Střelkyně Sýkorová byla čtvrtá na Světovém poháru v Ázerbájdžánu

Adéla Sýkorová | foto: ČTK

13 2015
Sportovní střelkyně Adéla Sýkorová skončila čtvrtá ve sportovní malorážce na 3x20 ran na Světovém poháru v Ázerbájdžánu. I když bronzové medailistce z olympijských her v Londýně těsně uniklo páté pódiové umístění v seriálu, zaznamenala nejlepší výsledek v této sezoně Světového poháru.

O olympijské místo v Riu dnes Sýkorová nestřílela, protože Česká republika už v této disciplíně má plné obsazení. Účast už dříve vybojovaly Nikola Mazurová s Lucií Švecovou. Gabriele Vognarové dnes v Gabale postup do osmičlenného finále těsně unikl.

Sýkorová patřila k nejlepším i na druhé akci po červencové svatbě a změně příjmení na Bruns. Na nedávném mistrovství Evropy v Mariboru získala titul v neolympijské disciplíně sportovní malorážka na 60 ran vleže.