Zápas 2. kola US Open komentuje David Čermák

Cornetová - Kvitová 4:6, 3:6
Pro dnešek je to z US Open všechno, díky za pozornost a těšíme se zase u dalších tenisových on-linů na shledanou. Hezký zbytek večera.
3:6
GAME KVITOVÁ Hotovo! Kvitová se na začátku zápasu těžko dostávala do tempa, ale postupně se rozehrála a ve druhém setu už neměla větší potíže.
40-0
A Kvitová už je blízko, má tři mečboly!
30-0
Cornetová se znovu zlobí, tentokrát proklíná pásku, od které míček pro ni smolně odskočil.
3:5
GAME CORNETOVÁ Cornetová ještě oddaluje konec zápasu, ale Kvitová už jde servírovat na vítězství.
40-30
Další těsný aut Kvitové.
30-15
Kvitová předvedla vynikající return, Cornetové pak těsně nevyšel pokus o prohoz.
30-0
Těsný aut české tenistky.
15-0
Kvitová to u sítě přehnala s razancí, míček ostře napálila za čáru.
2:5
GAME KVITOVÁ Snadná práce na síti, Cornetová zůstala stát. Kvitová podání udržela a už jen jediný game jí dělí od postupu.
A-40
Cornetová napálila míček moc nízko, výhoda pro českou hráčku.
shoda
Kvitová se teď trochu trápí, míček posílá obloučkem do autu.
40-30
Cornetová dokázala vybrat tvrdý první servis, ale míček skočil těsně za lajnu.
30-30
Dvojchyba Kvitové.
30-15
Teď zase kroutí hlavou Kvitová, které se nepovedl jednoduchý úder od základní čáry.
30-0
Teď míček pro změnu končí na síti. A Cornetová se znovu rozčiluje sama na sebe.
15-0
Jedna z nejhezčích výměn zápasu. Cornetová i zády k síti dokázala míček odehrát, ten ale dopadl těsně za autovou čáru.
2:4
GAME CORNETOVÁ Také Cornetová si připisuje čistou hru a snižuje na 2:4. Ale Kvitová jde podávat a může se už hodně přiblížit postupu.
40-0
Ani teď se return české tenistce nepovedl.
30-0
Bekhend Kvitové končí v autu.
15-0
Cornetová dobře zaservírovala.
1:4
GAME KVITOVÁ Další čistá hra, Kvitová už teď hraje v pohodě. Vypadá to, že s koncovkou zápasu by neměla mít větší problémy.
40-0
Kvitová znovu na podání nechybuje.
30-0
Míček skočil přesně na lajnu, Cornetová jen zakroutila hlavou.
15-0
Vydařený první servis.
1:3
GAME CORNETOVÁ Cornetová získává první game ve druhé sadě, ale Kvitová má pořád dobře nakročeno.
40-30
Míček po bekhendu Kvitové končí na síti.
30-30
Rýsovala se šance na další brejk, ale Kvitová zahrála těsně za lajnu.
15-15
Zato teď skončil přesně v růžku a Cornetová nestíhala.
15-0
Return odlétl Kvitové daleko za čáru.
0:3
GAME KVITOVÁ Čistá hra! druhý set je zatím jasnou záležitostí české tenistky, Cornetová se nechytá.
40-0
Cornetová marně stíhala míček u sítě, Kvitová se teď rozjela a má nakročeno k zisku dalšího gamu.
30-0
Další body pro Kvitovou.
15-0
Return Cornetové do autu.
0:2
GAME KVITOVÁ Perfektní začátek druhé sady. Kvitová nejdřív bez potíží zvládla podání, pak sebrala soupeřce servis, když využila hned první brejkbol.