Volejbalisté Benátek pokračují ve vítězné jízdě, zdolali i kladenského lídra

Kladenští volejbalisté - ilustrační foto | foto: Ladislav Němec, MAFRA

16 2010
I lídři volejbalové extraligy z Kladna se museli sklonit před vítězným tažením Benátek. Na jejich palubovce Ve 20. kole padli po dvouhodinové bitvě 2:3.

Středočeši se vezou na vítězné vlně a v nejvyšší soutěži vyhráli už počtvrté za sebou. Kladenští ztratili první a druhý set, pokaždé ale dokázali vyrovnat, třebaže čtvrtou sadu získali až po půlhodinové přetahované 27:25. Tie-breaku ale opět dominovali domácí.

Ostrava, ztratila set v domácím utkání s předposledním ČZU Praha. Favorit se dlouho trápil a převahu získal až od třetího dějství.

Na palubovce soupeře potvrdily roli favorita čtvrté České Budějovice, jež sice v Brně nezvládly koncovku prvního setu, ale v dalších třech už měly navrch.

Pětisetovou bitvu dosavadních sousedů v tabulce vyhrál v Příbrami Zlín. Hosté prohrávali už 0:2, ale dokázali vyrovnat a zkrácenou sadu opanovali. V tabulce svého soupeře předstihli a jsou pátí o skóre před Benátkami.