Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Výsledkový servis



19. 12. 2010

Fotbal

Anglická liga - 18. kolo

West Bromwich - Wolverhampton
Blackpool - Tottenham
Chelsea - Manchester United
ODLOŽENO

Španělská liga - 16. kolo

Almería - Getafe 2:3
Pamplona - Zaragoza 0:0
Málaga - Atlético Madrid 0:3
Real Madrid - FC Sevilla 1:0

Německá liga - 17. kolo

Leverkusen - Freiburg 2:2,
Stuttgart - Bayern Mnichov 3:5

Italská liga - 17. kolo


Lazio Řím - Udine 3:2
Bari - Palermo 1:1
Catania - Brescia 1:0
Chievo - Juventus Turín 1:1
Neapol - Lecce 1:0
Parma - Boloňa 0:0
20:45 Sampdoria Janov - FC Janov
Zápas Fiorentina - Inter Milán byl odložen

Francouzská liga - 18. kolo

Sochaux - Bordeaux 1:1
Marseille - Lyon 1:1
Zápasy Lille - Nancy a Lens - Caen byly odloženy.

Portugalská liga - 14. kolo

Marítimo - Portimonense 1:1
Naval - Leiria 0:3
Olhanense - Nacional Funchal 0:0.
Pacos Ferreira - FC Porto 0:3.

Belgická liga - 20. kolo

FC Bruggy - Anderlecht 0:2
Zápas Beerschot - Gent byl kvůli sněžení v 10. minutě ukončen a odložen.

Turecká liga - 17. kolo

Manisaspor - Büyüksehir 1:0
Konyaspor - Galatasaray 0:1
16:00 Kasimpasa - Eskisehirspor
18:00 Besiktas - Gaziantepspor

Nizozemská liga - 19. kolo

 PSV Eindhoven - Roda Kerkrade 3:1
 Venlo - Utrecht - odloženo

Druhá německá liga - 17. kolo

Mnichov 1860 - Paderborn 0:1
Oberhausen - Chotěbuz 0:4
Osnabrück - Ingolstadt 2:1

Hokej

MOSKVA (Rus.) - Channel One Cup, druhý turnaj Euro Hockey Tour

Rusko - Finsko 6:2 (1:1, 5:0, 0:1)
Česká republika - Švédsko 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Druhá liga

23. kolo skupiny Střed:
Chotěboř - Kutná Hora 5:2 (1:0, 1:2, 3:0)
Nymburk - Jindřichův Hradec 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
Pelhřimov - Milevsko 4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
Trutnov - Žďár nad Sázavou 9:3 (2:1, 1:2, 6:0)
23. kolo skupiny Západ:
Česká Lípa - Děčín 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).
27. kolo skupiny Východ:
17:30 Vsetín - Břeclav

NHL

Philadelphia - NY Rangers 4:1 (0:0, 1:0, 3:1)
Boston - Washington 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
NY Islanders - Phoenix 3:4 po sam. nájezdech (0:1, 2:0, 1:2 - 0:0)
Carolina - Anaheim 4:2 (2:1, 1:0, 1:1)
Atlanta - New Jersey 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)
Columbus - Dallas 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)
Vancouver - Toronto 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Tampa Bay - Buffalo 3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
St. Louis - San Jose 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
Nashville - Los Angeles 1:6 (1:4, 0:2, 0:0)
Calgary - Minnesota 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)

Turnaje Euro Ice Hockey Challenge

Jesenice (Slovinsko):
Norsko - Rakousko 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Maďarsko - Slovinsko 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
Rakousko - Maďarsko 3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Slovinsko - Norsko 5:2 (2:0, 3:1, 0:1)
Norsko - Maďarsko 1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Slovinsko - Rakousko 3:0 (1:0, 1:0, 1:0).
Konečné pořadí: 1. Slovinsko 3 zápasy/9 bodů (skóre 10:2), 2. Norsko 3/3 (8:9), 3. Maďarsko 3/3 (4:6), 4. Rakousko 3/3 (5:10).

Kyjev (Ukrajina):
Polsko - Kazachstán 1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
Ukrajina - Rumunsko 8:0 (5:0, 1:0, 2:0)
Kazachstán - Rumunsko 2:3 (0:2, 0:1, 2:0)
Ukrajina - Polsko 3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Rumunsko - Polsko 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Kazachstán - Ukrajina 7:4 (2:1, 4:1, 1:2)
Konečné pořadí: 1. Kazachstán 3/6 (12:8), 2. Ukrajina 3/6 (15:9), 3. Polsko 3/3 (6:7), 4. Rumunsko 3/3 (4:13).

Německá liga - 33. kolo

Eisbären Berlín - Kolín nad Rýnem 1:2 po sam. nájezdech, Wolfsburg -
Hamburk 3:4 v prodl., Ingolstadt - Iserlohn 2:3, Krefeld - Düsseldorf 3:4 v
prodl., Mnichov - Norimberk 6:4, Mannheim - Augsburg 4:2.

Lyžování

ALTA BADIA (It.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

1. Ligety (USA) 2:31,99 (1:17,84+1:14,15), 2. Richard 2:32,13 (1:17,69+1:14,44), 3. Fanara (oba Fr.) 2:32,54 (1:18,66+1:13,88), 4. Cuche (Švýc.) 2:33,15 (1:18,86+1:14,29), 5. Bank (ČR) 2:33,29 (1:18,89+1:14,40), 6. Svindal (Nor.) 2:33,31 (1:18,49+1:14,82), 7. Olsson (Švéd.) 2:33,72 (1:19,31+1:14,41), 8. De Tessieres (Fr.) 2:33,80 (1:19,72+1:14,08), 9. Görgl (Rak.) 2:33,98 (1:19,45+1:14,53), 10. Simoncelli (It.) 2:33,99 (1:19,88+1:14,11), ...56. Zika 1:24,59 - vyřazen v 1. kole, Krýzl (oba ČR) nedokončil 1. kolo.

Průběžné pořadí obřího slalomu (po 3 z 8 závodů): 1. Ligety 300, 2. Svindal 165, 3. Richard 142, 4. Jansrud (Nor.) 120, 5. Fanara 116, 6. Hirscher (Rak.) 113, ...10. Bank 69.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 36 závodů): 1. Ligety 321, 2. Zurbriggen (Švýc.) 315, 3. Walchhofer (Rak.) a Cuche oba 294, 5. Svindal 281, 6. Baumann (Rak.) 259, ...17. Bank 126, 77. Trejbal (ČR) 14.

VAL D ISERE (Fr.) - Závod SP ve sjezdovém lyžování

1. Vonnová (USA) 2:07,80 (1:18,66+49,14), 2. Görglová 2:08,26 (1:19,44+48,82), 3. Hospová 2:08,49 (1:18,96+49,53), 4. Fenningerová (všechny Rak.) 2:08,57 (1:19,86+48,71), 5. M. Rieschová (Něm.) 2:09,05 (1:20,28+48,77), 6. Kirchgasserová (Rak.) 2:09,24 (1:21,04+48,20), 7. Merighettiová (It.) 2:09,25 (1:18,86+50,39), 8. Mazeová (Slovin.) 2:09,35 (1:19,68+49,67), 9. Schnarfová (It.) 2:09,60 (1:19,32+50,28), 10. Altacherová (Rak.) 2:09,77 (1:19,40+50,37), ...Záhrobská (ČR) diskvalifikována.

Průběžné pořadí SP (po 10 z 38 závodů): 1. Vonnová 581, 2. M. Rieschová 578, 3. Görglová 366, 4. Mancusová (USA) 284, 5. Poutiainenová (Fin.) 276, 6. Mazeová 273, ...32. Záhrobská 58.

LA CLUZAS (Fr.) - Závod SP v běhu na lyžích

Muži - štafeta 4x10 km:
1. Švýcarsko (Livers, Cologna, Fischer, Perl) 1:42:14,6, 2. Rusko I (Bělov, Legkov, Sedov, Vylegžanin) -30,8, 3. Norsko (Rönning, Johnsrud Sundby, Gjerdalen, Northug) -33,8, 4. Finsko -35,0, 5. Švédsko -36,8, 6. Rusko II -1:28,6, 7. Česko (Jakš, Bauer, Novák, Koukal) -2:28,9.
Štafeta 4x5 km ženy:
1. Norsko (Skofterudová, Johaugová, Steiraová, Björgenová) 58:38,7, 2. Itálie (De Martinová-Topraninová, Longaová, Rupilová, Follisová) -56,6, 3. Švédsko (Lindborgová, Haagová, Rydqvistová, Kallaová) -1:24,1, 4. Finsko -1:42,5, 5. Japonsko -2:34,2, 6. Polsko -2:51,4.

ENGELBERG (Švýc.) - Závod SP ve skocích na lyžích

1. Kofler 265,1 b. (127+135 m), 2. Morgenstern (oba Rak.) 258,8 (124,5+134), 3. Malysz (Pol.) 255,1 (119,5+137), 4. Karelin (Rus.) 250,7 (127+129,5), 5. Hocke (Něm.) 248,9 (133+126), 6. Hautamäki (Fin.) 247,0 (118+134), 7. Hula (Pol.) 246,0 (131,5+128), 8. Freund (Něm.) 245,3 (123+131), 9. Stoch (Pol.) 243,0 (120,5+132), 10. Bardal (Nor.) 241,8 (118,5+134,5), ...25. Matura 225,3 (133,5+119,5), 37. Janda 99,2 (113), 42. Koudelka 93,8 (110,5), 43. Hlava (všichni ČR) 93,5 (109,5).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 26 závodů):
1. Morgenstern 605, 2. Kofler 480, 3. Hautamäki 351, 4. Larinto (Fin.) 339, 5. Ammann (Švýc.) 311, 6. Malysz 290, ...25. Janda 45, 26. Koudelka 44, 29. Matura 34, 41. Hlava 11, 49. Sedlák (ČR) 5.

RAMSAU (Rak..) - Závod SP v severské kombinaci

1. Stecher (Rak.) 24:22,3, 2. Edelmann -8,6, 3. Frenzel (oba Něm.) -10,2, 4. Lamy Chappuis (Fr.) -12,4, 5. Rydzek (Něm.) -17,3, 6. Watabe (Jap.) -17,6, 7. Denifl (Rak.) -18,1, 8. Fletcher (USA) -19,0, 9. Hurschler (Švýc.) -20,2, 10. Kokslien (Nor.) -20,8, ...30. Slavík -1:33,4, 46. Dvořák -2:40,9, 55. Kutal -3:52,9, 58. Jančík (všichni ČR) -4:50,1.
Průběžné pořadí SP (po 6 z 13 závodů):

1. Lamy Chappuis 435 b., 2. Stecher 386, 3. Kokslien 355, 4. Frenzel 294, 5. Gottwald (Rak.) 260, 6. Edelmann 252, ...20. Dvořák 64, 29. Slavík 40, 38. Churavý (ČR) 16.

INNICHEN (It.) - Závod SP v akrobatickém lyžování

Skikros
Muži
: 1. Kneller (Austr.), 2. Fiva (Švýc.), 3. Teller (USA), 4. Kraus, ...v kvalifikaci 53. Kopřiva, 56. Takáč (všichni ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 11 závodů):
1. Gasser (Švýc.) 122 b., 2. Kneller 112, 3. Matt (Rak.) 112, ...7. Kraus 76.

Ženy: 1. Smithová (Švýc.), 2. McIvorová (Kan.), 3. Zacherová (Něm.), ...v kvalifikaci 18. Kučerová (ČR).
Průběžné pořadí SP (po 2 z 11 závodů):
1. Holmlundová (Švéd.) 150, 2. Smithová 145, 3. McIvorová 116, ...7. Kučerová 73.

PEJ-TA LAKE (Čína) - Závod SP v akrobatickém lyžování

skoky
Muži:
1. Čchi Kuang-pchu 245,74, 2. Ťia Cung-jang (oba Čína) 245,17, 3. Ulrich (Švýc.) 232,72.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Ťia Cung-jang 180, 2. Čchi Kuang-pchu 136, 3. Shouldice (Kan.) 130.
Ženy: 1. Sü Meng-tchao 181,53, 2. Čcheng Šuang 176,95, 3. Sü S'-cchun (všechny Čína) 162,14.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 8 závodů): 1. Sü Meng-tchao 180, 2. Čang Sin (Čína) 140, 3. Čcheng Šuang 140

LIVIGNO (It.) - La Sgambeda, závod FIS Marathon Cupu v dálkovém lyžování

Muži - 42 km volně:
1. Santus (It.) 1:37:49,6, 2. Östensen (Nor.) 1:37:51,4, 3. Zorzi 1:37:52,6, 4. Paredi (oba It.) 1:37:52,7, 5. Ahrlin (Švéd.) 1:37:53,4, 6. Carrara (It.) 1:37:54,7, ...12. Šretr 1:37:57,2, 29. Řezáč 1:38:06,9, 30. Krška 1:38:07,7, 35. Ročárek (všichni ČR) 1:39:07,4.
Ženy - 42 km volně:
1. Ševčenková (Ukr.) 1:45:03,1, 2. Valbusaová (It.) 1:49:04,5, 3. Žernovová (Rus.) 1:49:04,6.

Biatlon

Pokljuka (Slovin.) - Světový pohár (3/9)

Smíšená štafeta (2x6 km + 2x7,5 km):
1. Švédsko (Ekholmová, Zideková, Lindström, Bergman) 1:17:52,0 (0 tr. okruhů+10 dobíjení), 2. Ukrajina (Pidhružná, Vita Semerenková, Semjonov, Sedněv) -0,3 (0+7), 3. Francie (Brunetová, Dorinová, Jay, M. Fourcade) -1,3 (0+10), 4. Rusko -5,6 (0+10), 5. Slovinsko -44,3 (0+7), 6. Itálie -46,1 (1+7), ...ČR (Vejnarová, Tomešová, Soukup, Šlesingr) (5+13) dostižena.

Basketbal

Excelsior Ženská basketbalová liga - 10. kolo

Slovanka MB - Valosun Brno odloženo

NBA - základní část

Chicago - LA Clippers 99:100
Cleveland - New York 109:102 po prodl.
Denver - Minnesota 115:113
Milwaukee - Utah 86:95
Orlando - Philadelphia 89:97
Portland - Golden State 96:95
San Antonio - Memphis 112:106 po prodl.
Washington - Miami 94:95

18. 10. 2010

Volejbal

Uniqa extraliga mužů - 4. kolo

18:00 Ústí nad Labem - Brno

DAUHÁ (Katar) - MS mužských klubů

Skupina A:
Skra Belchatów (Pol.) - Al-Ahlí Káhira (Egy.) 3:0 (13, 10, 22)
Pajkan Teherán (Írán) - Al Arabi Dauhá (Katar) 3:1 (15, 22, -27, 16)

Skupina B:
Dynamo Moskva (Rus.)  - Drean Bolivar (Arg.) 1:3 ( -22, -22, 21, -19)
Trentino Volley (It.) - Paul Mitchell (USA) 3:0 (22, 19, 20)

Házená

DÁNSKO/NORSKO - ME žen

O 3. místo (Herning):
Rumunsko - Dánsko 16:15 (9:7)
Finále (Herning):
Norsko - Švédsko 25:20 (10:11)

Cyklistika

CALI (Kolumbie), závody SP v dráhové cyklistice

Muži:
Sprint:
1. Sireau (Fr.), ...19. Bábek, 23. Špička (oba ČR).
Stíhací závod družstev: 1. Nový Zéland (Bewley, Gough, Ryan, Sergent) 4:00,637.
Ženy:
Omnium:
1. Hammerová (USA) 15, ...10. Machačová (ČR) 62.
Bodovací závod: 1. Bronziniová (It.) 13. Keirin: 1. Pendletonová (Brit.).

KALMTHOUT (Bel.) - Závody SP v cyklokrosu

MUŽI
1. Meeusen 1:02:21, 2. Nijs stejný čas, 3. Pauwels (všichni Belg.) -2, 4. Mourey (Fr.) -7, 5. Albert -30, 6. Aernouts -39, 7. Wellens (všichni Belg.) -52, 8. Šimůnek (ČR) -53, 9. D. Vanthourenhout (Belg.) -54, 10. Zlámalík -1:03, ...24. Kyzivát -2:23, 25. Dlask -2:29, 38. Kášek (všichni ČR) -3:56.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 8 závodů):
1. Albert 350 b., 2. Pauwels 301, 3. Nijs 299, 4. Mourey 290, 5. Aernouts 243, 6. Štybar 230, ...20. Šimůnek 129, 25. Zlámalík 101, 30. Dlask 88, 34. Kášek 65, 36. Kyzivát 57, 37. Bambula 56, 44. J. Polnický 41, 57. Hník (všichni ČR) 22.

DO 23 LET:
1. Baestaens 49:42, 2. Bosmans (oba Belg.), 3. Van der Haar (Niz.) oba -2, ...24. J. Polnický -2:25, 26. Paprstka -2:31, 29. Boroš -2:37, 32. Nesvadba -2:44, 33. R. Polnický -2:47, 51. Petruš (všichni ČR) -5:47.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů): 1. Baestaens 120, ...21. J. Polnický 22, 35. Paprstka 5, 39. Boroš 2.

JUNIOŘI:
1. L. Sweeck 36:51, 2. Peeters -8, 3. D. Sweeck (všichni Belg.) -10, ...7. Nipl -18, 8. Skála -33, 10. Medek -37, 26. Bohata -1:42, 43. Louvar -3:05, 47. Svoboda (všichni ČR) -3:24.
Průběžné pořadí SP (po 2 z 5 závodů):
1. L. Sweeck 120, ...15. Medek 31, 18. Nipl 28, 20. Skála 26, 32. Bohata 5.

ŽENY:
1. Comptonová (USA) 38:18, 2. Vosová (Niz.) -31, 3. Nashová (ČR) -35, 4. Van Paassenová (Niz.) -47, 5. Cantová (Belg.) -1:19, 6. Ferrandová Prévotová (Fr.) -1:29, ...8. Havlíková -1:59, 29. Mikulášková (obě ČR) -4:34.
Průběžné pořadí SP (po 4 ze 7 závodů): 1. Van Paassenová 185, 2. Comptonová 180, 3. Van den Brandová (Niz.) 150, 4. Nashová 135, 5. Cantová 129, 6. Havlíková 113, ...28. Kyptová (ČR) 22, 30. Mikulášková 15.

Florbal

Fortuna extraliga mužů - 13. kolo

Sokol Pardubice - FBC Kladno 5:6 (1:2, 1:1, 3:3)
17:00 FBC Ostrava - FBC Liberec

PROSTĚJOV - Pohár ČFbU mužů, finále

Bulldogs Brno - Tatran Střešovice 4:5 (1:3, 1:1, 2:1)

PROSTĚJOV - Pohár ČFbU žen, finále

Herbadent SJM Praha - FbŠ Bohemians 5:1 (2:0, 2:0, 1:1)

Plavání

DUBAJ (SAE) - MS v plavání v krátkém bazénu

MUŽI:
100 m v. zp.:
1. Cielo Filho (Braz.) 45,74, 2. Gilot (Fr.) 45,97, 3. Lobincev (Rus.) 46,35, ...25. Verner 48,59, 30. Rubáček (oba ČR) 48,82
1500 m v. zp.:
1. Mellúlí (Tun.) 14:24,16, 2. Glaesner (Dán.) 14:29,52, 3. Gyurta (Maď.) 14:31,47, 50 m prsa: 1. Silva (Braz.) 25,95, 2. Van der Burgh (JAR) 26,03, 3. Hetland (Nor.) 26,29,
100 m pol. záv.: 1. Lochte (USA) 50,86, 2. Deibler (Něm.) 51,69, 3. Fesikov (Rus.) 51,81,
200 m mot.: 1. Le Clos (JAR) 1:51,56, 2. Almeida (Braz.) 1:51,61, 3. Cseh (Maď.) 1:51,67, ...22. Šefl (ČR) 1:56,25,
200 m znak:
1. Lochte 1:46,68, 2. Clary (oba USA) 1:49,09, 3. Rogan (Rak.) 1:49,96
4x100 m pol. záv.: 1. USA (Thoman, Alexandrov, Lochte, Weber-Gale) 3:20,99, 2. Rusko 3:21,61 (na prvním úseku znakař Doněc 48,95 - evropský rekord), 3. Brazílie 3:23,12.
ŽENY:
50 m v. zp
.: 1. Kromowidjojová (Niz.) 23,37, 2. Schreuderová (Niz.) 23,81, 3. Vanderpoolová-Wallaceová (Bah.) 24,04
200 m v. zp.: 1. Muffatová (Fr.) 1:52,29, 2. Hoffová (USA) 1:52,91, 3. Palmerová (Austr.) 1:52,96, ...33. Závadová (ČR) 2:00,38
50 m znak
: 1. Čao Ťing (Čína) 26,27, 2. Gohová (Austr.) 26,54, 3. Minguetová (Šp.) 26,80, ...12. Baumrtová (ČR) 27,33
100 m mot.:
1. Galvezová (Austr.) 55,43, 2. Alshammarová (Švéd.) 55,73, 3. Vollmerová (USA) 56,25
200 m prsa: 1. Soniová (USA) 2:16,39, 2. Sun Jie (Čína) 2:18,09, 3. Pedersenová (Dán.) 2:18,82.

Golf

DURBAN, turnaj evropského okruhu (par 72, dotace 1,000.000 eur)

1. Els 263 (65+65+67+66), 2. Goosen 264 (64+68+66+66), 3. Oosthuizen 267 (67+67+67+66), 4. Schwartzel (všichni JAR) 270 (65+69+69+67), 5. Wattel (Fr.) 272 (67+66+71+68) a Rock (Angl.) 272 (69+69+67+67), 7. Čejka (Něm.) 273 (64+72+69+68) a Riu (Fr.) 273 (68+68+68+69).

Stolní tenis

SOUL (Korea) - Finálový turnaj série Pro Tour

Muži - finále:
Dvouhra:
Mizutani (Jap.) - Steger (Něm.) 4:1 (5, 9, -8, 9, 7).
Čtyřhra: Ťiang Tchien-i, Tchang Pcheng (Hong.) - Gao Ning, Yang Zi (Sing.) 4:2 (-9, 8, 7, -5, 4, 9)
Ženy - finále:
Dvouhra
: Feng Tianwei (Sing.) - Sok Ha-čung (Kor.) 4:0 (5, 6, 8, 2)
Čtyřhra: Kim Kjong-a, Pak Mi-jong (Kor.) - Ťiang Chua-ťün, Tchie Ja-na (Hong.) 4:1 (7, 7, -9, 9, 9).

Různé

PARK CITY (USA), závod SP v jízdě na saních

Muži:
1. Zöggeler (It.) 1:30,740 (45,301+45,439), 2. Langenhan (Něm.) 1:30,992 (45,502+45,490), 3. Knejb (Rus.) 1:31,097 (45,510+45,587).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 9 závodů):
1. Zöggeler 370, 2. Loch 290, 3. Möller (oba Něm.) 264, ...40. J. Hyman 12, 49. O. Hyman (oba ČR) 7

Extraliga v halovém hokeji

Muži - 4. dvoukolo:
Litice - Slavia Praha 2:10 (1:5)
Bohemians - Rakovník 3:7 (1:4)
reprezentace ČR - Hradec Králové 4:4 (1:2)
Bolevec - Litice 3:7 (2:3)
Slavia Praha - Bohemians 8:7 (4:4)
Rakovník - reprezentace ČR 7:2 (0:1)
Hradec Králové - Bolevec 4:5 (2:3)

Pořadí: 1. Slavia Praha 21 bodů (skóre 59:27), 2. Rakovník 19 (55:28), 3. Litice 12 (41:47), 4. reprezentace ČR 10 (42:42), 5. Bolevec 9 (34:54), 6. Hradec Králové 8 (29:36), 7. Bohemians 3 (37:63)

Ženy 3. dvoukolo
Praga - Slavia Praha 7:2 (3:1)
Hostivař - Hradec Králové 3:4 (2:2)
Rakovník - Bohemians 1:2 (0:1)
Hostivař - Slavia Praha 1:5 (0:4)
Praga - Rakovník 4:5 (3:3)
Bohemians - Hradec Králové 0:9 (0:5)
Pořadí: 1. Hradec Králové 15 b. (skóre 38:16), 2. Praga 15 (32:19), 3. Slavia Praha 12 (25:19), 4. Bohemians 6 (17:37), 5. Rakovník 4 (19:28), 6. Hostivař 1 (11:23)

LAKE PLACID (USA) - Závod SP bobistů

1. USA (Holcomb, Olsen, Langton, Tomasevicz) 1:48,01 min. (53,70+54,31), 2. Německo (Arndt, Tiefert, Rödiger, Putze) 1:48,59 (54,23+54,36), 3. Kanada (Rush, Wilkinson, Sorensen, Wright) 1:48,63 (54,17+54,46).
Průběžné pořadí SP (po 4 z 8 závodů): 1. Machata (Něm.) 811 b., 2. Holcomb 810, 3. Arndt 804.

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze