 6 ze 7 závodů): 1. Frodeno 2910 b., 2. Gómez 2679, 3. Bruchankov (Rus.) 2388, 4. Kahlefeldt (Austr.) 2233, 5. Justus (Něm.) 2112, 6. Atkinson (Austr.) 1950, ...37. Čelůstka 677, 67. Krňávek (ČR) 331

Různé

TRONDHEIM - Mistrovství světa v orientačním běhu

Muži (5,4 km, 20 kontrol): 1. Kaas (Nor.) 30:33, 2. Öberg (Švéd.) -7, 3.

Gueorgiou (Fr.) a Hubmann (Švýc.) oba -39, ...18. Dlabaja -3:44, 24. Šedivý (oba ČR) -4:53.
Ženy (4,5 km, 17 kontrol): 1. Kauppiová (Fin.) 30:01, 2. Niggliová (Švýc.) -20, 3. Andersenová (Nor.) -56, ...9. D. Brožková -3:15, 15. Klechová -5:06, 25. R. Brožková -7:49, 26. Duchová (všechny ČR) -7:56.

JESENICE - Druhý závod MČR ve wakeboardingu za lodí

začátek 10:00

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze