Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Příští program

25 2000
* Atletika: PP 1.00 a 3.00 disk ženy, kvalifikace (Racková), 1.40 1500 m muži, rozběhy, 1.45 dálka muži, kvalifikace, 2.30 100 m př. ženy, rozběhy, 9.00 100 m př. ženy, meziběhy, tyč ženy, finále (Bártová), 9.40 110 m muži, semifinále, 10.15 400 m př. ženy, semifinále, 10.20 disk muži, finále, 10.45 400 m př. muži, semifinále (Mužík), 11.00 trojskok muži, finále, 11.10 400 m ženy, finále, 11.25 400 m muži, finále, 11.45 110 m muži, finále, 11.55 5000 m ženy, finále, 12.35 800 m muži, semifinále, 13.15 800 m ženy, finále (Fuchsová), 13.45, 10 000 m muži, finále.

* Basketbal muži: 0.30 Angola - Rusko, 2.30 Nový Zéland - Litva, 5.30 Itálie - Čína, 7.30 Francie - USA, 10.30 Jugoslávie - Kanada, 12.30 Austrálie - Španělsko.

* Házená ženy: 5.30 Dánsko - Brazílie, 7.40 Korejská rep. - Angola, 10.30 Norsko - Rakousko, 12.40 Francie - Rumunsko.

* Jachtink: 3.00 Finn muži (Maier) - 3. a 4. jízda.

* Plážový volejbal: 3.00 ženy - o 3. místo, 5.00 ženy - finále (PP).

* Skoky do vody: 1.00 3 m muži (Makohin) - kvalifikace.

* Sportovní gymnastika: PP 6.30 přeskok muži, bradla muži, hrazda muži, kladina ženy a prostná ženy - finále.

* Stolní tenis: 10.00 dvouhra muži - o 3. místo a finále.

* Synchronizované plavání: 8.00 dvojice (Bernardová, Rybářová) - volný program.

* Tenis: PP 2.00 dvouhra muži - čtvrtfinále, ženy - semifinále, čtyřhra muži - semifinále, ženy - čtvrtfinále.

* Volejbal muži: 1.00 Argentina - Rusko, 3.00 Nizozemsko - Španělsko, 3.30 Brazílie - Kuba, 5.30 Korejská rep. - Jugoslávie, 9.30 Austrálie - Egypt, 11.30 Itálie - USA.

* Zápas: PP 0.30 řecko-římský do 54 kg, do 97 kg (čtvrtfinále), do 130 kg (Vala, vyřazovací část), 8.00 řecko-římský do 54 kg, do 97 kg (semifinále), do 130 kg (Vala, vyřazovací část).

ÚTERÝ

* Baseball: 3.30 semifinále, 10.30 semifinále.

* Basketbal: 0.30 ženy o 11. místo, 2.30 ženy o 9. místo, 5.30 muži o 11. místo, 7.30 muži o 9. místo.

* Fotbal muži: 12.00 semifinále Španělsko - USA, 12.00 semifinále Chile - Kamerun.

* Házená: 0.30 muži o 11. místo, ženy o 11. místo, 2.30 muži o 9. místo, ženy o 9. místo, 5.30 muži čtvrtfinále, 7.30 muži čtvrtfinále, 10.30 muži čtvrtfinále, 12.30 muži čtvrtfinále.

* Jachtink: 3.00 Finn muži (Maier) - 5. a 6. jízda, Evropa ženy (Šmídová) - 7. a 8. jízda.

* Kanoistika: 23.30 rojížďky (PP): C1 muži 1000 m (Doktor), C2 muži 1000 m, K1 muži 1000 m (Záruba), K2 muži 1000 m (Souček, Andrlík), K4 muži 1000 m (Leština, Polívka, Hottmar, Holubář), K4 ženy 500 m.

* Plážový volejbal: 3.00 muži - o 3. místo a finále.

* Silniční cyklistika: 1.00 silniční závod na 120 km ženy (PP).

* Skoky do vody: 1.00 3 m muži - semifinále (Makohin, PP). 10.00 3 m muži - finále.

* Softbal: 10.30 finále. Synchronizované plavání: 5.00 dvojice volný program - finále (Bernardová, Rybářová).

* Tenis: 2.00 dvouhra muži - semifinále, dvouhra ženy - o 3. místo, čtyřhra muži - o 3. místo, čtyřhra ženy - semifinále.

* Volejbal ženy: 3.30, 5.30, 9.30 a 11.30 čtvrtfinále.

* Vzpírání: 5.00 muži nad 105 kg, skupina B (Sobotka), 9.30 muži nad 105 kg, skupina A.

* Zápas: 0.30 řecko-římský do 54 kg, do 63 kg, do 76 kg a do 97 kg - o umístění, do 58 kg, do 69 kg, do 85 kg a do 130 kg (Vala) - vyřazovací část, 8.00 řecko-římský do 54 kg, do 63 kg, do 76 kg a do 97 kg - finálový blok.

Televizní tipy

Pondělí, 9.00: začíná finále tyčkařek, v němž nebude chybět Daniela Bártová. 13.15: Helena Fuchsová poběží finále osmistovky i za zraněnou Ludmilu Formanovou.

Pondělí - úterý, 23.30: ještě před pondělní půlnocí začne cesta kanoisty Martina Doktora za obhajobou dvou zlatých medailí z Atlanty.







Najdete na iDNES.cz



mobilní verze