Střešovice vyhrály a vedou extraligu

Pardubice - Florbalisté Tatranu Střešovice zvítězili v dohrávce 7. kola extraligy v Pardubicích 6:5 v prodloužení a posunuli se do čela tabulky o bod před Bulldogs Brno, kteří ale mají zápas k dobru. Pro úřadujícího šampiona byl duel v pardubické ČEZ Aréně zároveň generálkou na Pohár mistrů evropských zemí.

Ve švédském Varbergu čekají Pražany od 3. do 7. ledna postupně duely se švýcarským celkem Alligator Malans, ruským Nižegorodcem, domácím Warbergem IC-85 a zápasy o umístění.

Tatran sice vedl už od druhé minuty díky Šádkově trefě, ale v sedmé minutě otočil stav dvěma góly během 48 sekund Kondras. Potom se domácí Sokol dostal dokonce dvakrát do dvoubrankového náskoku, ale favorit stav v závěrečné třetině otočil na 5:4. V 57. minutě vynutil prodloužení pardubický Brychta, ale výhru hostů zařídil v třetí minutě nastavení Sláma.