Výsledkový servis
ČFL, 33. kolo
Admira Praha - Čáslav 2:0 (2:0)
Chomutov - Jirny 1:1 (1:1)
Horní Měcholupy - Chrudim 1:2 (1:0)
Karlovy Vary - Převýšov 4:5 (3:3)
Kunice - Domažlice 3:1 (2:1)
Roudnice nad Labem - Zápy 2:1 (0:1)
Sparta B - Králův Dvůr 1:2 (0:0)
Strakonice - Meteor Praha 4:2 (2:1)
Štěchovice - Kolín 0:1 (0:1)
Liga žen, 14. kolo
Sparta - Slavia 0:0
Francouzský pohár - semifinále
Guingamp - Monako 3:1 po prodl.
Dánská liga, 27. kolo
Viborg - Aalborg 0:2
Belgická liga, 4. kolo play-off
Skupina o titul:
FC Bruggy - Genk 2:0
Ukrajinská liga, 19. kolo
Metalurg Doněck - Oděsa 3:2
Záporoží - Užhorod 0:1
Karpaty Lvov - Mariupol 0:1
Dynamo Kyjev - Šachtar Doněck 0:2
Švýcarská liga, 30. kolo
Aarau - Lucern 1:2
Grasshopper Curych - Thun 0:5
Basilej - FC Curych 4:2
MAIA (Portugalsko) - Přípravný turnaj hráčů do 19 let
Česko - Rusko 1:1 (1:0)
Hokej
ANGELHOLM - (Švédsko) Euro Hockey Challenge
Švédsko - Dánsko 5:2 (2:1, 3:0, 0:1)
První liga, 6. kolo baráže
Most - Beroun 6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
Kolín - Sokolov 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)
Tenis
MONTE CARLO - Turnaj mužů
Dvouhra - 2. kolo:
Rosol (ČR) - Llodra (Fr.) 6:4, 6:4
Federer (4-Švýc.) - Štěpánek (ČR) 6:1, 6:2
Nadal (1-Šp.) - Gabašvili (Rus.) 6:4, 6:1
Robredo (11-Šp.) - Benneteau (Fr.) 4:6, 6:0, 6:1
Seppi (It.) - Andújar (Šp.) 7:6 (7:5), 5:7, 6:4
Raonic (8-Kan.) - Lu Yen-Hsun (Tchaj-wan) 6:7 (4:7), 6:2, 6:1
Fognini (10-It.) - Bautista (Šp.) 7:6 (8:6), 6:4
Wawrinka (3-Švýc.) - Čilič (Chorv.) 6:0, 6:2
Dimitrov (12-Bul.) - Ramos (Šp.) 4:6, 6:3, 6:4
Almagro (15-Šp.) - Mahut (Fr.) 7:6 (7:3), 6:3
García-López (Šp.) - Dolgopolov (17-Ukr.) 6:1, 7:5
Carreno (Šp.) - Monfils (Fr.) 6:3, 7:6 (8:6)
Čtyřhra - 2. kolo:
B. Bryan, M. Bryan (1-USA) - Rosol, Štěpánek (ČR) 6:4, 7:6 (7:4)
KUALA LUMPUR - Turnaj žen
Dvouhra - 1. kolo:
Cibulková (1-SR) - Özgenová (Tur.) 6:1, 6:3
2. kolo:
Mayrová-Achleitnerová (4-Rak.) - Koviničová (Č. Hora) 6:4, 3:6, 6:1
Dijasová (6-Kaz.) - Gattová-Monticoneová (It.) 6:1, 6:4
Linetteová (Pol.) - L. Kičenoková (Ukr.) 6:1, 6:2
Čtyřhra - 1. kolo:
L. Kičenoková, Savčuková (Ukr.) - Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková (ČR) 6:4, 4:6, 10:8
Basketbal
Liga mužů - čtvrtfinále, 2. zápas
Ostrava - Nymburk 63:96 (13:25, 30:55, 50:75), stav série: 0:2
Euroliga mužů, čtvrtfinále, 1. zápasy
CSKA Moskva - Panathinaikos Atény 77:74 po prodl.
Milán - Maccabi Tel Aviv 99:101 po prodl.
Volejbal
Extraliga žen
O 3. místo - 3. zápas:
Olomouc - KP Brno 3:2 (-23, 24, -30, 23, 13). konečný stav série: 2:1.
Házená
Extraliga mužů, 5. kolo nadstavby
Skupina o 7. - 12. místo:
Zubří - KP Brno 23:23 (11:12)
Cyklistika
BELGIE - Brabantský šíp, silniční jednorázový závod
(201 km): 1. Gilbert (Belg.) 4:54:26, 2. Matthews (Austr.), 3. Gallopin (Fr.), 4. Geschke (Něm.), 5. Leukemans (Belg.), 6. Haas (Austr.) všichni stejný čas, ...34. Vakoč -22, 78. Paďour (oba ČR) -5:19.
Baseball
MLB
Cincinnati - Pittsburgh 7:8 a 7:5
Miami - Washington 11:2
Texas - Seattle 5:0
Chicago White Sox - Boston 2:1
Milwaukee - St. Louis 1:6
Minnesota - Toronto 3:9
Houston - Kansas City 2:4
Arizona - New York Mets 0:9
San Diego - Colorado 2:3
San Francisco - Los Angeles Dodgers 3:2 (ve 12. směně)
Los Angeles Angels - Oakland 9:10 (v 11. směně)