Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



23. 10. 2010

Fotbal

Gambrinus liga - 13. kolo

Příbram - Ústí nad Labem 0:0
Mladá Boleslav - Plzeň 4:3 (2:1)

Druhá liga - 13. kolo

Třinec - Sparta Praha B 3:0 (1:0)
Most - Zlín 3:1 (1:0)
Vlašim - Sokolov 0:1 (0:1)

ČFL - 12. kolo

Chomutov - Česká Lípa 2:0 (0:0)
České Budějovice B - Mladá Boleslav B 4:0 (2:0)
Pardubice - Žižkov B 3:0 (0:0)
Písek - Jablonec B 3:2 (0:1)
Vltavín - Kunice 2:1 (1:1)
Karlovy Vary - Plzeň B 0:6 (0:3)

MSFL - 12. kolo

Vítkovice - Břeclav 2:0
Kroměříž - Zábřeh 2:0
HFK Olomouc - Slavičín 3:0
Opava - Uničov 3:1

Divize

Divize A - 12. kolo:
Bohemians 1905 B - Motorlet Praha 1:0 (1:0)
Zličín - Strakonice 2:3 (1:1)
Benešov - Domažlice 2:3 (2:3)
Litol - Třeboň 2:1 (1:0)
Votice - Sezimovo Ústí B 2:1 (2:0)
Divize B - 12. kolo:
Teplice B - Vyšehrad 2:3 (1:1)
Český Dub - Polepy 2:2 (2:1)
Litvínov - Jirny 0:2 (0:1)
Přední Kopanina - Meteor Praha 0:2 (0:1)
Vilémov - Čelákovice 1:2 (0:1)
Divize C - 12. kolo:
Chrudim - Pěnčín-Turnov 0:1 (0:0)
Trutnov - Horní Měcholupy 1:3 (0:3)
Jičín - Náchod 2:0 (1:0)
Letohrad - Hradec Králové B 0:1 (0:1)
Nová Paka - Ústí nad Orlicí 2:1 (1:1)
Semily - Pardubice 0:1 (0:0)
Divize D - 12. kolo:
Blansko - Sparta Brno 1:0 (1:0)
Bystrc - Pelhřimov 1:1 (1:1)
Napajedla - Vrchovina 0:1 (0:1)
Otrokovice - Hodonín 0:3 (0:0)
Divize E - 12. kolo:
Lískovec - Mikulovice 4:0 (1:0)
Mohelnice - Petrovice 2:1 (0:0)
Orlová - Nový Jičín 2:1 (2:1)
Valašské Meziříčí - Kravaře 3:0 (1:0)

Německá liga - 9. kolo

Frankfurt - Schalke 0:0
Freiburg - Kaiserslautern 2:1
Hannover - Kolín nad Rýnem 2:1
Mönchengladbach - Brémy 1:4
Norimberk - Wolfsburg 2:1

Anglická liga - 9. kolo

Tottenham - Everton 1:1
Birmingham - Blackpool 2:0
Chelsea - Wolverhampton 2:0
Sunderland - Aston Villa 1:0
West Bromwich - Fulham 2:1
Wigan - Bolton 1:1
West Ham United - Newcastle 1:2

Italská liga - 8. kolo

Fiorentina - Bari 2:1

Španělská liga - 8. kolo

Zaragoza - FC Barcelona 0:2
Real Madrid - Santander 6:1
Valencie - Mallorca 1:2

Francouzská liga - 10. kolo

Bordeaux - Brest 0:2
Lens - Nice 1:0
Monako - Valenciennes 0:2
Nancy - Lorient 1:0
Rennes - Montpellier 0:1
St. Etienne - Caen 1:1
Sochaux - Toulouse 1:3

Skotská liga - 9. kolo

Aberdeen - Hibernian 4:2
Hamilton - St. Johnstone 1:2
Heart of Midlothian - St. Mirren 3:0
Kilmarnock - Inverness 1:2
Motherwell - Dundee United 2:1

Belgická liga - 12. kolo

Cercle Bruggy - Eupen 2:1
Lierse - Waregem 0:0
Mechelen - Beerschot 5:1
St. Truiden - Charleroi 3:2

Ruská liga - 25. kolo

Novosibirsk - Spartak Moskva 0:0
Vladikavkaz - Dynamo Moskva 0:0
Nalčik - Tomsk 2:1
Saturn MO - Groznyj 1:0

Nizozemská liga - 10. kolo

Graafschap - Almelo 1:1
Nijmegen - Groningen 3:2
Heerenveen - Venlo 2:0

Turecká liga - 9. kolo

Büyüksehir - Gaziantepspor 1:0
Antalyaspor - Konyaspor 1:0
Trabzonspor - Genclerbirligi 3:1

Slovenská liga - 13. kolo

Banská Bystrica - Košice 4:1
Ružomberok - Dubnica 0:1
Nitra - Dunajská Streda 0:1
Senica - Prešov 1:1
Trnava - Zlaté Moravce 0:0
Slovan Bratislava - Žilina 0:1

Rakouská liga - 12. kolo

Kapfenberg - Sturm Štýrský Hradec 0:4
Austria Vídeň - Linec 4:1
Ried - Mattersburg 1:3

Portugalská liga - 8. kolo

Coimbra - Nacional Funchal 2:1
Pacos Ferreira - Beira Mar 1:1
Setúbal - Guimaraes 2:1
Braga - Olhanense 3:1

Dánská liga - 13. kolo

Midtjylland - Esbjerg 2:2

Polská liga - 10. kolo

Polonia Varšava - Cracovia Krakov 3:0
Gdyně - Belchatów 1:0
Wisla Krakov - Gdaňsk 5:2
Lodž - Bialystok 4:1

Ukrajinská liga - 14. kolo

Lugansk - Krivoj Roh 1:0
Mariupol - Metalist Charkov 1:0
Arsenal Kyjev - Dněpropetrovsk 1:2
Šachtar Doněck - Poltava 1:0

Druhá anglická liga - 13. kolo

Burnley - Reading 0:4
Coventry - Barnsley 3:0
Hull - Portsmouth 1:2
Millwall - Derby 2:0
Norwich - Middlesbrough 1:0
Nottingham - Ipswich 2:0
Preston - Crystal Palace 4:3
Swansea - Leicester 2:0
Watford - Scunthorpe 0:2
Doncaster - Sheffield United 2:0

Druhá německá liga - 9. kolo

Ingolstadt - FSV Frankfurt 0:1
Mnichov 1860 - Bielefeld 0:0

Hokej

První liga - 12. kolo

Benátky nad Jizerou - Chrudim 4:3 (2:1, 1:2, 1:0)
Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 8:4 (3:1, 3:2, 2:1)
Chomutov - Třebíč 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Jihlava - Litoměřice 5:1 (1:0, 3:1, 1:0)
Písek - Olomouc 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
Znojmo - Kadaň 4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
Tábor - Hradec Králové 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Vrchlabí - Beroun 2:3 v prodl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1)

Druhá liga

13. kolo skupiny Východ:
Brno - Nový Jičín 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Frýdek-Místek - Orlová 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Havířov - Přerov 5:2 (0:1, 5:0, 0:1)
Prostějov - Opava 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)
Valašské Meziříčí - Uherské Hradiště 5:1 (1:1, 1:0, 3:0)
10. kolo skupiny Západ:
Jablonec nad Nisou - Most 5:6 (1:3, 1:2, 3:1)
Kobra Praha - Řisuty 4:5 (3:2, 0:0, 1:3)

NHL

Columbus - Calgary 2:6
Buffalo - Ottawa 2:4
Vancouver - Minnesota 5:1
St. Louis - Chicago 4:2
Atlanta - Tampa Bay 2:5

KHL

Omsk - Novokuzněck 3:1 (za domácí Červenka 0+1)
Barys Astana - Chabarovsk 3:1
Chanty Mansijsk - Novosibirsk 3:2
Nižněkamsk - Kazaň 2:4

Švýcarská liga - 18. kolo

Biel - Fribourg-Gottéron 0:3
Kloten - Bern 3:2
Langnau - Lugano 9:1
Rapperswil - Ambri-Piotta 3:4 (za hosty Kutlák 0+2)
Ženeva - Curych 4:3

Švédská liga - 13. kolo

Färjestad - Södertälje 1:4
Frölunda - MODO Hockey 3:0
Skelleftea - Lulea 2:3 v prodl.

Finská liga

Ässät Pori - Jokerit Helsinky 3:2 po sam. nájezdech
Jyväskylä - Hämeenlinna 3:1
KalPa Kuopio - Pelicans Lahti 5:0
Lukko Rauma - TPS Turku 9:2
Lappeenranta - IFK Helsinky 3:5
Tappara Tampere - Blues Espoo 0:1

Tenis

MOSKVA (Rus.) - Turnaj mužů a žen

Muži
Dvouhra - semifinále:
Baghdatis (4-Kypr) - Istomin (Uzb.) 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:2)
Troicki (Srb.) - Cuevas (Urug.) 6:3, 6:3
Ženy
Dvouhra - semifinále:
Azarenková (2-Běl.) - Martínezová (8-Šp.) 6:3, 6:3
Kirilenková (6-Rus.) - Duševinová (Rus.) 6:1, 6:1
Čtyřhra - finále:
Dulková, Pennettaová (1-Arg./It.) - Erraniová, Martínezová (3-It./Šp.) 6:3, 2:6, 10:6

STOCKHOLM (Švéd.) - Turnaj mužů

Dvouhra - semifinále:
Federer (1-Švýc.) - Ljubičič (4-Chorv.) 7:6 (7:5), 6:2
Mayer (Něm.) - Nieminen (Fin.) 4:6, 6:4, 7:6 (7:3)

LUCEMBURK (Luc.) - Turnaj žen

Dvouhra - semifinále:
Görgesová (8-Něm.) - Kerberová (Něm.) 6:4, 3:6, 6:1
Vinciová (It.) - Keothavongová (Brit.) 6:4, 6:2

Lyžování

SÖLDEN (Rak.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

Ženy - obří slalom: 1. Rebensburgová 2:26,39 (1:12,19+1:14,20), 2. Hölzlová (obě Něm.) 2:26,81 (1:11,74+1:15,07), 3. Mölggová (It.) 2:27,25 (1:12,63+1:14,62), 4. Poutiainenová (Fin.) 2:27,32 (1:12,39+1:14,93), 5. M. Rieschová (Něm.) 2:27,49 (1:12,19+1:15,30), 6. Mazeová (Slovin.) 2:27,52 (1:12,72+1:14,80), 7. Zettelová (Rak.) 2:27,67 (1:13,03+1:14,64), 8. Worleyová 2:27,81 (1:13,37+1:14,44), 9. Marmottanová (obě Fr.) 2:27,91 (1:13,61+1:14,30), 10. Görglová (Rak.) 2:27,98 (1:13,34+1:14,64), ...v 1. kole 53. Záhrobská 1:19,46 - nepostoupila, Pauláthová (obě ČR) nedokončila.

Basketbal

Jadranská liga - 4. kolo

KK Zadar - ČEZ Nymburk 73:60 (20:14, 36:25, 48:34)
Budučnost Podgorica - Radnički Kragujevac 95:61 (55:25)
Krka Novo Mesto - Croatia Záhřeb 65:63 (34:30)
Hemofarm Vršac - Široki Brijeg 92:82 (48:39)
Igokea Aleksandrovac - Crvena Zvezda Bělehrad 77:59 (34:22)

Mattoni Národní basketbalová liga - 5. kolo

Prostějov - Pardubice 85:87 (21:25, 53:39, 68:62)
Ostrava - Plzeň 115:73 (27:20, 59:50, 89:68)
Svitavy - Opava 87:84 (28:20, 52:37, 68:61)
Brno - Nový Jičín 75:85 (16:32, 30:49, 49:71)

Excelsior Ženská basketbalová liga - 2. kolo

USK Praha - Strakonice 107:48 (30:12, 51:27, 67:42)
Hradec Králové - Karlovy Vary 71:79 (21:26, 34:43, 57:63)
Frisco Sika Brno - VŠ Praha 101:67 (23:18, 50:36, 78:44)

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

Uniqa extraliga mužů - 6. kolo

Kladno - Liberec 0:3 (-13, -22, -20)
Ostrava - Ústí nad Labem 3:0 (22, 20, 20)
Zlín - ČZU Praha 3:1 (-21, 20, 18, 23)
České Budějovice - Havířov 3:1 (17, 22, -22, 20)
Benátky nad Jizerou - Brno 3:1 (22, -24, 23, 23)

Český pohár žen - čtvrtfinálové turnaje

Olomouc:
Olomouc - Šternberk 3:1 (15, -24, 10, 17)
Olymp Praha - Ostrava 3:0 (32, 17, 25)
Šternberk - Ostrava 2:3 (23, -17, -18, 18, -12)
Olomouc - Olymp Praha 3:0 (20, 21, 22)

Házená

Extraliga mužů - 8. kolo

Královo Pole - Plzeň 28:45 (14:22)
Třeboň - Dukla Praha 22:35 (12:16)
Zubří - Hranice 33:29 (19:15)

Interliga žen - 7. kolo

Zlín - Olomouc 23:23 (10:14)
Slavia Praha - Poruba 30:26 (15:12)
Písek - Partizánske 34:30 (15:17)
Most - ŠKP Bratislava 24:30 (10:17)
Veselí nad Moravou - Jindřichův Hradec 25:22 (12:10)
Šaľa - Bánovce nad Bebravou 37:36 (18:18)
Trenčín - Michalovce 30:39 (11:20)

Motorismus

SOUL (Korea) - Kvalifikace na GP Koreje, 17. závod MS vozů formule 1.

1. Vettel (Něm./Red Bull) 1:35,585, 2. Webber (Austr./Red Bull) 1:35,659, 3. Alonso (Šp./Ferrari) 1:35,766, 4. Hamilton (Brit./McLaren) 1:36,062, 5. Rosberg (Něm./Mercedes) 1:36,535, 6. Massa (Braz./Ferrari) 1:36,571, 7. Button (Brit./McLaren) 1:36,731, 8. Kubica (Pol./Renault) 1:36,824, 9. Schumacher (Něm./Mercedes) 1:36,950, 10. Barrichello (Braz./Williams) 1:36,998.

SALOU (Šp.) - Katalánská rallye, 12. díl mistrovství světa v automobilových soutěžích

Po 2. etapě: 1. Loeb, Elena (Fr., Mon./Citroën C4) 2:40:01,9, 2. P. Solberg, Patterson (Nor., Brit./Citroën C4) -44,4, 3. Sordo, Vallejo (Šp./Citroën C4) -1:01,3, 4. Latvala, Anttila -1:11,4, 5. Hirvonen, Lehtinen (všichni Fin./Ford Focus) -6:12,5, 6. Wilson, Martin (Brit./Ford Focus) -6:28,3.

BRNO - Závěrečný podnik okruhového MMČR - divize 4 a 5

Šestihodinovka - absolutně: 1. J. Charouz, P. Charouz, Lacko (Mercedes Benz DTM) 6:00:47,653, 2. A. Charouz, Kostka, Lichtner-Hoyer (Rak.), Lacko (Mercedes Benz DTM) -9,898, 3. Sládečka (SR), Janák, Mortara (Švýc.), Rast (Audi A4 DTM) -2 kola, 4. Rosina (SR), Matzke, Vorba (Saleen S7R) -6 kol, 5. Pergl, Vorba, Jirásek, Charous (Ferrari 430) -17 kol.

VSETÍN - Rallye Vsetín, devátý a závěrečný závod MČR ve sprintrallye

1. Melichárek, Lasevič (SR/Mitsubishi Lancer WRC) 40:25,5, 2. Grzyb, Zawada (Pol./Škoda Fabia S2000) -12,3, 3. Peták, Benešová (Peugeot 207 S2000) -22,7, 4. Orsák, Vajík (Mitsubishi Lancer Evo IX) -24,3, 5. Tlusťák, Škaloud (Škoda Fabia S2000) -24,8, 6. Jelínek, Kotěna (Mitsubishi Lancer Evo IX) -35,6.
Konečné pořadí: 1. Kresta 174, 2. Odložilík 133, 3. Peták 131.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 7. kolo

1. SC Vítkovice - Sparta Praha 7:6 (2:0, 5:3, 0:3)
SSK Future - FBC Kladno 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)

Fortuna extraliga mužů - 3. kolo

FBC Liberec - Sokol Mladá Boleslav 2:5 (0:1, 2:1, 0:3)

Aerobik

EINDHOVEN (Niz.) - MS ve sportovním aerobiku

Muži: 1. Andreoli (Austr.), 2. Pochobradský (ČR), 3. Brown (Austr.), ...6. Komarov (ČR).
Ženy: 1. Barešová (ČR), 2. Niemiová (Fin.), 3. Thomasová (Austr.), ...6. Jiříková (ČR).
Páry: 1. Šindelářová, Sirotek, 2. Jiříková, Pochobradský (všichni ČR), 3. Danielsová, Andreoli (Austr.), 4. Benšová, Hrdlička (ČR).
Týmy: 1. R. Cihlářová, T. Cihlářová, Reissová, 2. Pačesová, Linhartová, Horejcová, 3. Ešner, Ziková, Novosad (všichni ČR).
Fitness aerobik: 1. ČR - Scorpions Aerobic Dancers Kladno (M. Husáková, G.Husáková, Saidlová, Šmejkalová, Lansdorfová, Schoppelová, Kinzlová, Kadlecová, Koubová), 2. Austrálie - Synergy Fitness, 3. ČR - Fitness Center Hanky Šulcové (Chmelařová, Hrdličková, Čermáková, Jelínková, Kolářová, Pozníčková, Mielniková, Peisarová, Dostálová), 4. ČR - Aerobic Team Veroniky Vrzbové (Novotná, Janoušková, Silová, Klepalová, Vavroňová, Řeháková, Pochylá, Dušková).
Step: 1. ČR - Oxygen Příbram (L. Chlebnová, D. Chlebnová, Kleinbauerová, Vöröšová, Svobodová, Mišjaková, Severová, Drobtíková), 2. Rusko - Grsuog Flamenko, 3. Rusko - Ssuace Samara.

Baseball

TCHAJ-WAN - Interkontinentální pohár

Česko - Kuba 0:18

MLB, play-off

Americká liga - finále:
Texas - New York Yankees 6:1 (konečný stav série 4:2)

Futsal

Turnaj Grand Prix v Brazílii

O 7. místo:
ČR - Argentina 1:2 (1:0)

Gymnastika

ROTTERDAM (Niz.) - MS ve sportovní gymnastice

Muži
Prostná:
1. Kosmidis (Řec.) 15,700 b., 2. Učimura (Jap.) 15,533, 3. Purvis (Brit.) 15,366.
Kůň našíř: 1. Berki (Maď.) 15,833, 2. Smith (Brit.) 15,733, 3. Sellathurai
(Austr.) 15,566.
Kruhy: 1. Čchen I-ping 15,900, 2. Jen Ming-jung (oba Čína) 15,700, 3. Morandi (It.) 15,666.
Ženy
Přeskok:
1. Sacramoneová (USA) 15,200, 2. Mustafinová (Rus.) 15,066, 3. Fernandesová (Braz.) 14,799.
Bradla: 1. Tweddleová (Brit.) 15,733, 2. Mustafinová 15,600, 3. Brossová (USA) 15,066.

Hokejbal

Extraliga - 10. kolo

Hradec Králové - Pardubice 7:3 (2:1, 2:1, 3:1)
Karviná - Plzeň 2:5 (1:0, 0:2, 1:3)
Kert Park Praha - Most 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Třinec - Dobřany 6:1 (0:0, 3:0, 3:1)
Kladno - Ústí nad Labem 2:4 (1:2, 0:2, 1:0)

Krasobruslení

NAGOJA (Jap.) - NHK Trophy, závod seriálu Grand Prix

Ženy: 1. Kostnerová (It.) 164,61, 2. Flattová (USA) 161,04, 3. Murakamiová (Jap.) 150,16.
Taneční páry: 1. Davisová, White (USA) 165,21, 2. Weaverová, Poje (Kan.) 141,57, 3. Shibutaniová, Shibutani (USA) 136,93, ...6. Myslivečková, Novák
(ČR) 115,17.
Sportovní dvojice: Čching Pchang, Ťien Tchung (Čína) 189,37, 2. Bazarovová, Larionov (Rus.) 173,83, 3. Takahašiová, Tran (Jap.) 155,66.

Ragby

Extraliga - 8. kolo

Skupina A:
Slavia Praha - Praga 12:19 (7:6)
Havířov - Petrovice 37:15 (3:10)
Skupina B:
Tatra Smíchov - Dragon Brno 41:5 (17:0)
Olomouc - Vyškov 15:33 (12:19)

Rychlobruslení

MONTREAL (Kan.) - Úvodní podnik SP v rychlobruslení na krátké dráze

Muži
1000 m:
1. Fauconnet (Fr.), 2. Gilday (Kan.), 3. Jayner (USA).
1500 m: 1. Simon, 2. Cho (oba USA), 3. Bastille (Kan.).
Ženy
1000 m:
1. Reutterová (USA), 2. St. Gelaisová (Kan.), 3. Liou Čchiou-chung (Čína).
1500 m: 1. Gehringová (USA), 2. Čou Jang (Čína), 3. Maltaisová (Kan.), ...18. Novotná (ČR).

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze