Fucsovics (Maď.) - Tabilo (4-Chile) 6:4, 6:4
Navone - Barrére (Fr.) 6:3, 6:4
tenisPřidat do mých lig
Navone (5-Arg.) - F. Cerúndolo (1-Arg.) 5:7, 6:4, 7:5
Struff (4-Něm.) - Auger-Aliassime (5-Kan.) 7:5, 6:4
atletikaPřidat do mých lig
Muži
100 m (vítr +2,2 m/s): 1. Bednarek 9,91, 200 m (-1,5 m/s): 1. Lindsey (oba USA) 19,71, 2. Tebogo (Botsw.) 19,71 400 m: 1. Ndori (Bot.) 44,10, 800 m: 1. Wanyonyi 1:43,57, 1500 m: 11. Cheruiyot (oba Keňa) 3:31,96, 5000 m: 1. Fayisa (Et.) 13:34,77, 3000 m př.: 1. Kibiwot (Keňa) 8:20,54, oštěp: 1. Čakšs (Lot.) 81,74, ...5. Jílek (ČR) 77,53, kladivo: 1. Katzberg (Kan.) 84,38, 2. Kochan (Ukr.) 80,76.
Ženy
100 m (-1,6 m/s): 1. Bassová Bittayeová (Gam.) 11,33, 800 m: 1. Moraaová 1:57,96, 1500 m: 1. Ekiruová (obě Keňa) 4:06,26, 5000 m: 1. Alemayová (Et.) 15:14,54, 400 m př.: 1. Iuelová (Nor.) 54,89, 3000 m př.: 1. Ruttová (Rum.) 9:39,57, výška: 1. Hrubá (ČR) 190, kladivo: 1. Kassanavoidová (USA) 75,99.
Muži
100 m (vítr -0,6 m/s): 1. Coleman 10,13, 2. Kerley (oba USA) 10,17, 3. A. Blake (Jam.) 10,20.
800 m: 1. Arop (Kan.) 1:43,61, 2. Kinyamal (Keňa) 1:43,66, 3. Masalela (Botsw.) 1:43,88.
5000 m: 1. L. Girma (Et.) 12:58,96, 2. Kipkorir (Keňa) 12:59,78, 3. Balew (Bahr.) 13:00,47.
110 m př. (-0,3 m/s): 1. Roberts 13,11, 2. Tinch (oba USA) 13,16, 3. Izumija (Jap.) 13,17.
Výška: 1. McEwen (USA), 2. Baršim (Kat.) oba 227, 3. Kerr (N. Zél.) 224.
Tyč: 1. Duplantis (Švéd.) 624 - světový rekord, 2. Kendricks (USA) 582, 3. Chuang Po-kchaj (Čína)
Trojskok: 1. Pichardo (Portug.) 17,51, 2. Zango (Burk. Faso) 17,12, 3. Su Wen (Čína) 16,82.
Ženy
200 m (-0,4 m/s): 1. Lewisová (Austr.) 22,96, 2. Richardsonová 22,99, 3. Clarková (obě USA) 23,01.
400 m: 1. Paulinová (Dom. rep.) 50,08, 2. Kaczmareková (Pol.) 50,29, 3. Wilsonová (USA) 51,26.
1500 m: 1. Tsegayová 3:50,30, 2. Haylomová 3:53,22, 3. Meseleová (všechny Et.) 3:57,61.
100 m př. (-0,2 m/s): 1. Camachová-Quinnová (Portor.) 12,45, 2. Charltonová (Bah.) 12,49, 3. Sambaová-Mayelaová (Fr.) 12,55.
3000 m př.: 1. Chepkoechová 8:55,40, 2. Cherotichová (obě Keňa) 9:05,49, 3. Chemutaiová (Ug.) 9:12,99.
Koule: 1. Kung Li-ťiao (Čína) 19,72, 2. Wescheová (N. Zél.) 19,63, 3. Jacksonová (USA) 19,62.
Disk: 1. Allmanová (USA) 69,80, 2. Pérezová (Kuba) 68,83, 3. Feng Pin (Čína) 67,07.
Oštěp: 1. Taj Čchien-čchien (Čína) 61,25, 2. Muzeová-Sirmaová (Lot.) 58,91, 3. Ruizová Hurtadová (Kol.) 58,50.
házenáPřidat do mých lig
motorismusPřidat do mých lig
Sprint: 1. Verstappen (Niz./Red Bull) 32:04,660, 2. Hamilton (Brit./Mercedes) -13,043, 3. Pérez (Mex./Red Bull) -15,258, 4. Leclerc (Mon./Ferrari) -17,486, 5. Sainz (Šp./Ferrari) -20,696, 6. Norris (Brit./McLaren) -22,088
Průběžné pořadí MS: 1. Verstappen 85, 2. Pérez 70, 3. Leclerc 64, 4. Sainz 59, 5. Norris 40, 6. Piastri (Austr./McLaren) 34
Pohár konstruktérů: 1. Red Bull 155, 2. Ferrari 129, 3. McLaren 74, 4. Mercedes 42, 5. Aston Martin 33, 6. Racing Bulls 7
Kvalifikace na hlavní závod: 1. Verstappen 1:33,660, 2. Pérez -0,322, 3. Alonso (Šp./Aston Martin) -0,488, 4. Norris -0,505, 5. Piastri -0,613, 6. Leclerc -0,629
Po 2. etapě: 1. Neuville, Wydaeghe (Belg./Hyundai i20) 2:09:46,0, 2. Evans, Martin (Brit./Toyota Yaris) -4,9, 3. Ogier, Landais (Fr./Toyota Yaris) -11,6, 4. Tänak, Järveoja (Est./Hyundai i20) -1:15,5, 5. Fourmaux, Coria (Fr./Ford Puma) -1:35,4, 6. Kacuta, Johnston (Jap., Ir./Toyota Yaris) -2:14,2, ...23. Kohn, Woodburn (ČR, Brit./Ford Fiesta) -20:12,5.
cyklistikaPřidat do mých lig
Short track
Muži: 1. Koretzky (Fr.) 19:26, 2. Blevins (USA) -3, 3. Hatherly (JAR) -4, ...21. Cink (ČR) -18.
Ženy: 1. Battenová (USA) 22:01, 2. Indergandová (Švýc.) -4, 3. Blunková (USA) -6, ...22. Čábelická (ČR) -41.
1. Otruba (ATT Investments) 3:33:54, 2. Zahálka (Elkov Kasper) -4, 3. Kukrle (Felt Felbermayr) -14, 4. J. Ťoupalík (Elkov Kasper) -19, 5. Řeha (ATT Investments) -1:25, 6. Přidal (Elkov Kasper) -1:34.
baseballPřidat do mých lig
kanoistikaPřidat do mých lig
Muži
K1: 1. Tunka 93,70 (0 tr. sekund), 2. Zima (oba USK Praha) -0,55 (0), 3. Heřmanský (TJ Šumperk) -3,39 (0).
C1: 1. Chaloupka 98,99 (2), 2. Prskavec -0,45 (0), 3. Větrovský (všichni USK Praha) -1,14 (0).
Ženy
K1: 1. G. Satková 101,61 (0), 2. A. Galušková (obě USK Praha) -0,22 (2), 3. Fišerová (Dukla) -0,89 (0).
C1: 1. G. Satková 106,88 (0), 2. M. Satková (Dukla) -2,18 (0), 3. T. Kneblová (SKUP Olomouc) -5,08 (2).
ostatní sportyPřidat do mých lig
Muži: 1. So Čang-wan (Korea) 1497, 2. Muhamad 1490, 3. A. Aldžandj (oba Egypt) 1483, ...5. Vlach 1473, 9. Grycz 1452, 12. Kuf (všichni ČR) 1443.
Ženy: 1. Brysonová (Brit.) 1427, 2. Song Sung-Min (Korea) 1401, 3. Ismailová (Eg.) 1396, 4. Hlaváčková (ČR) 1393.
Skupina B
Skotsko - Česko 7:3
triatlonPřidat do mých lig
Muži: 1. Willian (Austr.) 52:52, 2. Riddle (JAR), 3. Moya (Chile) oba -23, ...18. Martin (ČR) -1:34
Ženy: 1. Manssonová (Švéd.) 1:00:40, 2. Velásquezová Sotová (Kol.), 3. Thorpeová (N. Zél.) obě -1, ...11. Zimovjanová (ČR) -36