8. Nico Hülkenberg (Renault) + 96,1

9. Felipe Massa (Williams) + 1 kolo

10. Carlos Sainz (Toro Rosso) + 1 kolo

Cíl

O výsledcích rozhodl start. Bottas šel do čela ve druhé zatáčce a nic na tom nezměnily ani pozdější zastávky v boxech.

Cíl

Vettel si druhým místem udržel vedení v šampionátu a svůj náskok na Hamiltona o něco navýšil. Britský pilot dojel čtvrtý.

Cíl

Bottas to zvládl a vybojoval první vítězství v kariéře. Vettel dojel druhý se ztrátou šesti deseti vteřiny. Třetí byl Räikkönen.

52

O kolo zpět jedoucí Massa zbrzdil Vettela a zřejmě je rozhodnuto.

52

Jsme v posledním kole. Vettel se dokáže přiblížit na půl vteřiny, ale víc to nejde.

51

Dva nejrychlejší piloti vjeli do předposledního kola, oba jedou na maximu svých možností.

50

Chybí nám tři kola do konce závodu. Přestože Vettel je těsně za ním, Bottas má zatím pevné nervy.

49

Manko mezi dvěma nejlepšími je menší než jedna vteřina.

49

Vettel zajel nejrychlejší kolo závodu - 1:37:329.

48

Vettel se nevzdává, stále tlačí, ale blíže než na 1,2 se dostat nedokáže.

46

Massa byl podruhé v boxech a klesl na devátou příčku.

45

Poté, co se Vettel přiblížil na jedinou vteřinu, nyní jeho odstup na Bottase narostl na 2 vteřiny.

43

Do konce závodu nám chybí deset kol. Udrží Bottas první místo, nebo jej předstihne Vettel? Rozdíl je pouhá vteřina.

41

Jako poslední ze všech zajel do boxů šestý Hülkenberg. Na trať se vrátil devátý.

40

Vettel tlačí, co to jde. Rozdíl klesl po dvě vteřiny.

38

Po menší chybě Bottase, který probrzdil, se Vettel přiblížil o jednu vteřinu. Rozdíl je 2,9 vteřiny.

36

Na okruh zavítal ruský prezident Vladimír Putin, srdečně se pozdravil s Berniem Ecclestonem.

35

Vettel je v boxech. Výměna pneumatik trvala 3,4 vteřiny, do čela se vrací Bottas. Vettel ztrácí 4,6 vteřiny.

34

Z první desítky nebyl v boxech kromě Vettela také šestý Hülkenberg.