Nicolas Almagro (11-Šp.) vs. Tomáš Berdych (6-ČR) 6:7, 4:6, 1:6
0:3
Konec utkání. Nicolas Almagro (11-Šp.) vs. Tomáš Berdych (6-ČR) 6:7, 4:6, 1:6.
1:6
GAME BERDYCH Berdych postoupil do čtvrtfinále US Open. Almagra porazil za dvě hodiny 3:0 na sety. Český hráč teď vyzve světovou jedničku - Rogera Federera.
40-A
Pro třetí mečbol si došel Berdych k síti. Přečetl záměr Almagra.
shoda
Berdych se opřel do returnu, ale trefil jen pásku.
40-A
Český hráč má druhý mečbol.
shoda
Španěl odvrátil esem.
30-40
Berdych s mírnou pomocí pásky má mečbol.
30-30
Almagro srovnal stav. Poslední dva údery byly milimetrově přesné.
15-30
Berdych returnoval jen jednou rukou.
0-30
Už jen dva míčky. Almagra opustilo i štěstí.
0-30
0-15
Berdych se dobře ubránil.
1:5
GAME BERDYCH Berdychovi chybí do čtvrtfinále jediný game.
40-15
Berdych zvládl přechod k síti.
30-15
Almagrův return byl moc dlouhý.
15-15
První fiftýn šel na konto českého hráče, pak ale Berdych forhend neumístil tak, jak potřeboval.
1:4
GAME ALMAGRO A povedl se mu s ním i další servis. Almagro má první bod ve třetím setu. Ale za postupem směřuje Berdych. Teď už je jasné, že vítěz tohoto utkání vyzve Federera.
A-40
Alamgrovi odletěl míček po dobrém podání do diváků, Španěl si ho vyžádal zpět.
shoda
Znovu moc dlouhý forhend.
30-30
Ale Španěl chybuje.
30-0
Almagro ukazuje záblesky dobré hry. Tenhle čop se mu povedl.
0:4
GAME BERDYCH Berdych zvyšuje na 4:0. Game ukončil esem. Podle všeho to vypadá na čtvrtfinále proti Rogeru Federerovi, protože domácí Mardy Fish ani k utkání proti světové jedničce nenastoupí.
15-15
Almagro si rozběhal soupeře.
15-0
Berdych má další fiftýn.
0:3
GAME BERDYCH Berdych zahrál přesně do rohu kurtu. Vede 3:0 s dvěma brejky. To je velmi slibné.
30-40
Trochu laciná chyba, už mohlo být téměř hotovo.
15-40
Berdych je za skvělý return odměněn dvěma brejkboly.
15-30
Almagro si pomohl prvním servisem.
0-30
Další chyba.
0-15
Vypadá to, jako by Alamgro do míčků už jen tak plácal. Ledabylý úder teď skončil v síti.
0:2
GAME BERDYCH Český hráč pohodlně potvrdil brejk a kráčí do čtvrtfinále US Open.
40-15
Almagrův return odletěl do autu.
30-0
Berdych se znovu trefil do servisu, kouč Tomáš Krupa na lavičce spokojeně kývá hlavou.
15-0
Berdych se u sítě trochu nepřirozeně natáhl a zahrál obouručný bekhendový volej.
0:1
GAME BERDYCH Tak to je začátek jako hrom! Berdych hned v prvním gamu třetího setu získal brejk.
Na kurtu Arthura Ashe už skončilo první utkání a za nějakých dvacet minut tam nastoupí k osmifinále Andrea Hlaváčková. Český hráčka vyzve domácí favoritku Serenu Williamsovou.
4:6
GAME BERDYCH Bylo to o milimetry, ale míček dopadl přesně na čáru. Berdych pak zvládl u sítě těžký úder a vede 2:0 na sety.
40-30
Berdych si připravil útok, Almagro z obrany zahrál jen příliš dlouhý lob. Český hráč ještě rukou popoháněl míček.